دوستی ها – دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

تبلیغات
بازی زولا
عضویت رایگان بازی آنلاین زولا
 • Admin
 • ۰۲ اسفند ۹۱
 • 29038 بازدید
 • ۱ نظر

سریال پایتخت 2 نوروز 92 به کارگردانی سیروس مقدم

سیروس مقدم: در پایتخت 2 گریزی به بحث گرانی و انتخابات زدیم

به همراه تصاویر پشت صحنه

سریال نوروزی پایتخت 2

سیروس مقدم خطاب به بینندگانی که «پایتخت 1» را تماشا کرده‌اند، گفت: به شدت دلم روشن است که سری دوم «پایتخت» مثل سری اول موفق می‌شود؛ چرا که قصه‌های شیرین‌تری در آن گنجانده شده است.
.
کارگردان سریال «پایتخت» در گفت‌وگو با ایسنا خاطرنشان کرد: در سری دوم مجموعه «پایتخت» دیگر بحث مهاجرت مطرح نیست و بیشتر ایجاد یک همبستگی، همدلی و وحدت میان خانواده‌ها در کشوری به نام ایران به تصویر کشیده می‌شود؛ ضمن اینکه برای شیرین شدن قصه، ما به‌روزتر نسبت به مسائل پرداختیم و گریزی هم به بحث گرانی، مشکلات مردم و انتخابات زدیم.


.
وی افزود: در یکی دو قسمت از سریال «پایتخت 2» بحث گرانی و مشکلات مردم توسط کاراکتر نقی عنوان می‌شود تا صدای مردم به مسؤولان برسد؛ البته تمام این مسائل با زبان طنز بیان خواهد شد.
.
مقدم در ادامه در پاسخ به اینکه پس از انتخاب «پایتخت 1» به عنوان بهترین سریال طنز تلویزیون، مسؤولیت شما در مقام کارگردان سخت‌تر می‌شود، برای تکرار این موفقیت چه تمهیدی اندیشیده‌اید؟ اظهار کرد: این مساله دو بخش دارد: یکی به محتوای «پایتخت 2» مربوط می‌شود که به اعتقاد من و سایر عوامل که مشغول کار هستند باید گفت در سری دوم این سریال دو سال فرصت داشتیم تا روی قصه‌، سوژه و ایده‌ها بیشتر کار کنیم؛ بنابراین باید اعلام کنم که این بار با قصه‌های پرمغزتر و عمیق‌تری روبه‌رو می‌شویم.
.
کارگردان سریال «تا ثریا» و «چک برگشتی» با اشاره به تنوع لوکیشن در سری دوم «پایتخت» اینگونه توضیح داد: ما زمانی که از شمالی‌ترین منطقه ایران به جنوبی‌ترین نقطه یعنی خلیج فارس می‌رویم، بدین معناست که به لحاظ شکل و ساختار با تنوع طبیعت‌، جغرافیاهای گوناگون و همچنین فرهنگ و آداب مختلف در سراسر ایران کاملا متنوع عمل کردیم و در نهایت تلاشمان این است که این مسؤولیت سنگین را به نحو احسن انجام دهیم و امسال پربارتر به تلویزیون بیاییم.
.
او با اشاره به حساسیت‌های متن سریال «پایتخت 2» و رعایت آن از سوی نویسنده، بیان کرد: آقای تنابنده به عنوان نویسنده، متن را به بهترین شکل ممکن نوشته است و تمام مسائل حساس و ریز را کاملا رعایت کرده است.
مقدم در پایان درباره اسکان گروه «پایتخت» در لوکیشن‌های بعدی به ایسنا گفت:پس از خانه سالمندان یک بخش کوتاهی را در یک خانه در تهران می‌گیریم و سپس به بندر لنگه‌، بندرعباس و جزیره قشم می‌رویم، اما مشخص نیست در هر شهر چقدر اسکان داشته باشیم؛ چرا که هر چیز بستگی به کار تصویرمان دارد و باید در فضای لوکیشن قرار بگیریم تا ببینیم شرایط چطور می‌شود.

تا ثریا سریال چک برگشتی

خرید سریال پایتخت

زولا

۱ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. فاطمه :
  ۲۲ تیر ۹۴

  سلام
  یک آخوند ریش قرمز در تاریخ 1394/4/21 در یک شنبه شب آمد این حرفها ی شرک آمیز را در برنامه شبهای روشن زد ؟
  او گفت که زن ها باید از شوهرهایشان اطاعت کنند ، زمانی خدا گناهان زن را می بخشد که او از شوهرش اطاعت کند . زنها نباید بدون اجازه شوهرهایشان از خانه بیرون بروند، زن ها دنده کج هستند، زنها باید فرمانبر و مطیع شوهران خود باشند ،مردها نشانه های خدایی دارند . من فاطمه هستم من یک زن خداپرست هستم نه مرد پرست نه شوهر پرست ، نه بت پرست ، من فقط خدا را شایشته پرستیدن و اطاعت می دانم ، من همسرم را دوست دارم و به او محبت می کنم ، من و همسرم جزء خوشبخترین همسران هستیم ، رابطه ما متقابل است و کسی برده کسی دیگر نیست ، من شوهرم را به عنوان یک انسان دوست دارم نه به عنوان بت یا یک موجود برتر ، اگر قرار بود برتر بودن به مرد بودن باشد که ارزش فرعون و معاویه و یزید و شمر و خولی نزد خدا از حضرت فاطمه و زینب و مریم (ع) بیشتر می بود در حالیکه آن مردها که اسم بردیم ، لعنت شده در گاه خداهستند و آن خانمهای مقدس که اسم بردیم در بهشت خدا جا دارند و پیش خدا خیلی خیلی عزیز هستند ، من فاطمه هستم و به عنوان زن برده و فرمانبر شوهرم نیستم من همسر شوهرم هستم ، من مادر فرزند همسرم هستم ، شوهرم هم نمی خواهد که من فرمانبر او باشم او می خواهد که من فقط فرمانبر خدا باشم ، همسرم می خواهد من زن او باشم و شوهرم هم از حرفهای آن آخوند ریش قرمز خیلی بدش آمد و به جای آن آخوند از مرد بودن خودش شرمنده شد واز من عذر خواهی کرد ، آن آخوند ریش قرمز که این حرفها را در برنامه شبهای روشن زد، یک مرد مشرک و شیطانی است که در زیر عمامه و عبا خود را استتار کرده و می خواهد از مردها بت بسازد .به نظر شما این طرز صحبت کردن این آخوند ریش قرمز بد هیکل در برنامه شبهای روشن و نگاه تحقیر آمیز و غیر انسانی اش نسبت به خانمها و نگاه غرور آمیزش به عنوان مرد بودن که زن را برده و بنده خود می داند ؛ دال بر وجود یک روح شیطانی و کثیف است ، همان شیطانی که به خاطر غرور پوچش از درگاه خدا رانده شد ، به نظر من این آخوند ریش قرمز خود شیطان مجسم است که می خواهد از مردها خدا بسازد .این مرد ، از ریش قرمز و قیافه حیله آمیزش کاملا مشخص است که یک شیطان آدم نماست ، خدا نسل این آخوندهای ریش قرمز را که از نسل فرعون و فراعنه و دوران جاهلیت و بربری و بت پرستی هستند را از روی کره زمین بردار د و آن ها را رسوا کند ، الهی آمین . در ضمن من به شدت از برنامه شبهای روشن شکایت دارم که باعث رواج شرک و کفر در جامعه است .در ضمن از برنامه شاد و خوب پایتخت ممنونم ، خیلی لذت بخشه ممنون و خسته نباشید امیدوارم پایتخت 5 هم درست شود.

بستن تبلیغات
الفبای سفر
بستن تبلیغات
گیفت کارت
دیکشنری دوربینی