دوستی ها – دانلود فیلم و سریال، موزیک، انیمیشن، بازی

این نرم افزار ذهن شما را می خوند و ساعت ها شما را سرگرم میکند

AKINATOR

دانلود نرم افزار فکر خوان AKINATOR مخصوص آندروید

به طور حتم کارهایی همچون خواندن فکر دیگران، حس ششم و یا پیشگویی جز آن دسته از فعالیت هایی به حساب می آید که همه آن را مزیت می دانند و در جمع دوستان بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. AKINATOR نام نرم افزاری است که به ما این امکان را می دهد تا به ذهن خوانی از طریق تلفن همراهتان بپردازید. این کار به عهده شخصیتی است  که در این نرم افزار با پرسیدن چند سوال می تواند به راحتی ذهن شما و چیزهایی که به آن فکر میکنید را بخواند.

AKINATOR

شما میتوانید با نصب و دانلود این نرم افزار اقدام به فکر خوانی کرده و لحظات جالب و به یاد ماندنی را برای خود و دوستانتان بیافرینید.

===

دانلود

راهنمای دانلود:

پس از ورود به لینک دانلود، روی دکمه Free Download کلیک کرده و سپس دکمه Create Download Link را بزنید تا لینک مستقیم برای شما آماده گردد.

ضمنا برای اینکه با سرعت بیشتری دانلود کنید، پیشنهاد میشود از این لینک عضو شوید تا سرعت دانلود شما افزایش پیدا کند.

تبلیغات

۱ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. فواد انصاری :
  18 بهمن 94

  مطلب خوبی در سایتی خواندم در این موضوع که خلاصه ش این بود که:
  نتایج تحقیقات اخیر نشان می دهد که با استفاده از یک برنامه کامپیوتری جدید می توان افکار مردم را در یک زمان واقعی رمزگشایی کرد.

  محققان بر اساس سیگنال های الکتریکی، که از الکترودهای کاشته شده در مغز فرستاده می شوند، می توانند آنچه که افراد می بینند را پیش بینی کنند. این رمزگشایی در میلی ثانیه های اول که فرد تصویر را می بیند صورت می گیرد.

  Rajesh Rao، جراح مغز و اعصاب در دانشگاه واشنگتن سیاتل، اعلام کرد که نتایج این تحقیقات جدید می تواند به صورت برنامه کاربردی برای کمک به افرادی که نمی توانند صحبت کنند یا در برقراری ارتباط مشکل دارند، بکار رود. از نظر بالینی، از این نتایج می توان برای ایجاد یک مکانیزم ارتباطی برای بیمارانی که فلج هستند و یا سکته مغزی داشته اند و به طور کامل بی حرکت شده اند، استفاده کرد.
  خواندن افکار

  در سال های اخیر، دانشمندان گام های فوق العاده ای برای رمز گشایی افکار انسان برداشته اند. در یک مطالعه در سال 2011، محققان امواج مغز را به کلیپ های فیلم ترجمه کردند. در سال 2014 هم دو دانشمند افکار را با استفاده از یک ارتباط مغز به مغز منتقل می کردند. مطالعات دیگر نشان داده است که کامپیوترها می توانند با استفاده از فعالیت مغز، خواب افراد را پیش بینی کنند.

بستن تبلیغات
ژئو پارک قشم