دوستی ها – دانلود فیلم و سریال، موزیک، انیمیشن، بازی

پس از پایان ناقص سریال طنز قهوه تلخ، مهران مدیری در سریال جدیدش به نام ویلای من

توضیحاتی جالب به مردم میدهد که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

مهران مدیری

متنی که در ادامه خواهید خواند صحبت‌های مهران مدیری در دیسک اول سریال جدید ویلای من است. او که پیش از این، بارها به خاطر پایان نیافتن سریال قهوه تلخ شماتت شده بود، حالا در این باره به مردم توضیح می‌دهد.

مهران مدیری: سلام عرض میکنم

امیدوارم هرکجا که هستی سلامت باشی و حالتون خوب باشه دلم براتون تنگ شده بود.

خیلی وقته باهم حرف نزدیم.

خیلی زودتر از این باید خدمتتون میرسیدم ولی این فرصت دست نداد.

لازمه که توضیحاتی بدم راجع به قهوه ی تلخ که چرا پایان نداشت و چرا به بعضی از تعهدات خودش عمل نکرد.

و قبل از اون یک تشکر بزرگ به همه ی شما بدهکارم به خاطر استقبالتون، به خاطر کپی نکردنتون و به خاطر حمایت شگفت انگیزی که از قهوه ی تلخ کردید.

هیچ جوری نمیشه اینو جبران کرد.

حمایت شما از قهوه ی تلخ شگفت انگیز بود.

و این حق شماس که بدونید که چرا قهوه ی تلخ قسمت پایانی نداشت و به بعضی از تعهدات خودش عمل نکرد، این وظیفه ی منه که به شما توضیح بدم چشمم درآد!.

اما من بعضی چیزا رو میتونم بگم.

بعضی چیزا رو نمیتونم بگم.

سعی میکنم یه حرفایی بزنم تا یه حرفایی زده باشم.

اما اینجا بگم که، همین اول حرفام که حق با شماس همیشه همیشه حق با شماس، اینا مشکلات منه، مشکل شما نیست، بدونید که میدونم! اینا مشکلات منه! حق با شماست، سعی میکنم یه حرفایی بزنم.

دو سال پیش که اساسا شبکه خانگی اختراع شد، دو سه سال پیش، هیچ کس نمیدونست این کار انقدر سخت و پیچیدس.

یعنی از صفر تا صد این مسیر اینقدر سخت و پیچیدس!.

موضوع قاچاق، موضوع لو رفتن DVD، موضوع نظارت کیفی و فنی، موضوع تولید این کار، موضوع تبلیغات و اطلاع رسانی، موضوع تکثیر و از همه سخت تر موضوع توزیع و پخش این کار در سراسر ایران، در هزاران هزار سوپرمارکت به فاصله ی از صبح تا شب، موضوع وقفه نیفتادن در پخش، موضوع نظم هفتگی این کار!.

وقتی واردش شدیم فهمیدیم چقدر سخت و پیچیدس!.

همه ی سعیمونو کردیم! صد و دو قسمت از قهوه ی تلخ ساخته شد و پخش شد.

فقط چهار قسمت آخر موند، شش قسمت آخر، ببخشید! یعنی دو مجموعه! یعنی میشه گفت فقط فینال این کار موند که به مشکل برخورد!.

صد و دو قسمتش پخش شد!.

اما این کار باید تمام میشد و باید به تعهدات خودش عمل میکرد.

اما این سختی ها برای ما به عنوان اولین تجربه ی شبکه ی خانگی پر از آزمون و خطا بود.

و الان تازه پیدا کردیم که چیکار باید بکنیم و چه کارایی رو نباید بکنیم و چجوری باید اصلا این پروژه های اینچنینی رو مدیریت کرد و جلو برد! پیدا کردیم! یه مطلب کوچیک عرض کنم از گذشته! در بیست سال گذشته که من دارم برنامه سازی میکنم، حدود بیست سال شده، یک مرور کوچولو بکنیم، نوروز ۷۲، که البته اونجا من بازیگر بودم! پرواز ۵۷، ساعت خوش، سال خوش، نوروز ۷۶، مجموعه ی ۷۷، ببخشید شما، پلاک ۱۴، ۹۰ شب، طنز ۸۰، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مردهزارچهره، مرد دوهزار چهره…

کدوم یک از این کارا ناقص موند ؟! کدوم یک از این گارا قسمت پایانی نداشت ؟!

این لیستی که خدمتتون عرض کردم میشه هزاران هزار دقیقه برنامه یعنی صدها ساعت برنامه، هرکدوم اینا ۹۰ قسمتی بودن، ۱۰۰ قسمتی بودن، ۱۳۶ قسمتی بودن و بعضی هاش ۱۷۰ قسمتی، کدوم یک از این کارها در ۲۰ سال گذشته که من ساختم قسمت پایانی نداشته ؟! پس حتما یه اتفاقاتی افتاده که قهوه ی تلخ قسمت آخر نداشت! چرا این یه کار براش این اتفاق افتاد ؟! حتما یه اتفاقات عجیبی افتاده که این کار ته نداشت! اما دوباره اینجا بگم، حق با شماس! اینا مشکلات منه، مشکلات شما نیست! حق همیشه با شماست!

بعضی از مطبوعات و سایت ها این سوال رو میکنن که تو که داری پروژه ی جدید شروع میکنی، اصلا چه تضمینی هست که باز این ناقص نمونه؟! باز این به تعهداتش عمل کنه؟!

به گزارش سایت فارس وی، مهران مدیری ادامه می‌دهد:‌

بعضی چیزا رو میتونم بگم!

اینکه همه چیز این کار با منه! مسئولیت تمام و کمال این کار با منه! تهیه کنندگی، کارگردانی، اجرای پروژه، ساخت و .. و هر آنچه که به این پروژه مربوطه مسئولیتش با منه! جوایزش، کیفیتش، به اتمام رساندنش، پخش منظم هفتگیش و هرچه که به این پروژه مربوطه! و اینکه دلیل اینکه این کارو شروع گردم اصلا این بود! شاید دو دلیل داشته باشه! من یک پروژه ای رو شروع کردم به نام ویلای من، در ۴۴ قسمت! اصلا مهمترین دلیل شروع یک پروژه ی جدید، همین بود! ترمیم کردن و پاک کردن هرآنچه که در کار قبلی اتفاق افتاد! این تنها کاریه که من میتونم بکنم! چیکار میتونم بکنم دیگه ؟!!!

تنها کاری که الان میتونم بکنم اینه که یک پروژه ی جدید شروع کنم، به اتمام برسونم، پخش منظم کنم، جوایزش رو بدم و تمام!

قسمت آخرش بیام بشینم دوباره بگم مچکرم و خداحافظی کنیم! یکی این دلیلشه، یکی نیاز جامعمون به کمدی است! الان! تو این شرایط! حالمون یکم خوب شه!

اما کاری که من الان میتونم بکنم اینه که با به دست آوردن تجربیاتی از کار قبل که حالا میدونم چیکار باید بکنم، چیکار نباید بکنم، یه پروژه ای رو شروع کنم خیلی تر و تمیز، به اتمام برسونم و به تعهداتش عمل کنم! کار جدید یه کار ۴۴ قسمتی است که هر هفته دو قسمت بیرون میاد! باز این کارو به این دلیل کمتر و سبک تر گرفتیم که بتونیم بهتر مدیریتش کنیم، یعنی ۲۲ هفته این کار پخش خواهد شد، ۲۲ تا دو قسمتی، یک تیم بسیار خوب از بازیگرای درجه یک این کار، بازیگران طنز دور هم جمع شدن برای این کار، این کار روی DVD9 تکثیر خواهد شد، DVD9 کیفیتش بسیار بالاتره، حجمش بسیار بالاتره و امکانات بسیار وسیع تری به ما میده! این کار علاوه بر شکل عادی خودش که مثل همیشه میاد بیرون، در یک شکل دیگه‌اش دوبله ی ترکی خواهد شد برای هموطنان ترک زبان ما، در یک شکل دیگه دوبله ی کردی خواهد شد برای هموطنان کرد زبان ما، یک شکل دیگه‌اش زیرنویس عربی خواهد داشت و یک شکل دیگه‌اش زیرنویس انگلیسی.

و جوایز بسیار متعدد که پخش این جوایز، قرعه کشی این جوایز و اهداء این جوایز با موسسه ی گلرنگ رسانه خواهد بود، شرکت گلرنگ! که گلرنگ در این زمینه بسیار خوشنامه! سال های ساله که گلرنگ داره قرعه کشی میکنه و هزاران هزار جایزه رو اهداء کرده و در این زمینه مورد اعتماد مردمه!

در قسمت آخر با شما حرف بزنم، از شما تشکر کنم به خاطر حمایت هاتون و اون لحظه، لحظه ای باشه که من سربلند باشم و بگم که کار رو انجام دادم.

تمیز، تا به آخر، با انجام تمامی تعهداتی که بر عهده ی شخص من بوده که همه ی این کار، تمامی تعهداتش بر عهده ی شخص منه! ممنونم.

به امید دیدار تک تکتون و امیدوارم همیشه خوب باشید.

سرحال باشید و باز به امید دیدار مجدد.

مچکرم…

تبلیغات

۹ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. سهيل :
  03 دی 91

  من آقاي مديري رو خيلي دوست دارم يكي از بهترين طنز كارهاي اين مملكته و تمام كارهاشو دوست دارم فقط ميخواستم بگم كه حيفه كار به اين بزرگي و قشنگي مثل قهوه تلخ كه زحمت زيادي هم براي ساختش كشيده شده و تا مرز پايان پيش رفته بود به سرانجام نرسه كار بسيار زيبا و دوست داشتني‌اي بود. بازم از زحمات آقاي مديري و كادرش كمال تشكر رو دارم. اميدوارم توي اين كار جديد بيش از پيش موفق باشه. انشاءا…

  • محمد :
   27 تیر 92

   میشه بگی کدوم قسمت قهوه تلخ قشنگ بوذ؟
   حیف اون همه پول که ریختم تو آب…

 2. آرمان از خرم آباد (لرستان)(spider-man 3) :
  18 مرداد 92

  من با آقاسهیل موافقم. کاملا به نظر من هم مهران مدیری بهترین طنز پرداز کشورمون ایران هست.
  من شخصا” همه کاراشو دوست دارم خودشو هم همینطور بنظرم خیلی آدم جذابیه…قیافش وصداش و…
  بنظرم ایشون در انتخواب بازیگر برای ایفای نقش ها در سریال هاشون نسبت به بقیه کارگردان های دیگه همیشه بهترین گزینه رو انتخواب میکنه.
  کلاخیلی ادم کاملی هست از همه لحاظ.

 3. آرمان از خرم آباد (لرستان)(spider-man 3) :
  18 مرداد 92

  درضمن به نظرم آقاسهیل نیز نسبت به ایشون ارادت خاصی دارن.
  چون حاشیه حاشون(مهران مدیری) در سایتشون مشخصه.

 4. الی :
  15 شهریور 92

  مهران مدیری : مرد درجه یک طنز!
  اما واسه من یه سوال بزرگه که خب چرا چند قسمت پایانی قهوه تلخ ( که انصافا عالی بود ) بود رو با مدیریت خودش تموم نکرد؟؟؟؟؟؟!!!

  • امیرمهدی :
   28 آبان 92

   اتفاقا خوشحالم که تموم قسمت هاشو کپی خریدم…خیلی خوشحالم.ویلای من رو هم تمومش رو دانلود کردم که ضرر کنه جناب مدیری کلاه بردار

   • محمد مهدی :
    20 دی 96

    کلاه بردار تویی مرتیکه احمق تو که کوری و نمیتونی زحمت دیگران رو ببینی اصلا غلط میکنی که فیلم نهران مدیری رو دانلود میکنی؟
    زحمت کشیده حق وپولشو میخواد عین تو گشاد نکرده تو خونه از ننه باباش پول بگیره!!!

 5. اسما :
  07 دی 92

  اقای مدیری نگفته برام عزیزی
  خیلی میخامت
  😐
  اقای ادمین ازشماهم ممنونم خیلی ممنونم

 6. زهره :
  10 مهر 98

  سلام
  چرا صفحه سریال قهوه تلخ باز نمیشه
  ممنون از سایتتون
  میشه قسمتهاشو برام ایمیل کنید