دوستی ها – دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

کارمن لبس بازیگر لبنانی، قرار است در سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی بازی کند

همسر محمدرضا پهلوی Carmen Lebbos

به گزارش فارس، محمدرضا ورزی از منتفی شدن انتخاب بازیگر لبنانی برای بازی در نقش همسران شاه در سریال «معمای شاه» خبر داده و گفته بود: برای ایفای نقش زن‌های محمدرضا شاه در حال حاضر با حدیث فولادوند برای نقش فوزیه، مهراوه شریفی‌نیا برای نقش ثریا و ساغر عزیزی برای ایفای نقش فرح صحبت کرده‌ایم که البته هنوز به قطعیت نرسیده است.

اما روز گذشته روزنامه مشهور لبنانی «الدیار» لبنان از موافقیت «کارمن لبس» بازیگر فیلم ۳۳ روز برای ایفای نقش ثریا در این سریال خبر داد.

این روزنامه در این باره نوشت: کارمن لبس موافقت خود را با بازی در یک سریال ایران و ایفای نقش سریال که قرار است در ایران تصویربرداری شود اعلام کرده است.

این روزنامه افزوده است: بازی در این فیلم نیازمند تکلم به زبان فارسی است و کارمن لبس از امروز(۶ دسامبر) آموزش این زبان را آغاز کرده است.

این در حالی است که کارمن لبس چندی پیش در گفت‌وگو با پایگاه لبنانی «لبنون فایلز» گفته بود: قرار بود در نقش ثریا همسر شاه ایران بازی کنم اما سریال [لبنانی] «بازگشت» موافقت در این باره را برای من سخت کرده است مگر اینکه تصویربرداری سریال ایرانی به بهار ۲۰۱۳(بهار ۱۳۹۲) منتقل شود که در آن زمان وقت من آزاد خواهد بود.

سریال «معمای شاه» که زندگی محمدرضا پهلوی را از سال ۱۳۱۵ و بازگشت وی از سوئیس تا مرگ او در سال ۱۳۵۹ به تصویر می‌کشد، به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی در ۴۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

در حال بارگزاری ...

۱ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

  1. امین :
    ۰۴ آبان ۹۵

    واقعا که!
    یه عرب میخواسته بیاد نقش ملکه ایران رو بازی کنه؟ خدا رو شکر که اون نیومد

بستن تبلیغات
الفبای سفر