دوستی ها – دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

تبلیغات
موزیک پلیر قدرتمند وادیو
موزیک پلیر قدرتمند وادیو

جدیدترین گاف جواد خیابانی در بازی پرسپولیس و راه آهن

گاف جدید جواد خیابانی

در لحظه‌ای از مسابقه دو تیم پرسپولیس و راه‌آهن، دوربین روی صورت امیرحسین فشنگچی که روی نیمکت پرسپولیس نشسته و مشغول صحبت با یکی از کنار دستی‌هایش بود، زوم شد. در این لحظه جواد خیابانی گزارشگر بازی به اشتباه گفت: «این سامان آقازمانی است که در نیم‌فصل از پرسپولیس به راه‌آهن آمده و حالا در این تیم روی نیمکت نشسته…» لحظه‌ای بعد تصویربردار محترم احتمالا از سر ضایع کردن یا شاید برای تنویر افکار خیابانی حرکتی کرد که گزارشگر مسابقه لحظه‌ای سکوت کند و نداند که چه بگوید!


.
درست لحظاتی بعد از معرفی اشتباه خیابانی، دوربین روی آقازمانی واقعی که روی نیمکت راه‌آهن نشسته بود زوم شد تا آقا جواد کمی گیج شود و بعد از چند لحظه مکث بگوید: «تصویر سامان آقازمانی را می‌بینید که روی نیمکت راه‌آهن نشسته!» و البته نگفت که تصویر بازیکن قبلی متعلق به امیرحسین فشنگچی بوده است.
.
هر چند اشتباه خیابانی را بسیاری از اهالی فوتبال و حتی روزنامه‌های ورزشی انجام می‌دهند اما شاید اگر خیابانی کمی دقت می‌کرد با وجود نشناختن چهره بازیکنان که در مورد او عادی شده از نوع و رنگ لباس‌ها می‌شد تشخیص داد تصویر نفر اول متعلق به بازیکن پرسپولیس است و آقازمانی که از پرسپولیس رفته نمی‌تواند اوور مشکی و طوسی‌رنگ ورزشی زمستانی پرسپولیس را به تن کرده و روی نیمکت بنشیند!

ADs
در حال بارگزاری ...

۵ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. حمیدرضا :
  22 اسفند 91

  این جواد بشگه گزارش لیگ محلاتم بهش بدن براش زیاده و نفر اول تو گزارشگراس البته تو حرف مفت و بی خود زدن!
  من که خودم هر وقت گزارش بهش میدن سریع زنگ میزنم شبکه سه اعتراض می کنم!

 2. مجتبی :
  22 اسفند 91

  ادمیزاد ممکن الخطاست برای هرکسی ممکنه پیش بیاد حتی برای منو شما

 3. javad :
  22 اسفند 91

  مشکل از جای دیگست گزارش گر همزمان همه ی دوربین هارو بدون سانسور و زودتر از ما دیده بخاطر همین گزارشگریش هم زودتر از تصویر انجام میشه مشکل از بچه های پشت صحنه بوده نه این بنده خدا!

 4. Mojtaba7 :
  25 اسفند 91

  حالم ازش بهم میخوره

 5. علیرضا :
  19 خرداد 93

  ادمیزاده دیگه خطا میکنه به نظر من گزارشگری هست که در بازی های ملی بسیار با غرور وزیبا گزارش میکنه در ضمن مجتبی 7 حرف مفت نزن

بستن تبلیغات
الفبای سفر