دوستی ها – دانلود فیلم و سریال، موزیک، انیمیشن، بازی

 • Admin
 • 15 اردیبهشت 92
 • 14808 بازدید
 • ۹ نظر
علی کریمی بازیکن تیم پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کرد
خداحافظی بازیکن ارزشمند تیم ملی ایران
خداحافظی علی کریمی از فوتبال
علی کریمی ستاره محبوب تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست این تیم برابر سپاهان در فینال جام حذفی در تصمیمی غافل گیر کننده برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
او در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: «دوست داشتم آخرین سال فوتبالم با قهرمانی رقم بخورد اما این‌طور نشد. من به سپاهان و کادر فنی‌اش تبریک می‌گویم. این یک بازی فوتبال بود. سپاهان از نظر روحی و روانی نسبت به ما برتری داشت. آن‌ها دو بار عقب بودند و هر دو بار جبران کردند. من از هواداران که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم. آن‌ها سال‌های سال من را تحمل کردند. ولی من می‌روم و امیدوارم جوان‌هایی بیایند که جای ما را پر کنند.»
بعد از این جملات بغض علی کریمی ترکید و او با گریه گفت: «من و مهدی برای همیشه از فوتبال خداحافظی می‌کنیم تا دایه‌های مهربان‌تر از مادر به پرسپولیس بیایند.»
کریمی درپایان گفت در تیم ملی هم بازی نمی کند. وی افزود ما باید کنار بایستیم به همین دلیل برای بازی‌های تیم ملی هم نمی‌توانم به میدان بروم. امیدوارم سه بازی پیش رو را ببریم و به جام جهانی برویم. بعضی اوقات نمی‌توان ماند. حتی اگر پیروز می‌شدیم هم همین تصمیم را داشتم. به جان هر دو بچه‌هایم حتی به همسرم هم خداحافظی‌ام را نگفته بودم. هرچه بود تمام شد. متاسفانه کسانی که در این فوتبال از مادر مهربان‌تر شده‌اند کار را دست گرفته‌اند. ما از این فوتبال می‌رویم تا جوانان بیایند و قهرمان شوند. فوتبال را بگردند مثل مهدوی‌کیا پیدا نمی‌کنند و ما با مهدوی‌کیا به دنبال کارمان خواهیم رفت. کریمی خطابه ش را با این جمله تمام کرد که: فوتبال مثل زندگی است. در آن هم روزهای خوش است و هم روزهای بد. تلخ و شیرین دارد. خدا را شکر می‌کنم که سالم از این فوتبال می‌روم. فقط از شما هم خواهش دارم همواره واقعیات را بگویید. من امروز 9 صبح در کافی‌شاپ هتل بودم و رفتار مردم را می‌دیدم و واقعا شرمنده می‌شدم.
او پس از این حرف ها در حالی که اشک می ریخت با سرعت به سمت رختکن پرسپولیس رفت.

۹ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. Ehsan :
  15 اردیبهشت 92

  دلم سوخت داش سهیل….خاک تو کله گلمحمدی که با این کاراش اشک مهدوی کیا تو برنامه 90را درآورد

  • Admin :
   15 اردیبهشت 92

   مسائل تیم دیگه به ما مربوط نمیشه و من صرفا جهت اطلاع ارسال کردم.

 2. اکبر ضد فوتبال :
  15 اردیبهشت 92

  علیییییییییییه دایییییییییییییییی

 3. Hesam :
  16 اردیبهشت 92

  امشب یکی از بدترین شبای زندگیم بود. نه بخاطر قهرمان نشدن نه .
  فقط بخاطر مهدوی کیا الانم که شنیدم داش علی خدافظی کرده که دیگه بدتر

 4. محمد فاطمی راد :
  16 اردیبهشت 92

  با سلام و عرض ادب به همه عزیزان.
  شب تلخیه. نه برای باخت و برد تیم مورد علاقمون. بخدا ظرفیت باختم داریم. واسه این بی مهری ها واسه این نامردیها. این معزل شکل سنت در اومده متاسفانه. تا زمانی که میتونن با دادن وعده های پوشالی بهره وری میکنن سر آخر . . . تو تیم آبی پوشم اوضاع به همین منواله. نمونش روانخواه. یا همین مجیدی. واقعا برای خودمون متاسفام که از ماست که بر ماست

 5. حمیدرضا :
  16 اردیبهشت 92

  کریمی واقعا حیف شد چون دیگه بازیکن مثل اون نمیاد خداحافظی کردنشم مثل یه مرد مثل کریم باقری که خدافظی کرد و رفت کرد نه مثل مهدوی کیا که تو هر برنامه تلویزیونیو روزنامه یه بند گریه و ناله بکنه و آخر هم اینقدر ضایع آخر بازی باخته فینال بیاد 4 گوشه زمین بوس کنه آخه برادر مگه کریم باقری از این ادا اصولا و گریه های موزیانه کرد؟خواست خدافظی کنه گفت خدافظ و رفت!
  تو هم اگه برویی برو اگه قرار باشه برات بازی خداحافظی بگرن میگیرن نیازی به گریه و ناله تو هر روزنامه و برنامه تلویزیونی نیست به خدا!

 6. اعظم :
  16 اردیبهشت 92

  چه مظلومانه 🙁

 7. ملاحت :
  28 اردیبهشت 92

  8 مهربانی ها بدرود فوتبال ایران بدرود

 8. محمد ذوب اهنی :
  09 خرداد 92

  رفتنت باعث شد که دیگه فوتبال ایران را نبینم.عشق من داش علی