دوستی ها – دانلود فیلم و سریال، موزیک، انیمیشن، بازی

گزارش تصویری مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در حسینیه جماران

عاقد این دو زوج هنرمند سید حسن خمینی بود

عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در جماران

فرزاد حسنی و آزاده نامداری مجری‌های سر‌شناس تلویزیون و بازیگر سینما، در حضور سید حسن خمینی نوهٔ حضرت امام و با قرائت خطبه توسط ایشان عقد کردند.
.
پنج شنبه 6 تیرماه 1392 ساعت 11 صبح کوچه پس کوچه های جماران برای رقم خوردن اتفاقی بزرگ لحظه شماری می کنند. اینجا میزبان کسانیست که سال ها برایمان حرف زده اند، اجرا کرده اند و حتی بعضی وقت ها از حقوق مان دفاع کرده اند.

.
«فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» که یک ماه و اندی پیش خبر پر سر و صدای ازدواجشان را برایتان منتشر کردیم، پنج شنبه به حسینیه جماران رفتند تا حاج سیدحسن خمینی نوه به تعبیر داماد «آن پیر مُراد»‌ خطبه عقدشان را جاری کند تا رسما همسر یکدیگر شوند.
.
فرزاد حسنی و آزاده نامداری به همراه خانواده هایشان وارد حسینیه جماران میعادگاه عاشقان روح الله شدند و بعد از دقایقی جهت جاری شدن صیغه عقد به دفتر حجت الاسلام حاج سیدحسین خمینی وارد شدند.

عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در جماران

فرزاد حسنی و آزاده نامداری که دلشان پر از شوق و دلهره بود، دقایقی بعد با حاج سیدحسن خمینی روبه رو شدند و بعد از ورود ایشان و خوشرویی همیشگی شان که موروثی حضرت امام (ره) است، حاج سیدحسن خمینی ابتدا به خوش و بش با فرزاد حسنی پرداخت و از او درباره مشغولیت های این روزهایش پرسید که آقا داماد توضیحاتی درباره مجموعه رالی ایرانی به تهیه کنندگی سعید ابوطالب خدمت ایشان ارائه کرد.
.
حجت الاسلام سیدحسن خمینی سپس با آزاده نامداری سلام و علیک کرد و درباره مشغولیت های این روزهای او پرسید که مشخص شد عروس خانم این روزهای تلویزیون ایران، مشغول تحصیل در رشته روانشناسی است.
.
بعد از چند دقیقه ای مراسم عقد این دو مجری توانای تلویزیون آغاز شد؛‌ حاج سیدحسن خمینی وکالت آزاده نامداری را برعهده گرفت و حاج آقا رحمانی وکیل فرزاد حسنی شد تا این مراسم با شکوه ویژه ای انجام شود.

عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در جماران

بعد از جاری شدن خطبه عقد با لحن زیبا و روحانی حجت السلام سیدحسن خمینی، ایشان فرمودند: «انشالله که خداوند این ازدواج را برای این دو جوان امروز ما مبارک گرداند و درهای رحمت و خیر و برکت خود را به روی این خانواده تازه شکل گرفته باز کند. انشالله خداوند دل های این دو جوان را روز به روز به هم با محبت تر قرار دهد و صفا و صمیمیت را بزرگ ترین سرمایه زندگی آقا فرزاد و آزاده خانم نماید. انشالله خداوند محبت پیامبر (ص) و اهل بیتش را سرمایه همیشگی این خانواده گرداند و این ازدواج را باعث اتمام رحمت، اکمال نعمت و وسعت رزق قرار دهد. انشالله خداوند فرزند صالحی به ایشان عطا کند که نور چشم خود و خانواده هایشان باشد و سربازان خوبی برای امام زمان باشند. امیدوارم این ازدواج طولانی و همچنین زندگی توام با خلوص نصیب شان کند.»

عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در جماران

بعد از پایان فرمایشات حاج سیدحسن خمینی، نوبت فرزاد حسنی بود که ضمن تشکر از نوه امام خمینی (ره) که قبول زحمت کردند و پذیرای ایشان، خانم نامداری و خانواده هایشان شدند و خطبه عقد را جاری کردند، بگوید: «همه جا عرض کرده ام و خدمت شما نیز به شکل مستقیم و با واسطه گفته ام که عُلقه من به حضرت امام (ره)، علقه ای وصف ناشدنیست و جاری شدن صیغه عقد توسط شما امضای مجدد این عهد قلبی و این علقه است. انشالله که کلام شما و حضورتان که ذریه ای نیکو دارید، برکتی باشد برای این زندگی و این آغاز هم بیت الغزل و هم حسن مطلع این مغازله باشد.»

عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در جماران

در ادامه فرزاد حسنی از حاضران خواست برای شادی روح امام خمینی (ره) و خانم ثقفی همسر گرانقدر امام و حاج احمد خمینی و شهدای هفت تیر بالاخص شهید بهشتی فاتحه ای قرائت کنند و در پایان حجت الاسلام سیدحسن خمینی حاضران را مورد تفقد قرار داد و با عروس و داماد و خانواده هایشان عکسی به یادگار گرفت و دیوان اشعار امام را امضاء و به عروس و داماد هدیه کردند.

عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در جماران

بد نیست بدانید فرزاد حسنی بارها در گفت و گوها و اجراهای تلویزیونی اش به علاقه وصف ناپذیرش به حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرده بود و به همین دلیل علاقه بسیاری داشت تا مراسم ازدواجش را در حسینیه جماران و منزل آن حضرت برگزار کند.
.
بعد از پایان مراسم، فرزاد حسنی و آزاده نامداری به منزل امام خمینی (ره) رفتند و بعد از حضور چند دقیقه ای در آن خانه متبرک و مطهر و ذکر فاتحه ای برای روح آن بزرگوار، دست در دست یکدیگر قدم زنان کوچه های جماران را طی کردند و به همراه خانواده هایشان راهی شدند.

عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری در جماران

۲۰ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. اعظم :
  09 تیر 92

  خوشبخت بشن

 2. ali0044(علی سابق) :
  09 تیر 92

  هیلی لی لی لی لی……
  خوشبخت بشن

 3. سمانه :
  09 تیر 92

  ایشاله که خوشبخت بشن.
  من که چشمم آب نمیخوره 😉

 4. raha :
  09 تیر 92

  الهی خدا قسمت همه ی جوان ها بکنه
  خوشبخت بشن

 5. daniyal :
  09 تیر 92

  ایشالا مبارک باشه و خوشبخت بشن به هم میان

 6. سامان :
  09 تیر 92

  به پای هم پیر شن

 7. آويسا :
  10 تیر 92

  خيلي خوبه واي چه زندگي بشه اين ازدواج

 8. amir :
  10 تیر 92

  نمیدونم کدوم یکی اول کله اون یکی رو از پرحرفی میخوره

 9. mohadeseh :
  11 تیر 92

  واقعا .منم با نظر امیر موافقم.فرزاد حیف شد

 10. ARASH :
  12 تیر 92

  نظر دوستان موافقم.فرزاد حیف شد

  • Admin :
   12 تیر 92

   هیچکی مث من آزاده رو دوست نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی…
   دختر خوبیه که؟!

 11. فاطمه :
  12 تیر 92

  اه…چرا همش میگید فرزاد حیف شد؟!
  یه آدمی که فقط تو برنامه هاش میخاد همه رو تحقیر کنه وتیکه بندازه…از هرکی خوشش میومد خوب رفتار می کرد …از هر کی خوشش نمیومد با زبون تندش باعث ناراحتیش میشد
  مخصوصا تو برنامه کوله پشتی
  ولی آدمین جان….آزاده دیگه رفت خونه شوهر
  این حرفا رو یه وقت پیش فرزاد نگیا!!!!!!!!

  • Admin :
   12 تیر 92

   نامداری رو به خاطر اینکه استقلالی هست دوست دارم. دختر خوبی هم هست. کاش…! 😀

  • آرامش :
   28 دی 92

   فرزاد حسنى مجرى توانمند با اطلاعاتى بالا در مسائل است, انشاالله خوشبخت بشن.
   کاش ؟؟؟؟؟؟

 12. اعظم :
  12 تیر 92

  ای ادمین وروجک کاش…؟؟؟

 13. فاطمه :
  12 تیر 92

  دیگه کاش ماش خبری نیست!
  دیر جنبیدی آدمین جان
  نخند میرم به حسنی خبر میدماااا!!!
  اونوقته که دیگه بدون آدمین میشیم

 14. حصین :
  12 تیر 92

  دو تا فک جادویی
  بچشون چی میشه !!!

 15. مهران :
  27 مرداد 92

  این همه دختر خوب دور ورت هست درست نگاه کن.
  🙂

 16. فاطمه :
  30 آبان 92

  خوبشت بشن الهيييييييي
  چقدرم بهم ميان
  فرزاد تو برنامه صبحي ديگه جواب امير رو داده كه گفته
  سی شش ساله نزاشتم کسی حرف بزنه؛ سه ماهه به هیچ وجه نمیتونم حرف بزنم…!

 17. آرمین :
  03 مهر 93

  بله این است رسم روزگار.
  سال پیش همین موقع همه میگفتن ایشالله خوشبخت شن حالا الان از هم طلاق گرفتن.
  دنیا داره میچرخه چقدر عادی!!!!!!!!!!!!!