دوستی ها – دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

چرا مجوز اجرای کنسرت در برج میلاد به محسن یگانه داده نمیشود؟

گفتگوی خواندنی محسن یگانه با مجله “ترانه ماه” درباره عدم صدور مجوز

دلخوری محسن یگانه از ندادن مجوز کنسرت

محسن یگانه، خواننده جوانی که این روزها مورد بی مهری قرار گرفته و دلش از برخی ها پر است ترجیح می دهد در این شرایط سکوت کند تا نکند کسی از حرفهایش ناراحت شود یا انتقادی کند که به کسی بربخورد. یگانه از اواخر سال گذشته اعلام کرد که دیگر قصد ندارد آلبوم بدهد و می خواهد با تک ترک های مستقلی که منتشر می کند، با مخاطبانش در ارتباط باشد. شاید آن موقع کمتر کسی این حرف را جدی گرفت. گفتگوی محسن یگانه با «ترانه ماه» در این باره را در ادامه مطلب بخوانید…

 مجوز کنسرت برج میلاد را ندارم!
ماجرای عجیبی که چند وقتی است برایم اتفاق افتاده، ندادن مجوز برای اجرا در برج میلاد است و کسی هم جوابگو نیست! این روزها کسی حوصله جرو بحث ندارد. من هم دیگرحوصله جنگیدن ندارم. دلیلی ندارد که بخواهم با کسی جنگ و جدال داشته باشم. به همین خاطر ترجیح دادم کلا برنامه کنسرت هایم را به سالن میلاد نمایشگاه بین المللی منتقل کنم. البته من دوست داشتم برنامه هایم در برج میلاد برگزار شود و اصرار هم کردم، اما نشد. البته امکانش بود که این اتفاق بیفتد، اما شاید اگر اینطور پیش می رفت آتشی به پا می شد که دودش در چشم خودم هم می رفت.
.
مگر فقط کنسرت های من شلوغ می شود؟
قبل از عید طرفداران زیادی به کنسرت های من آمدند و شاید همین موضوع حساسیت هایی را ایجاد کرده بود، اما مگر فقط کنسرت های من شلوغ می شود؟! کنسرت های شلوغ تر از من هم در برج میلاد برگزار شده و هیچ اتفاقی نیفتاده است، اما الان 7 ماه شده است که من نتوانستم در برج میلاد کنسرت برگزار کنم. آخرین اجرای من در آنجا 23 اسفند سال گذشته بود. امیدوارم همه چیز زودتر انجام شود و جواب مرا بدهند، چون هر چه می گذرد انگیزه ها کمتر می شود و در کارهای سیستم اداری هم فاصله می افتد.
.
بلاهای زیادی سر آلبومم آمد، اما باز هم سکوت کردم…
ماجرای آلبوم ندادن من تقریبا به سال گذشته بر می گردد. واقعیت این است که سال 88 قبل از آلبوم «رگ خواب» من اصلا چنین تصمیمی نداشتم، اما بدون تعارف می گویم سر این آلبوم پوستم کنده شد و چیزی نگفتم. بلاهای زیادی سر آلبوم آمد اما باز هم سکوت کردم و هیچ حرفی بر زبان نیاوردم. آن موقع من هنوز به اندازه الان مشهور نشده بودم و شاید از خیلی ماجراهایی که الان وجود دارد، اصلا خبری نبود. من زندگی خودم را داشتم و سرم به کارم بود. موسیقی را با علاقه و جدیت دنبال می کردم، اصلا هم دنبال حاشیه و این حرف ها نبودم، اما استقبالی که دنیای شهرت (البته منظورم در حد و اندازه خودم است) از من کرد اصلا جالب نبود و من را از خیلی چیزها زده کرد. بعد از «رگ خواب» باز هم ادامه دادم و نخواستم به چیزی بدبین شوم. تا رسیدیم به آلبوم «حباب» اینجا بود که دیگر حجت بر من تمام شد که دیگر حرف و خواسته من اهمیتی ندارد. بعضی وقتها برخی اظهار نظر و اعمال سلیقه آدم را متعجب می کند، مثلا اینکه فلان کار به صدای تو نمی خورد! فکر نمی کنم این نوع ابراز عقیده ها در حیطه کاری افرادی باشد که قرار است مجوز کارها را صادر کنند.
.
خستگی من بخاطر یک آلبوم نیست، من هنوز هم تاوان 7 سال گذشته را پس می دهم
تصمیم من برای آلبوم ندادن همیشگی است، ولی من هیچ قطعیتی را در این مورد ضروری نمی دانم و هر وقت دوست داشته باشم می توانم آلبوم بدهم. اما اگر لحظه ای احساس کنم شرایط خوبی برای ارائه آلبوم فراهم شده و بدانم که برای آن اذیت نمی شوم و دوباره سختی های عجیب و غریب برایم پیش نمی آید، بدون تردید اقدام خواهم کرد. فعلا تصمیم دارم با این تک ترک ها ادامه بدهم و خودم را سرپا نگه دارم. شاید یک مقدار از خستگی گذشته را دراین صورت فراموش کنم. باور کنید خستگی من فقط بخاطر یک آلبوم نیست، من هنوز هم تاوان 7 سال گذشته را پس می دهم.
.
فعلا از آلبوم خبری نیست
به نظرم ممکن است این شیوه کاری من و تک ترک دادن تا دوسال دیگر هم جواب بدهد و مخاطبان راضی باشند، چون اگر غیر از این بود در این مدت کوتاه می توانستند عدم رضایت شان را به نحوی نشان دهند. من همین جا خیالتان را راحت می کنم که فعلا از آلبوم خبری نیست، چون از آن دسته خوانندگانی نیستم که بخواهم یواشکی کارهایم را انجام دهم. ضمن اینکه تولید یک آلبوم اگر بی دردسر باشد، شش ماه بیشتر طول نخواهد کشید، اما فعلا به فکرش نیستم چون می دانم دوباره چه اتفاق هایی می افتد.
.
می گویند محسن یگانه نیازی به درآمد آلبوم ندارد!
گاهی اوقات از این طرف و آن طرف شنیده ام که محسن یگانه نیازی به درآمد آلبوم ندارد، چون پولش را از کنسرت ها در می آورد. واقعا نمی دانم این دوستان چطور فکر می کنند که به این نتیجه رسیده اند که آلبوم برای من در آمد دارد. من از جیب خودم برای بهتر و با کیفیت تر شدن آلبومم خرج می کردم. بخشی از در آمد کنسرت های من به این قضیه اختصاص پیدا می کرد و به همین خاطر از این حرفهایی که زده می شود متعجبم.
.
دل خوشی از برخی رسانه ها و مطبوعات ندارم
من دل خوشی از برخی رسانه ها و مطبوعات ندارم، چون برخی از اصحاب رسانه برخورد جالبی با من نداشتند، دلیلش را هم نمی دانم، چون من آدم رسانه ای نیستم با من مثل بعضی افراد دیگر که به شکل خیلی ویژه از آنها حمایت می کنند، برخورد نکردند. البته من هیچ نیازی به این جور مسائل ندارم و دیگر به این نوع رفتارها عادت کردم و اصلا برایم عجیب نیست.

دانلود منیجر چیتا (تبلیغ)

۱۹ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. مائده :
  26 مهر 92

  مشکلشون راحتی هوادارته..
  اینا دلشون از این پره که شما بخاطر عکس انداختن با هوادارتم که شده تو روشون وایمیسی… ولی عیبی نداره… 🙂

  “هنوز پشت سرت هستیم مث سابق همونجوری”

  ممنون از ادمین

 2. اشکان :
  27 مهر 92

  اخه اینم خوانندست؟؟
  فقط دخترای دم بخت و نوجوون بهش گوشی میدن

  • مائده :
   27 مهر 92

   تو خوبی..! ته بخت! پیری!!

   خداروشکر آدمای بی عقلی مث تو بهش گوش نمیدن…!

  • سمانه :
   27 مهر 92

   خواننده به این ماهی.
   فقط قیافش خوشگل نیس که اونم مهم نیست.

 3. harfa :
  27 مهر 92

  فقط سلطان محسن چاووشی

  • Admin :
   27 مهر 92

   تائید میشه.

 4. اشکان :
  27 مهر 92

  من توهین نکردم که شما توهین میکنیا
  من میگم فقط دختر بچه ها بهش گوش میدن که اونم همه میدونن به چه دلیل
  باز اون محسن چاووشی یه صدا داره-4 تا شعر خوب میخونه
  این چی؟؟

  • Admin :
   27 مهر 92

   دوست عزیز میشه تقاضا کنم دیگه بحث نکنید؟
   هر دو از خوانندگان محبوب و پر طرفدار هستند.

   • مائده :
    27 مهر 92

    حیف که میگن بحث نکنید…
    حیــــــــــــــــــــــف…!
    من اون بی عقلی رو هم بخاطر این نگفتم که طرفدار صدای ایشون نیستید .معنی توهینم اونی نیست که فقط شما فک میکنید! یه بار دیگه به کامنتاتون نگاه کنید!

  • محمد :
   27 مهر 92

   تو در حدي نيستي كه داري در مورد محسن يگانه صحبت ميكني!! گوگوش اسم محسن يگانه رو مي خواد بياره ميگه استاد يگانه باز تو چكاره اي كه داري راجعبش حرف ميزني؟؟!

 5. S.King :
  28 مهر 92

  این زاخار از وقتی واسه چاووشی حرف زده روز به روز آهنگاش بدتر میشه پرچم سلطان چاووشی بالاست
  یگانه یادت باشه چاووشی سرورته:دی

  • مائده :
   28 مهر 92

   جکای جالبی میگید . از این به بعد به ادمین ارسال کنید تو قسمت طنزا بزاره 😐

  • سرهنگ :
   12 بهمن 92

   تو برو فرهنگتو درست كن نميخواد تعيين تكليف كنى
   سلطانتو تو كنسرت ميبينيم
   والا…

 6. کامران :
  28 مهر 92

  من بیشتر یگانه را میپسندم ولی چاووشی هم خوبه، محسن یگانه مثل شادمهر عقیلی استاد هستش و چاووشی هم همچنین ، بحث ها بی مورد ، اکثرا یگانه را می پسندن .
  فکر کنید این دو از ایران برند چی میشه ؟ همینم از دست میدیم ، نه کنسرتی و نه دیداری
  رنده باد هر دو محسن

 7. kourosh :
  28 مهر 92

  با احترام به جفتشون
  از اینها بهتر هم هستن جا داره از حامی و خواجه امیری گروه7هم یادی بشه
  تو ایران نمیذارن بالا تر از این حد بره کسی
  سریع با مخ میکوبنش زمین

 8. مائده :
  08 دی 92

  اصلاناراحت نباش محسن یگانه ماطرفدارهات پشتت هستیم حالا هرکی می خوادهرچی بگه بگه طرفدارهایی مثل من واون یکی مائده خانم کم نیستندمن 13 سالمه انقدردوستت دارم وانقدرازتوحرف می زنم که تومدرسه همه منوبه اسم تومی شناسن ناراحت نباش عزیزم ماازت حمایت می کنیم

 9. مهدی :
  19 فروردین 93

  فقط محسن یگانه
  چاووشی و بقیه هم خوبند اما وقتی یگانه نیاشه

 10. nashenas :
  06 مهر 93

  مچحسن یگانه هرچقدر خوب باشه،اما قابل مقایسه با شادمهر عقیلی نیست.اینو یادتون باشه

 11. آگو :
  17 تیر 94

  وقتی که ذوق و سلیقه‌ی یه جامعه به پایین‌ترین مرتبه سقوط کنه نتیجه این می‌شه که یه کسی مثل این پسره رو خواننده می‌دونه.یه نفر یه سوال از من کرد که برام خیلی جالب بود از من پرسید که تفاوت بین محمد اصفهانی و شجریان چیه من واقعا نمی دونم؟! این سوال خیلی برام شوک دهنده بود و حکایت از سقوط ذوق و سلیقه و شناخت هنری ایرانی ها بود. هر چند خود محمد اصلفهانی واقعا در عرصه خوانندگی کم نظیر است اما سوال این مرد عجیب بود. من سوالم از امثال چاووشی اینه که شما چی کار کردید و چه زحمتی کشیدید که خواننده شدید ، زحمت بکشید برید دنبال کاری که بلد هستید . شما نه صدا دارید و نه هنر؛ شما اگه صدات رو یه ذره ببرید بالا صدات می گیره چطور می گی خوانننده هستی؟! اما من کسی رو می شناسم که اگه صداش و تحریرش رو ببره بالا تمام شیشه های اتاق می لرزه چنین فردی الان توی خونش نشسته و جووونای ما افتادن دنبال چاووشی و مثل اون و فکر می کنن اینا هنرمند هستن. از نظر من موسیقی پاپ فعلی چیزی نیست جز نقشه برای فریب دخترها