دوستی ها – دانلود فیلم و سریال، موزیک، انیمیشن، بازی

 • Admin
 • 21 آبان 92
 • 28695 بازدید
 • ۵۰ نظر

مردان چه ویژگی هایی را برای همسر آینده خود می پسندند؟

 یک مرد به دنبال زنی خاص می‌گردد که تا پایان عمر کنارش بماند و با او پیر شود

همسر ایده آل از نظر مردان

 برای تازه عروس‌ها اینکه همسرشان روز به روز عاشق‌تر شود، موضوع بی‌اهمیتی نیست.
آن‌ها دوست دارند با تک تک حرف‌ها و رفتار‌هایشان یک قدم به همسرشان نزدیک‌تر شوند اما همیشه ماجرا این طور پیش نمی‌رود. گاهی هر قدم رو به جلوی زن، مرد را ده‌ها قدم به عقب می‌راند. برای زنی که فکر می‌کند، حساب همه چیز را کرده و تمام تلاشش را به خرج داده کنار آمدن با این موضوع، آسان نیست. اگر شما چنین احساساتی را تجربه کرده‌اید، باید بار دیگر گذشته‌تان را مرور کنید تا بدانید چرا در چشم همسرتان یک زن ایده آل جلوه نکرده‌اید.


.
* باید خاص باشید
یک مرد به دنبال زنی خاص می‌گردد که تا پایان عمر کنارش بماند و با او پیر شود. زنی که اهل شکایت نیست یا با نق نق کردن روزش را خراب نمی‌کند. مرد‌ها یک زن منطقی و با حساب و کتاب می‌خواهند که آن‌ها را در سراسر زندگیشان حمایت کند و در موقعیت‌های حساس همیشه بتوانند روی کمکش حساب کنند. از طرف دیگر زن ایده آل آن‌ها شباهت زیادی با‌‌ همان کلیشه همسر در خانواده و اجتماع دارد. آن‌ها اغلب زنی را ستایش می‌کنند که مورد ستایش خانواده و اطرافیانشان قرار می‌گیرد و حتی اگر خودشان هم این واقعیت را ندانند در ناخودآگاه‌شان آن را پرورش داده و به تصمیم گیری‌‌هایشان راه می‌دهند.
.
* باید قانع باشید
مرد‌ها دوست دارند، بعد از ازدواج‌‌ همان طوری که پیش از این بوده‌اند بمانند. آن‌ها همسری می‌خواهند که با وجود معایب یا خلق و خوی خاصشان آن‌ها را بپذیرد و عاشقشان بماند. این ویژگی یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که در ذهن مرد‌ها می‌گذرد. آن‌ها از سرکوفت خوردن بیزارند و دوست دارند همسرشان با همین اخلاقی که دارند و همین وضع زندگی‌ای که دارند بسازد و مدام برای تغییر کردن، آن‌ها را تحت فشار نگذارد. برخلاف اغلب زن‌ها که سعی می‌کنند، از مرد معمولی مقابلشان همسر ایده آل و رویایی بسازند، مرد‌ها دوست دارند با زنی زندگی کنند که به همین وضع موجود قانع باشد.
.
* باید سعی کنید زیبا باشید
درست است که زیبایی و وضعیت ظاهری نخستین موضوعی نیست که اغلب مرد‌ها به آن توجه می‌کنند اما این موضوع در انتخاب همسر آینده آن‌ها بی‌تاثیر هم نیست. انگار مرد‌ها دوست دارند از این طریق انتخابشان را به رخ دیگران بکشند و یک افتخار کسب کنند. ظرافت و زیبایی در رفتار هم می‌تواند تاثیر مثبتی روی انتخاب آن‌ها بگذارد. گرچه معیارهای زیبایی از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما همیشه با نگه داشتن حد وسط می‌توان از اینکه یکی از کاندیداهای ازدواج مردان اطرافتان هستید یا خیر مطمئن شوید.
.
* باید جاه طلب باشید
نمی‌توان در این مورد یک قانون بی‌چون و چرا صادر کرد اما اغلب مردهای امروز، به دنبال همسری می‌گردند که چیزی بیشتر از زنان دیگر دارد. یک مهارت خاص، دانش بالا یا شغلی که به آن افتخار کنند. مردهای امروزی زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی، امور روزمره کار و فعالیت‌های اجتماعی‌اش را هم جدی بگیرد. این موضوع به آن‌ها ثابت می‌کند آن زن قادر است زندگی خود را پیش ببرد و بیش از زنان اطرافش توانمند است. جاه طلبی هم برای مردان دلیل دوست داشتن یک زن است؛ زنی که برای رسیدن به اهدافش تلاش می‌کند و به سادگی عقب نشینی نمی‌کند.
.
* باید نیمی از مشکلات مال شما باشد
سال‌ها از روزگاری که مرد‌ها بار خانه را یک تنه به دوش می‌کشیده‌اند گذشته است. مردهای امروزی دوست دارند زنشان دوشادوش آن‌ها حرکت کند، بحران‌های خانه را بشناسد و گاهی مانند آن‌ها استرس‌های زندگی بعد از ازدواج را به دوش بکشد. آن‌ها دوست ندارند تنها فکر کنند، تنها تلاش کنند، تنها نگران باشند و تنها عمل کنند. مردهای امروز به دنبال همسری هستند که در تمامی این لحظه‌ها کنارشان باشد و این مشکلات را مشکلات خودش بداند، نه اینکه اگر کاری برای حل کردنشان می‌کند آن را یک لطف تلقی کند.
.
* باید با فامیل و دوستان همسرتان دوست باشید
جدا شدن از زندگی مجردی در سال‌های بعد از ازدواج سخت‌ترین اتفاقی است که می‌تواند برای یک مرد بیفتد. مرد‌ها از تنهایی بعد از ازدواج می‌ترسند. آن‌ها دوست دارند روابط قبلیشان را این بار در کنار همسرشان تجربه کنند. رابطه با خانواده و اعضای فامیلشان و همین طور دوستانی که حضورشان برای آن‌ها اهمیت دارد. هیچ مردی نمی‌تواند بدگویی علیه دوست یا خانواده‌اش را تحمل کند و تمام عمرش را تنها و تنها با همسرش بگذراند. آن‌ها ترجیح می‌دهند، با ازدواج خانواده پیشینشان بزرگ‌تر شود نه اینکه از یک خانواده بیرون بروند و خانواده تازه‌ای را بسازند. اغلب مرد‌ها در ارتباط داشتن با آدم‌های تازه و شرایط تازه کمی مشکل دارند. آن‌ها دوست دارند، زنشان روابط اجتماعی خوبی داشته باشد و آن‌ها را در پیوند زدن به این اجتماع یاری دهد. گذشته از این، آن‌ها دوست دارند با ورود همسرشان به خانواده‌شان، روابط خانوادگی و فامیلی گرم تری را هم برایشان به همراه بیاورد و لاک تنهاییشان را از آن‌ها بگیرد.
.
* باید ستایش کنید
دوست داشته شدن حس خوبی به آدم‌ها می‌دهد. مرد‌ها هم از این قاعده مستثنا نیستند. آن‌ها ترجیح می‌دهند، وقتی خسته از کار بر می‌گردند یک لبخند منتظرشان باشد و به خاطر اینکه زنی تا این حد دوستشان دارد به همه فخر بفروشند. خیلی از مرد‌ها زندگی خود را با اطرافیانشان مقایسه می‌کنند و تصویر ذهنی که دیگران به آن‌ها منتقل می‌کنند برایشان اهمیت زیادی دارد. همین است که آن‌ها دوست دارند همسری فداکار و پر محبت داشته باشند و این موضوع را به دیگران هم نشان دهند. مرد‌ها دوست دارند همسرشان قدرت و تواناییشان را ستایش کند و به آن‌ها تکیه داشته باشد. آن‌ها از اینکه مستقل‌ترین زن جهان هم برای تصمیم گیری‌هایش با آن‌ها مشورت کند و در مشکلاتش به آن‌ها تکیه کند لذت می‌برند.
.
* باید با منطق باشید
گرچه خیلی از زن‌ها گمان می‌کنند با فداکاری تمام و کمال می‌توانند یک مرد را عاشق خود کنند اما واقعیت این است که مرد‌ها ترجیح می‌دهند، همسرشان عقاید و نظرات خودش را داشته باشد. مرد‌ها بیشتر به زنان با اعتماد به نفس توجه می‌کنند و دوست دارند به جای خمیری که به آن شکل می‌دهند، یک زن قدرتمند و منطقی را انتخاب کنند که دوشادوششان برای ساختن یک زندگی خوب انرژی می‌گذارد.

.

* باید پیشرفت کنید
یک زن هرچه قدر هم که باهوش و زیبا و تحصیل کرده باشد، اگر روند پیشرفتش را بعد از ازدواج متوقف کند، نمی‌تواند یک همسر ایده آل باشد. مرد‌ها دوست دارند زنشان به دنبال یادگرفتن چیزهای جدید باشد و حتی بعد از مادر شدن هم آنقدر با زمانه پیش برود که بتواند مایه افتخار او و فرزندانش شود. برای مردهای پرمشغله تنها داشتن یک همسر خانه دار و هنرمند کافی نیست بلکه آن‌ها به دنبال زنی دنیا دیده می‌گردند که موضوعات روز را می‌شناسد و هیچ وقت دست از یادگرفتن و پیشرفت بر نمی‌دارد.

۵۰ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. hamed :
  21 آبان 92

  به نظر من مهم تر از اینا,آشپزی طرفه… واسه من که خیلی مهمه چون حساسم رو غذا 🙂

  • Admin :
   21 آبان 92

   کپی خودمی 😉

  • n0i9m1a2 :
   21 آبان 92

   اونم که طبق معمول همه ی دخترا میگن ما بلد نیستیم

  • فاطمه ياس :
   21 آبان 92

   واقعا كه.چه با افتخارم ميگن.حداقل بگيد اول گزينه هاي بالا بعد آشپزي هم بلد باشه.خوب چرا زن ميگيريد پس؟مرداي مثه شما به خانوما انگيزه ميدن واقعا!!!

  • hamed :
   21 آبان 92

   ایول ادمین 😛
   فاطمه جان اصلا آشپزی تو راس همهی اون موارده! مردا فقط به خاطر غذا و یه چیز دیگه زن میگیرن وگرنه زن میخوان چیکار… 😉

  • فاطمه ياس :
   21 آبان 92

   ديگه در اين مورد چيزي ندارم بگم.موفق باشيد.از زندگي تون لذت ببريد!!

  • مائده :
   21 آبان 92

   همتون زن بگیرین درست میشین.. وقتی تا آرنج رفتین تو ظرف غذایی که آب و دونش سواس و به به چه چه کردین قیافه هاتون دیدن داره. بـــله 🙂
   دیدم که میگما. قبل ازدواج همتون از این اردا میاین…

  • hamed :
   22 آبان 92

   اگه اینجوریه ک یو میگی من اصلا زن نمیگیرم!!
   همین الانش سر بعضی از غذا ها ک مادرم درست میکنه مشکل دارم… لوپ کلام=زن اگه آشپزیش نامبر وان نباشه به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره!!! در ضمنا انقد نگید از کتاب آشپزی یاد میگریم چون اونم یه شب درمیون باید غذای سوختتون رو میل کنیم 😐 واقعا اگه آشپزی بلد نیستین پس چی بلدین؟؟؟ خخخخخ

  • مائده :
   22 آبان 92

   پس زن نگیر شما..
   خودتم برو آشپزی یاد بگیر که نخوای رو اعصاب یه بنده خدایی راه بری یه عمر..
   مردی که صرفا بخاطر آشپزی یه خانم بخواد باهاش ازدواج کنه به درد همون لای جرزم نمیخوره…

   هنر از این بیشتر که شما آقایونو باید تحمل کرد یه عمر !!! نه واقعا!! 🙂

  • hamed :
   22 آبان 92

   ادمین میبینی تو رو قرعان…! من میخوام این موضوع رو کشش ندم هی میان میرن رو اعصاب آدم!!
   مائده جان فک کنم شما ازدواج کنید(البته اگه خدا قسمت کنه :دی) بعد از یک هفته شوهرت از دستت کچل بشه…(به جز شوهر کچل که اون دیوانه میشه دیگه!! خخخ)
   بابا جان من میگم در کنار صفات خوب یا بد یک خانم
   ,آشپزی موضوع خیلی مهمیه واسه آقایون.حالا بقیه مشکلاتم با هم کنار میان دیگه 😉
   دوباره شما بیا هی سفسطه کن!!

  • مائده :
   23 آبان 92

   بابا کامنتتو بخون… !!!! کجا گفتین در کنار ؟ نوشتین مهم تر از همه.. عجبا..
   همین که آخرش به این نتیجه رسیدین فقط آشپزی مهم نیست کافیه 😀
   منم سفسطه نکردم… دهع
   موفق باشین 🙂

  • hamed :
   23 آبان 92

   من نگفتم فقط باید آشپزیش خوب باشه که جانم!!! بله هنوزنم میگم مهم تره ولی در کنار صفات دیگه…
   به نظر میاد آشپزیت خیلی افتضاحه که انقد حرص و جوش میخوری؟ نه؟ خخخخ 😛

  • مائده :
   24 آبان 92

   اتفاقا..! اشتباه به نظرتون اومده .
   بنده خدا یه نگاه به سیر کامنتایی که گذاشتی بنداز.. کلا چند چندی برادر من؟؟
   انقدم نگران آشپزی خانوما نباشید.. شما خودتون پسرای خوبی باشین تا شاید خدا فرجی کرد بهتون زن دادن.شایـــــــــد .. 😛

 2. kevin :
  21 آبان 92

  به نظر من دختری که اشپزی بلد نباشه مثل زنبور بی عسل میمونه 🙂
  کاملا بی خاصیت 🙂

  • Admin :
   21 آبان 92

   به قول مجری پارک علت یعنی داریم همچین دختری در ایران؟ نه واقعا داریم؟
   هست اما روی هوا میزنن 😀

 3. فاطمه ياس :
  21 آبان 92

  براي همه تون آرزو ميكنم يك همسر زشت،بيسواد،بي منطق،غرغرو،پرتوقع،تاحدودي شيرين عقل و البته با رايحه ي يه قورمه سبزي خوش مزه نصيبتون بشه.:)

  • مائده :
   21 آبان 92

   رایحه رو خیلی خوب اومدی 😀 😀 😀

  • كيميا :
   19 تیر 93

   واقعا هم همينه
   مورد سراغ دارم آشپزيش عاليه از رستورانها هم خوشمزه تره غذاهاش ولي فقط بايد بهش بگن برو تو آشپزخونه غذا درست كن در بقيه موارد 0 هم نيست -10
   😀

 4. نرگس :
  21 آبان 92

  خیلی بامشاد هستید. شکم گنده ها. خب جای اینکه زن بگیرید برید پول عروسی و طلا و لباس و این چیزها رو بدین یه آشپز استخدام کنید. بهترین آشپز های دنیا هم که آقایون هستن. دیگه چه کاریه دختر مردم رو ببرید بد بخت کنید؟

  • Admin :
   21 آبان 92

   این نظر من هست:
   اولا من عمرا پولم رو خرج عروسی کنم که چند تا نمک نشناس بیان بخورن و پشت سرم صفحه بذارن.
   دوما طلا و لباس و من؟!؟!؟ اینم عمرا اهل خرج اضافی باشم.
   سوما مجبوریم برای بقاء نسل زن بگیریم وگرنه مگه از جونمون سیر شدیم؟
   و در آخر اینکه چه بخوایم چه نخوایم آقایون شکمو هستن و دخترا برای رهایی از ترشیدگی باید حتما آشپزی بلد باشن 😀

  • نرگس :
   21 آبان 92

   دختر ها خونه باباشون بترشن براشون با ارزش تره تا اینکه بخوان زن کسی بشن که زنش رو به خاطر خانوم بودنش نخواسته برای شکمش خواسته البته با شناختی که من تو این چند وقته از شما داشتم مطمئنم که دارید شوخی میکنید. ولی همه آدم ها چه مرد چه زن دوست دارن غذای خوشمزه بخورن. ولی این که زنت رو فقط برای غذای خوشمزه بخوای مردونگی نیست.
   با نظرتونم راجع به حرف و حدیث راجع به عروسی موافقم. بی خودیه. ولی خیلی دوست داشتم واقعا از نزدیک باهاتون آشنا بودم اونوقت آرزو میکردم نمیرم و زن گرفتن شما رو هم ببینم. اون روزی که دوست داری همش برای زنت طلا بخری و کادو یه عروسی مجلل.
   به هر حال همش شوخی بود براتون آرزوی خوشبختی و آرامش میکنم. چون این آرامشه خیلی مهمه. در ضمن بهترین آشپز های دنیا مرد هستن پس ما زن ها خوش بختریم از شما مردها اینم لطف خدا بوده.

  • فاطمه ياس :
   22 آبان 92

   آخه مگه اسير آوردين؟اون از مهمترين معيارتون اينم از طرز حرف زدنتون.لابد اينارو همون اول همينجوري بهش ميگين؟!خوب اون وقت ميشه بگيد چرا بايد باشما ازدواج كنه؟شما كه براي بقاي نسل و شكمتون ميخواين،اون واسه چي بخواد آخه؟

 5. MohammaD :
  21 آبان 92

  واس من 2 تا چیز خیلی مهم:

  1- زیبایی
  2- اخلاق خوب
  آشپزی هم بلد نباشه موردی نداره فوقش یاد میگیریم با هم 🙂

  • نرگس :
   21 آبان 92

   آفرین محمد آقا. انشاالله که خدا خوشبختتون کنه و هر چی میخواید بهتون بده.
   آفرین که فقط شکم براتون شکم مهم نیست.

 6. اشکان :
  21 آبان 92

  1. زیادی لاغر نباشه
  2. خوش اخلاق
  3. مهربان
  4. با سواد
  5. اشپزیشم خوب باشه
  6.باباش پولدار باشه
  😐

  • Admin :
   22 آبان 92

   اما من حاضرم به باباش هم پول بدم اما 1 ریال ازش نگیرم 😐

 7. ابوالفضل :
  21 آبان 92

  من اونی که تو ذهنمه جواب رد بهم نده قرمه سبزی هم نخواستیم

 8. نازیلا :
  21 آبان 92

  دیگه اون دوره مرد سالاری گذشته و فکر نمیکنم دختری حاضر به زندگی با یه آدم زورگو باشه مگه اینکه مجبور باشه به دلایل مختلف. همین رفتارای قدیمی میتونه یکی از دلایل بالا رفتن آمار طلاق باشه. والا ترشیدن شرف داره به کلفت شدن واسه کسی که قدر آدمو ندونه

 9. مائده :
  21 آبان 92

  توروخدا تعارف نکنید.. اگر چیزی دیگه هست که تو متن نیومده بگینا.. ماشالله شماها که همه کامل تشیف دارین . نه؟ 😐

  بجز آقا محمد بقیه آقایون خیلی خسته نباشید واقعا 😐

  • محمد(بکتاش) :
   22 آبان 92

   کدوم محمد؟

  • مائده :
   22 آبان 92

   اون آقا محمد که بالاتر نظر گذاشتن…!
   MohammaD

 10. محمد(بکتاش) :
  21 آبان 92

  سهیل فقط من میدونستم چقدر خسیس هستی که الان دیگه همه فهمیدن.البته تو فقط خسیس نیستی.خسیس به توان 100 هستی.

  یعنی سهیل عروسیت منو خبر نکنی دیگه نه من و نه تو.اینو جدی میگم.

  و همین جا رسما با همسر آینده ت ابراز همدردی می کنم.چون خوب میدونم گیر چه هولایی افتاده:(( :))
  _____________________

  خداییش دختر اگه هنرمند نباشه و آشپزی و تمیز کاری در حد اعلا بلد نباشه خب پس به چه دردی میخوره؟ و این که اگه بلد نباشه ته دیگ های خوبی در بیاره از غذا یعنی هیچی بلد نیست.

  و این که دخترا چرا امروزه اینقدر تن پرور شدن و دست به سیاه و سفید نمیزنن جای تعجب داره.من که پسرم همه چیز از خونه داری بلدم و فقط غذا پختن بلد نیستم. و انجام هیچ کاری (حتی ظرف شستن) رو هم برای خودم عیب نمیدونم و حتی توی گرد گیری خونه هم اکثرا کمک میکنم.ولی این که اکثر دخترای امروزه این طوری شدن و کار توی خونه براشون زحمت آور و سخت شده واقعا جای تعجب داره.

  • مائده :
   22 آبان 92

   واژه ی خسیس حق و مطلبو برا ادمین ادا نمیکنه.. باید یه کلمه ی جدید کشف بشه…
   کی گفته کار خونه زحمت آور شده برا دخترای امروزی؟؟؟
   بحث سر الویتاس..

  • jAvAd :
   24 آبان 92

   دو سه روز نبودم ها 😐
   اتفاقا ادمین خیلی هم دست و دل بازه و اصلا خسیس نیست من هر کاری بهش گفتم بدون هیچ چشم داشتی برام انجام داد همه این مطالبی رو که براتون میذاره رایگانه یکم انصاف داشته باشین میگه خرج بیخودی نمیکنی عروسیش من رو هم دعوت میکنه.
   یه چند نفری هم بودن که الان حال جواب دادن ندارم بعدا جواب میدم.

 11. نرگس :
  21 آبان 92

  مرد از خدا پرسید چرا زن رو ناقص العقل افریدی
  خدا گفت بخاطر اینکه تو رو دوست داشته باشه.
  به جوووووون خودم که شما مردا خیلی روووو دارین.

 12. hamed :
  21 آبان 92

  مهم دوست داشتنه اشپزی کشکه مگه میخوای نوکر بگیری میخوای با هم زندگی کنه

  • Admin :
   22 آبان 92

   به نظر میاد شما عضو تیم زی زی باشی مثل محمد بکتاش خودمون.

 13. فرید :
  21 آبان 92

  مگه اشپزی مهمه !!!!! مثل این میمونه که بخوای خونه بخری و مهمترین عامل انتخابت رنگه دستگیره در باشه

 14. نرگس :
  22 آبان 92

  آقای ادمین جان این نرگس که شعر نوشته من نیستم ها. سوء تفاهم نشه.
  بعدشم درسته آشپزی مهمه. ولی اصل نیست فرعه. این همه کتاب آشپزی هست یه چیزی ازش در میاد دیگه. ولی به خدا همه این آقایون محترمی که الان نظر گذاشتن مجردن. انشاالله هر وقت سرشون به سنگ خورد با سلامتی زوجه اختیار کردن متوجه میشن که آشپزی خوب آخرین خوبی هست که همسرشون باید داشته باشه.
  انشاالله که همتون خوشبخت بشین.

  • Admin :
   22 آبان 92

   بله از ایمیل و سایر جزئیات فهمیدم شما نیستی.
   ما هم برای شما آرزوی خوشبختی میکنیم.

  • نرگس :
   22 آبان 92

   یه سوال میپرسم و دیگه تموم کنیم این بحث رو. میگم شما حاضری هر روز یه غذای خوشمزه بخوری بعد خانومتون زشت باشه و هر روزم یک سره اعتراض کنه و همش پولات رو الکی خرج کنه؟ اونوقت حاضری هر روز غذای سوخته و بد مزه بخوری ولی یه لحظه هم ریختش رو نبینی.

   • Admin :
    22 آبان 92

    شما با این سوالت آدمو میذاری تو آمپاس! خودت سوال میپرسی جوابشم میدی؟
    نه قیافه زشت قابل تحمل نیست ولی غذای بدمزه هم اصلا نمیشه تحمل کرد.
    هر دو با هم.

  • نرگس :
   22 آبان 92

   باشه بابا من که کم آوردم هر چی شما میگید درسته.

 15. علیرضا :
  22 آبان 92

  سلام ، به نظر من قیافه خب واقعا مهمه نمیشه گفت که مهم نیست اما اخلاق خوب و درک شرایط همسر مهم تره …
  خیلی از دخترا هستن که اوایل ازدواج آشپزی بلد نیستن ولی به مرور زمان چه بخوان و چه نخوان یاد میگیرن …
  در کل بهتره همسرمون از هر نظر ( قیافه ، اخلاق ، خانواده و … ) نزدیک به خودمون باشه تا بتونیم همدیگه رو بهتر درک کنیم.

 16. رحمان(همسر فاطمه ياس) :
  23 آبان 92

  به نظر من مواردي كه در متن بالا نوشته شده نميشه به طور كامل پذيرفت.چون مهمترين اصل براي يك زن خوب ايمان و نجابته.در كنار اينها زيبايي،متانت،صداقت،اخلاق هم براي يك زندگي خوب لازمه.
  خانوم من كه با داشتن اين گزينه ها همسر ايده آل شد.
  البته آشپزي اهميت خيلي خاصي نداره اما آشپز خوب و با سليقه ايه.به قول جناب ادمين ما رو هوا زديمش.
  با آرزوي خوشبختي براي همه.

 17. پگاه :
  27 بهمن 92

  سلااام ب نظر من مهمترین ویژیگی ک ی خانوووم باید داشته باشه و همچنین متقابلا ی اقا اخلاق خوبه بعدش صداقت بعدش خانواده بعدش درک و فهم و همسطح بودن…

 18. بهار :
  03 اردیبهشت 93

  اینکه میگن آقایون فقط به شکمشون اهمیت میدن کاملا درسته.
  یکی نیست بگه مامانتونم از همون اول ازدواجش دست پخت خوبی داشته که از خانومتون توقع دارید؟!
  به نظر من اخلاق خوب و تفاهم در زندگی اولین شرطه.

 19. بهار :
  03 اردیبهشت 93

  والبته درک بالا.

 20. نرگس :
  26 آبان 93

  وای خیلی خندیدم کل کلتون باحال بود

 21. imanam :
  25 دی 94

  مرد فقط کار…زن فقط تیکه …………این است ازدواج سنتی مضحک