دوستی ها – دانلود فیلم و سریال، موزیک، انیمیشن، بازی

 • Admin
 • 27 فروردین 93
 • 98849 بازدید
 • ۱۲۵ نظر

بازگشت مهران مدیری با سریال طنز شب‌های برره 2 به تلویزیون!

پیش تولید این سریال 150 قسمتی بدون نویسندگی پیمان قاسم خانی آغاز شده است

بازگشت مهران مدیری با شب‌های برره 2 به تلویزیون

این مجموعه که پیش تولیدش نیز آغاز شده و ظاهراً قرار است سريالی 150 قسمتی باشد، از آن با عنوان «مجموعه شب‌های برره 2» در برخی رسانه‌ها یاد شده و علی رغم آنکه از پيمان قاسم خانی به عنوان سرپرست نویسندگانش یاد شده بود، او حضور در این پروژه را به واسطه سفارش‌های روی میز کاری‌اش نپذیرفته و در حد مشاوره، حاضر به همکاری شده تا احتمالاً سناریو توسط خشايار الوند، امير مهدی ژوله و محراب قاسم خانی نوشته بود.

بازگشت مهران مدیری با شب‌های برره 2 به تلویزیون

با پایان بدون مقدمه مجموعه «شوخی کردم»، حضور مهران مدیری در مجموعه تازه‌ای در تلویزیون جدیت یافته و اخباری از آغاز پیش تولید پروژه «شب‌های برره 2» از سیما منتشر شده اما آیا این اتفاق نتیجه موفقی در پی خواهد یافت و زمینه احیای اعتبار سال‌‌های دور این کارگردان، با پخش یک کمدی متفاوت و تاثیرگذار دیگری فراهم خواهد شد؟
Doostiha.IR
مجموعه‌ «شوخی کردم» که به عنوان تلاش جدی مهران مدیری در شبکه خانه برای شکل‌دهی یک طنز آیتمی در این محدوده مورد توجه بود و تصور می‌شد حداقل تا چند فصل استمرار یافت، تنها هفت هفته دیگر تا پایانش باقی است و پس از ده قسمت ارائه شده، چهارده قسمت باقی مانده در قالب هفت مجموعه که به عنوان حداقل تولید این مجموعه وعده داده شده بود، در شبکه خانگی توزیع می‌شود و کار به پایان می‌رسد و مخاطبان آثار مهران مدیری، این مجموعه موضوعی را نیز در این محدوده تماشا خواهند کرد.
Doostiha.IR
هرچند «شوخی کردم» نتوانست اقبال لازم را در پی داشته باشد اما انگیزه‌ای بالاتر از این برای پایان سریع این مجموعه می‌توان متصور بود؛ انگیزه‌ای همچون بازگشت مهران مدیری به تلویزیون پس از چندین سال غیبت و کشمکش میان او و این مجموعه رخ داد، تا آنجا که حتی تبلیغات مجموعه‌هایش در تلویزیون پخش نشد و عملاً ممنوع التصویر شده بود. حال پس از گذشت چند سال و پشت سر گذاشتن تلخی و شیرینی تجربیات «قهوه تلخ»، «ویلای من» و «شوخی کردم» که به خصوص مجموعه نخست، به اعتبار مدیری لطمه جدی زد، او به تلویزیون باز می‌گردد.
Doostiha.IR
شاید مهم‌ترین انگیزه‌ این کمدین به عنوان یکی از چهره منتخب تاریخ بیست ساله شبکه سوم سیما با رای مردم، احیای اعتبار سال‌های دور باشد که «ویلای من» نیز نتوانست ترمیمش نماید و بخشی از افکارعمومی در مواجهه با هر خبری درباره او، همچنان گارد محکمی می‌گیرد و نقد جدی پابرجامانده و رفع یک سوءتفاهم یا بی‌اعتمادی بسیار دشوارتر از ایجاد حس اعتماد در میان مردم است و شاید مدیری درصدد است تا این آسیب وارده به چهره‌اش را نیز ترمیم نماید.
Doostiha.IR
این کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که پیش از این «ساعت خوش»، «پاورچین»، «نقطه‌چین»، «شب‌های برره»، «باغ مظفر»، «مرد هزارچهره»، «مرد دوهزار چهره» و «جایزه بزرگ» را برای تلویزیون در قالب مجموعه‌های 13 تا 100 قسمتی ساخته بود و در سال 2009 به انتخاب مجله نیوزویک، یکی از بیست مرد قدرتمند ایران شناخته شده بود، حال زمینه بازگشتش را به روزهای اوج فراهم می‌بیند و البته این فرصتی دوباره برای احیای کمدی‌های تلویزیونی شبانه است که در سال‌های اخیر کم فروغ بوده است.
Doostiha.IR
این مجموعه که پیش تولیدش نیز آغاز شده و ظاهراً قرار است سريالی 150 قسمتی باشد، از آن با عنوان «مجموعه شب‌های برره 2»  در برخی رسانه‌ها یاد شده و علی رغم آنکه از پيمان قاسم خانی به عنوان سرپرست نویسندگانش یاد شده بود، او حضور در این پروژه را به واسطه سفارش‌های روی میز کاری‌اش نپذیرفته و در حد مشاوره، حاضر به همکاری شده تا احتمالاً سناریو توسط خشايار الوند، امير مهدی ژوله و محراب قاسم خانی نوشته شود.
Doostiha.IR
شب‌های برره، یکی از مجموعه‌ کمدی‌های موفق شبکه سوم سیما بود که از دوم مهر ۱۳۸۴ تا هجده بهمن همان سال پخش شد و به یک باره پایان یافت و مجموعه‌های دیگری پس از این توسط مدیری ساخته شد. این مجموعه روایتی از شخصی درباره کیانوش استقرار زاده سردبیر یک روزنامه دهه 20 بود که با نوشتن مقاله‌ای انتقادی به تبعید در نقاط دوردست ایران محکوم می‌شود و در بین راه توسط یک مار (نشیمن گز) گزیده می‌شود. شیرفرهاد، پسر خان پایین برره او را به برره می‌آورد و او در این ده ماندگار می‌شود و سلسله اتفاقات جالبی رخ می‌دهد که بسترساز استمرار این مجموعه طنز شد.
Doostiha.IR
ویژگی این مجموعه‌ها آفرینش قومی فرضی ساکن یک ناکجاآباد با خرافه ها، تابوها، آداب و رسوم و گویش خاص خود است که به کنایه برخی آداب سنتی برخی مردمانمان و ویژگی‌های ناپسند اخلاقی آنها را به سخره می‌گیرد. منفعت طلبی، باج خواهی، دو رویی، تنبلی، آدم فروشی، تعصب، اعتیاد، روشنفکر ستیزی، تحقیر متفکران، زن ستیزی (و البته نقطه مقابل آن زن ذلیلی) و… موضوع‌هایی است که این مجموعه تاکنون به آن پرداخته و نکته جالب خلق برخی لغات در این مجموعه و برخی دیگر از مجموعه‌ها بود که آنچنان خلاقیت و جذابیتی داشت که کاملاً در میان مردم فراگیر شد و برخی از آنها هنوز نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد!
Doostiha.IR
شاید بازگشت مدیری به تلویزیون به همان اندازه که به سود مدیری و مدیران تلویزیون باشد، به سود مردم نیز باشد؛ مردمی که رسانه ملی‌شان با سرمایه شان اداره می‌شود و طبیعتاً ترجیح می‌دهند در عوض آنکه آثار باکیفیت را از شبکه خانگی خریداری کنند، تنها با پرداخت هزینه برق از تلویزیون تماشا کنند و تلویزیون نیز همچون گذشته با حجم بالای تبلیغات چنین مجموعه‌هایی، بازی چند سر بردی را در پیش بگیرد اما آیا آغاز پیش تولید چراغ خاموش این مجموعه، فرجامی چون پخش 150 قسمت کمدی موفق از شبکه سوم سیما خواهد داشت؟ در پاسخ تنها باید صبور بود.

۱۲۵ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. وهاب محمدی :
  27 فروردین 93

  فکر کنم جالب بشه!!!

 2. hasti :
  27 فروردین 93

  خوبه…

 3. بهار :
  27 فروردین 93

  جدی؟؟؟؟؟؟؟
  چقدر خوب میشه اگه برگرده. جاش تو تلویزیون خیلی خالیه.

  • نیروانا :
   27 فروردین 93

   جای مهران مدیری واقعا خالیه ولی شبهای برره به این دلیل جالب بود که موضوش جدید بود الان میشه تکراری مخصوصا با این نویسنده های مزخرفی که الان دارن با مهران کار میکنن فقط پیمان قاسم خانی باید باشه ایده ی برره هم از پاورچین واسه اونه زشته دزدیده بشه

  • مهدی :
   28 فروردین 93

   با نیروانا موافقم. جای مهران مدیری توی تلویزیون واقعا خالیه. اما بعد از این همه غیبت انتظار مردم از مدیری بالا رفته و مدیری باید به فکر یه موضوع جدید باشه. شب های برره یه موضوع تکراریه و نهایتاً چندقسمت اولش رو مردم ببینن. دیگه کسی نیگا نمیکنه و 145 قسمت رو الکی میسازه.

  • ابوالفضل :
   28 فروردین 93

   منم با نظر نیروانا موافقم، شب های برره تو دوره خودش جالب بود ولی نباید دیگه بره سراغ همون موضوع، به نظر من اگه یه موضوع جالب تر پیدا کنه و به اون بپردازه خیلی بهتره.

  • NOOB :
   28 فروردین 93

   سلام . چرا نویسنده های مزخرف ؟ خشایار الوند خیلی نویسنده ی خوبیه . فیلمنامه ی پایتخت رو به اون قشنگی نوشته . بقیشون هم خوبن .

  • آرامش :
   28 فروردین 93

   سلام
   منم با NooB موافقم.
   چرا مزخرف ؟
   آقايون الوند, ژوله, برزگر,
   نويسنده هاى خوبى هستند, گر چه شايد چندتايى هم کار ضعيف نوشته باشندولى کلا خوبند.

  • نیروانا :
   30 فروردین 93

   من نظر شخصیمو دادم واقعا کارای مهران مدیری رو بعد از جدایی با قاسم خانی ها نپسندیدم و فکر میکنم خیلی ها با من هم نظر باشند بیشتر نوشته های شوخی کردم تقلید بود از فیس بوک و طنزهای رایج بین مردم بود اگر خشایار الوند و امثال اون یکی دو کار موفق و مردم پسند نوشتندپیمان قاسم خانی بهترین طنزهای سینما و بهترین مجموعه های تلویزیونی رو با محراب قاسم خانی نوشتند

 4. محمد شهریاری :
  27 فروردین 93

  خیلی هم عالی

 5. مجتبی :
  27 فروردین 93

  شوخی کردمش قشنگ بود امیدوارم شب های برره2 هم مثل سری اولش موفق بشه از پیمان قاسمخانی هم میخوام که با مدیری همکاری کنه حتی اگر فرصت سرخاروندن هم نداشته باشه باید بدونه ادامه ی شبهای برره خدمت به ملت ایرانه

  • مهدی :
   28 فروردین 93

   شوخی کردمش، مزخرف بود
   ویلای منش، عالی بود

 6. بهنام :
  27 فروردین 93

  ایول مهران مدیری خبر خیلی خوبی بود …

 7. علی :
  27 فروردین 93

  عالیییییییییییییییییییییییییییییییییی میشههههههه

 8. farid :
  27 فروردین 93

  سلام واقعا ازین خبر خوشحالم کردی ادمین جان بی صبرانه منتظر شروع این سریال زیبام 😀

 9. Ehsan :
  27 فروردین 93

  بی صبرانه منتظریم

 10. erfan :
  27 فروردین 93

  سلطان کمدی ایران….

 11. nima :
  27 فروردین 93

  امید وارم خبر درست باشه و مدیری به تلوزیون برگرده.

  • j@v@d :
   27 فروردین 93

   مهران خودش تو برنامه زنده شب عید قول داد!

 12. MOSLEM :
  27 فروردین 93

  ایولا مهران مدیری .آقا دمش گرم مارو خیلی خیلی خوشحال کرد .هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. ای خوب بید.
  امید وارم زود تر بیاد خیلی مشتاقم.

 13. reza :
  27 فروردین 93

  عاشق مهران مدیریم دیگه با این کارای خوبش……من از همین امروز روز شماری میکنم که زود تر ساخته شه بیاد رو آنتن…..
  برای سلامتی مهران جون یه صلوات توپ بفرستین که چشم نخوره……..

 14. مهسا :
  27 فروردین 93

  چقد خوب میشه اگه دوباره بیاد و واسه تلویزیون فیلم بسازه
  واقعا جاش خیلی خالیه
  من که واقعا عاشق سریالای آقای مدیری ام
  خداکنه این مضوع واقعی باشه

  • وهاب محمدی :
   27 فروردین 93

   دست شما دردنکنه!!!
   این است جواب زحمات ادمین جان!
   این همه برایتان زحمت کشد که آخرش هم بگویید سهیل دروغ می گه!!!
   یک ذره خجالت هم خوب چیزی!

  • مبینا :
   27 فروردین 93

   وهاب محمدی عین داهاتیا حرف میزنی خودشیرینی نکن

  • speedy :
   28 فروردین 93

   خوب بچه نظرشو گفت چرا بهش میپرید.

  • وهاب محمدی :
   28 فروردین 93

   1-مگه سهیل استاد دانشگاه که من خودشیرینی کنم.
   من فقط نظرم را گفتم و شما در این کار نیستید که ببینی چه قدر آسون ولی خسته کننده است.
   من تجربه دارم این کار آسون ولی خسته کننده است و من خواستم خسته نباشید به سهیل بگویم.
   2-ببخشید شما کجایی هستین که به من می گویید داهاتی؟
   ما الان 14 نسل است که در تهران زندگی می کنیم.
   حتما شما به یک روان شناس سر بزن چون خیلی زود عصبانی می شوی و این نشانه این است که شما روی اعصابت تسلط نداری و تمرکز نداری.

  • amir :
   29 فروردین 93

   هر کی تو تهران زندگی نکنه میشه داهاتی انقدر بده آدم اصلیت خوشو فراموش کنه آقای محمدی

  • Hamid :
   29 فروردین 93

   تهران 200 سال نیست شهر شده قبلا دهات بود

 15. NAVID :
  27 فروردین 93

  خیلی خوشحال شدم این خبر و دیدم آقای مدیری کاراش واقعا قوی شوخی کردمش هم خوب بود . برره هم قشنگ بود

 16. nima :
  27 فروردین 93

  بهترین سریال مدیری همین شب های برره بوود؛ کاش این خبر درس باشه

 17. amin taheri :
  27 فروردین 93

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  واقعا خیلی خیلی خیلی …… خوشحال شدم که نهایت نداره!
  چه قدر خوب و عالی میشه!
  انشاالله که آقا پیمان قاسم خانی با مهران مدیری همکاری میکنه و خدا کنه یکی از نویسندگان اصلی باشه تا فیلم از طنز قوی تر و جالب تر و انتقادی تر برخوردار باشه.
  ما منتظر و پشتیبان و دوستدار و طرفدارت هستیم آقای مدیری عزیز.
  به امید خدا و با توکل بر خدا این سریال پر طرفدار را بسازید.
  با آرزوی موفقیت برای شما در پناه خدا
  .
  .
  از سهیل عزیز هم ممنونیم که این خبر شاد کننده را در این ایام نزدیک به میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) داد و ما را بسیار مسرور و شادمان کرد.

 18. بابک :
  27 فروردین 93

  بله بدون شک استاد مدیری سلطان طنز ایران است

 19. یک منتقد :
  28 فروردین 93

  چند نکته:

  نکته اول (درمورد نویسندگان):
  جدیدا کارای خشایار الوند و امیر مهدی ژوله افتضاح شدن. همش تکراری و کلیشه ای.
  اگه مدیری فقط با محراب و پیمان قاسم خانی کار میکرد، کاراش فوق العاده میشد.

  نکته دوم (درمورد سریال شوخی کردم):
  این سریال رو وقتی که نگاش میکنین لازم نیست که حتما بخندین.
  درواقع برای نشاندن نیشخند بر لبان شما ساخته شده. نیشخند به وضع جامعه.

  نکته سوم (درمورد سریال شاهگوش):
  قسمت های اولش بدلیل حضور نقش ابی زیباتر بود.
  وقتی یه قسمت از این سریال میبینی متوجه میشی هیچ اتفاقی توش نمیوفته.
  هیچی جلو نمیره. همه چی راکد همونجا مونده سرجاش.
  و بجز این ها اصلا خنده ای بر لبان شما جاری نمیشه.
  و تنها پشت صحنه ی این سریال بسیار خنده دار است.

  • ابوالفضل :
   28 فروردین 93

   حرف های باحالی زدی آقای یک منتقد، البته خشایار الوند کارش خیلی درسته و جزو نویسندگان پایتخت هم بود، نباید این جوری تخریبش کنی.
   راستی شاهگوش این قسمت جدیدش که اومد یه کم خنده دار بود ولی همون جور که تو گفتی اصلا داستانش پیش نمیره و خیلی یکنواخت شده.

  • یک منتقد :
   28 فروردین 93

   خیلی ممنون از لطفت.
   اینها نکته هایی هست که زیاد بهشون توجه نمیشه. مخصوصا نکته دوم، چون مردم خیلی سعی در تخریب این سریال دارند.

  • amir :
   28 فروردین 93

   سریال طنز یعنی بادیدنش بخندی نه مثل شوخی کردم . مگه مهران مدیری گفت فیلم هنری ساختم فقط آدمای روشنفکر میفهمند بنده خدا خودشم فهمیده که کاراش نسبت به قبل خیلی بدتر شده در حد افتضاح حالا نمیدونم چرا برخی دایه مهربانتر از مادر میشن شما برو ساختمان پزشکان ببین که چه طوری بازیر سوال بردن فرهنگ خودمون خندمون در می آورد اونو میگن سریال طنز هم خنده داشت هم حرف نه شوخی کردم .مدیری باید با نویسنده های کارهای آخرش مخصوصا ژوله خداحفظی کنه تا اعتبار و محبوبیتش بیش از این ازبین نره

  • یک منتقد :
   29 فروردین 93

   amir جان، اشکال مدیری اینه که همش اشتباه قبل رو تکرار میکنه و با همون نویسنده هایی که لگد به کاراش زدن، کار میکنه. و جای تاسف و تعجب داره که واقعا چرا؟!
   برای مثال مدیری وقتی که نوشته نویسندگان رو میبینه، اگر دید که خنده دار نیست، باید اون نوشته رو بندازه دور. درواقع باید گلچین کنه و بهترین نوشته ها رو از بهترین نوشته ها برداره و جلوی دوربین ببره. البته باید به این نکته هم توجه کرد که مدیری چاره دیگه ای جز به جلوی دوربین بردن همه نوشته ها نداره، چون نوشته خوبی گیرش نمیاد، اونم با این نویسنده ها.
   اگر بخوایم حساب کنیم از این 7 مجموعه یعنی 14 قسمتی که منتشر شده، چند آیتم خنده داره، شاید به 20 تا آیتم برسیم.

 20. ALI :
  28 فروردین 93

  هااااااا… مهران ویومده…

 21. عادل :
  28 فروردین 93

  عالیه فرصت بدیم ببینیم چگلی میکارن اغیول “” مدیری””

 22. مصطفی :
  28 فروردین 93

  خواستم بگم مدیری فقط حواسش به پوله نه خلق اثر هنری
  کسی که فقط فکرش رفتن جلو دوربین و فراموش نشدن از ذهن مردم هست نه چیز دیگر.
  باز با نویسندگان جفنگ داره کار میکنه حالا چه تو تلویزیون باشه یا هر جای دیگه…

  • 2m :
   28 فروردین 93

   شما ک داری بهش توهین میکنی پس لطف کن مرد باش کارهاش رو نگاه نکن…..

  • مصطفی :
   28 فروردین 93

   ما مردمی هستیم که طبق عادت قدیم زندگی میکنیم و حاضر نیستیم روی شرایط جدید فکر کنیم و تعصبات بیجایی داریم.مثلا چون مهران مدیری رو از بچگی دیدیم میگیم این عالیه و اصلا نباید حرفی دربارش زد.
   ساده تر بگم اگر الان بگن گوشت خوک بخورین میگیم چی؟گوشت خوک؟مریضی میاره؟ولی اگر از بچگی میخوردیم چون عادت کرده بودیم حاضر نبودیم دیگه حتی با هزارتا مریضی هم ولش کنیم.
   در اخر هم خدمت رفیق خودم 2m بگم که کارای روی شبکه خانگیش رو دنبال نمیکنم ولی وقتی بیاد تو تلویزیون به نظر شما مگه ما چه چیزی جز تلویزیون داریم که نگاه کنیم.

  • فاطمه یاس :
   28 فروردین 93

   آقایون و خانومایی که میگید این نویسنده ها خوب نیستن و فقط پیمان قاسم خانی باید بهشون بگم که تا الان تمام طنزهای ایشون رو همین ها نوشتند.یعنی آقای الوند،ژوله،برزگر،محراب قاسم خانی و…
   پیمان قاسم خانی سرپرست نویسندگان بوده و متن ها رو همیشه ایشون نمی نوشتند.
   الان هم قراره توی این کار نظارت کنن.مگه توضیحاتو نخوندید؟
   بعدشم آقای الوند کارهای زیبایی مثل پایتخت رو نوشتن.چطور ممکنه بد باشن؟!
   اگه بعضی از کارای اخیر مدیری کم طرفدار بود به خاطر متن نبود.متن خوب بود.موضوع کشش لازم رو نداشت.

  • آرامش :
   28 فروردین 93

   آقا مصطفى 😐
   يعنى چى بر اساس عادت قديمى زندگى ميکنيم ؟
   تعصبات بيجا… ؟؟
   اونم مثال گوشت خوک ؟؟
   گوشت خوک نميخوريم چون در دين اسلام حرام است. نخواهيم هم خورد کار به قديم و جديدش هم نداره چون اصول دين تغيير ناپذىر است. ولى با اين حرفتون که گفتيد ما بر اساس عادت زندگى مى کنيم کمى موافقم.. بعضى کارهامون تاکيد دارم بعضى کا هامون بر اساس عادت هست که خوب نيست, بهتر با روز باشيم مثلا وقتى ماشين هست با است جاى نريم, وقتى ماشين حساب هست از چرتکه استفاده نکنىم, واز تکنولوژى بهره ببريم .و در مورد tv واقعأ اگر برنامه اش بدرد نخور هم باشه نگاه ميکنيد ؟؟

  • آرامش :
   29 فروردین 93

   اینکه پشت پرده فوتبال چه خبره ما هم یک چىزاى میدونیم.. اینکه چطور پادشاه جام میده.. کاسیاس بازى فینال برگرده..مسى باید وا بده و…..بماند… ما به بازى دل میدیم… به همون نود وخورده اى دقیقه…هیجان و حرص خوردن…کرى خوندن… بقیه اش بماند…
   نه زیاد هم خوش باور نیستیم… فقط چند ساعتى الکى خوش…. همین.

  • مصطفی :
   29 فروردین 93

   تعصبات بیجا داریم یک نمونش اینکه محمد رضا گلزار آهنگ داد بیرون توی همین سایت خیلی داشتن واسه صداش غش و ضعف میکردن که چقدر بینظیره هم چهرش خوبه هم قدیم ندیما تو کار ساز بوده و واقعا جوان با استعدادی هست بعد خود محمد رضا گلزار توی یک مصاحبه میگه قبول دارم صدام اصلا خوب نیست و دوست دارم برگردم سرکار بازیگری.
   همچنین عادت داریم از قدیم ندیما صبح بگیم مرگ بر امریکا شب ها بیایم بریم فیس بوک چند تا مطلب توپ از زمان قبل از انقلاب بذاریم.عادت داریم خلاف کنیم تو همه زمینه و سعی کنیم انکارش کنیم و بگیم چه زبلم من.
   عادت داریم مسخره کنیم.عادت داریم بگیم من بچه مسلمونم ولی تا پای عمل میشه هیچ کسی حاضر نیست پاش مردونه واسه.خیلی چیزا که اگر توی بچگی روشون درست کار بشه باعث میشه وضعیت بهتر از این بشه.لطفا عادت رو با تکنولوژی قاطی نکنید این دو هیچ ربطی بهم ندارند.و چرا این بحث رو کردید نمیدونم.
   مثال گوشت خوک رو هم فقط جهت اطلاع گفتم وگرنه خودم که میدونم حرام هست.
   در مورد تلویزیون هم چشم میرم ماهواره میخرم حریم سلطان نگاه میکنم.

  • آرامش :
   29 فروردین 93

   برادر من چرا قاطى ميکنيد ؟ دعوا داريد ؟ داريم اينجا با هم تبادل افکار وعقايد مى کنيم… حرف ميزنيم! مى خوايد بيان منو بزنيد ؟
   من راجب گلزار نظر ندادم و ندارم.. هر کس گفته خودش بياد دفاع کنه, من نه اهل فيس بوقم نه خواهم بود چون قبولش ندارم و برام مهم نيست, اگر من مرگ بر آمريکا گفتم پاش وايستادم,پاى نظامم رهبرم, تظاهرات ها,شهيد دادن, راى دادنم که خارى تو چشم آمريکاست, پاى همه چيش,, هر چى که به اين شعار وصل باشه, همانطور که وقتى ميگم بچه مسلمون و شيعه هستم.. پاى همه چيش واميستم حجاب تو گرما.. محدود و ممنوع کردن خودم از بعضى رفتارها و به اصطلاح خوشى هاى ظاهرى حتى با قبول خوردن انگ امل و دهاتى و عقب افتاده از بعضى ها, پاى عقاىدم هستم و کوتاه نيومدم و باعث افتخارمه,خلاف نمى کنم وحق مردم و خوردن رو بحساب زبلى وزرنگيم نمى زارم, من اينطوريم.. کارى که ميکنم در برابرش جواب ميدم..و پاش وايميستم, در مورد خوک خدا روشکر مىدونستيد پس چرا مثال بى ربط ميزنيد, آدمو به اشتباه ميندازيد گفتم شايد نمى دونستيد ,عادت و تکنولوژى در اينجا ربط داره… کمى دقت کنيد!! در مورد تلوزيون پرسيدم بدرد نخور باشه نگاه ميکنىد ؟؟ چرا مغلطه ميکنيد ؟زدن نداره, ماهواره ما هم نداشته ونخواهيم داشت چرا که اعتقاد دارم مزخرفه و وقتم رو صرف ديدن برنامه هاى شبکه بهايى بى دين و صهيونيست نميگذارم, من شما رو بديدن ماهواره دعوت نکردم که معلوم الحال هست… برادر من همون تلوزىون ببينىد.. اگر ميدونستم اىنقدر عصبانى هستيد باهاتون وارد بحث نمى شدم. والسلام.

  • آرامش :
   29 فروردین 93

   از دوستان معذرت ميخوام اون نظر من راجب فوتبال مربوط به چند کامنت پاينتر هست, من اشتباه اينجا گذاشتم.. معذرت. 😐

  • حیدر علی خان :
   29 فروردین 93

   متنی که خانم آرامش نوشتن (بلندترین نوشتشون که در مورد عقایدشون بود ) بسیار جالب و مابقی صحبت هاشون در دفاع از رئال بسیار ضعیف بود 🙂

  • آرامش :
   29 فروردین 93

   آقاى حيدر على خان
   ممنون ميشم شما اگر طرفدار رئال هستيد از شون دفاع جانانه کنيد.

  • حیدر علی خان :
   29 فروردین 93

   نه،من بارساییم
   به همین خاطرم به شوخی گفتم که متنتون در دفاع از رئال ضعیف بود 🙂
   ولی نوشته ی عقیدتیتون خیلی خوب بود

  • آرامش :
   29 فروردین 93

   آقاى حيدر على خان
   کامنت فوتبالى من مربوط به پايين هست,
   ممنون ميشم شما اگر رئالى هستيد ازشون خوب دفاع کنيد.

  • آرامش :
   29 فروردین 93

   بارسايي. 😐
   پس متنم خيلى هم خوب بود. 🙂

 23. مسعود :
  28 فروردین 93

  یه سوژه زمانی برای مردم جذابیت داره که جدید باشه وقتی تکراری بشه جذابیتش رو از دست میده.مثلا همین سریال پایتخت 3 من از هرکی پرسیدم گفت زیاد خوشمون نیومد همش یا تبلیغ اسپانسر بود یا مسابقه کشتی یا دیالوگ های تکراری…مهران مدیری حالا که بعد سال ها داره برمی گرده تلویزیون باید یه ایده جدید با خودش بیاره نه اینکه با ادامه برره اعتبار خودش رو تو تلویزیون از بین ببره.

  • مهدی :
   28 فروردین 93

   ما که از هر کی میپرسیم میگه پایتخت 3 از 1 و 2 بهتر بود!

  • تالتا :
   22 تیر 93

   از کیا پرسیدی؟
   من که ششمیدم اقبال عمومیش خوب بوده
   احمد

 24. saman :
  28 فروردین 93

  خوب بید….از کاراکتر مخصوصش خوشم میاد ادم با جذبه ای ..کیفیت داره نگاه کردنش مثل جان سینا ک جذبه خاص داره……..

 25. علیرضا008 :
  28 فروردین 93

  خیلی از شنیدن این خبر خوشحال شدم

 26. مجید :
  28 فروردین 93

  لطفا شب های برره 1رابافرمتmp4 برای دانلود بزارید خواهش میکنم

 27. speedy :
  28 فروردین 93

  بچه ها هرنظری که دادید بهش احترام میذارم ولی به نظر من بازده این سریال جز رواج لحجه مزخرف برره ای چیز دیگه ای نیست .ولی همین که مشکلات جامعه رو واضح نشون بده خوبه .هر چند به صورت خیلی تکراری .اصلا بزار واضح بگم:مشکل کل برنامه های طنز اینه که مشکلاتو بیان میکنن ولی به صورت تکراری و غیر قابل قبول .اگه دقت کنید یه سریال میاد یه قضیه رو میگه میاد تو چش مردم.ولی 6 ماه بعد از اتمام سریال ببینید مردم چیزی یادشون هست ؟خب یه جای کار میلنگه دیگه.

  • م م :
   01 اردیبهشت 93

   من هم با نظرت موافقم دوست عزیز واقعن بعضیا چش ندارن

 28. مهدی :
  28 فروردین 93

  خداوکیلی به مهران مدیری بگید، برره2 رو نسازه.
  به فکر یه سریال جدید با موضوع جدید باشه

  مخاطباش رو اینجوری از دست میده هاااا… از ما گفتن بود

  • وهاب محمدی :
   28 فروردین 93

   نه اتفاقا همه موفق هستند!!!

 29. حسن :
  28 فروردین 93

  حتماً موفق میشه .

 30. آرامش :
  28 فروردین 93

  يک نظر بى ربط ببخشيدا….
  ممکنه دانلود بازى رئال و بارساى ديشب رو تو سايت بگذاريد
  آخه خيلى خيلى قشنگ بود…
  بدونه رونالدو بردن…گلهاش…. گرفتن جام..
  ممنونم از شما ادمين گرامى
  اگه عليرغم بارساى بودنتون بزاريد..
  آخه براى آرشيوم ميخوام
  ممنون. 🙂

  • Admin :
   28 فروردین 93

   متاسفانه بازی خوبی نبود که بذارم.

  • ارمان :
   28 فروردین 93

   برو سایت ورزش 3

  • Hamid :
   28 فروردین 93

   خوب معلومه وقتی کریس تو یه بازی نباشه بازی مزخرف میشه . مسی هم به جای بازی داشت قدم میزد تو زمین

  • ماهان :
   28 فروردین 93

   عاقا من خودم عاشق مسی ام ولی به قول حمید ،داشت تو زمین قدم میزد…..یه جوری شده مسی!!!!والاااا

  • آرامش :
   28 فروردین 93

   منتظر ميشم تا ادمين تو سايت بازى رو بگذارند.
   بازى خيلى خوبى بود که.. مسى هم مثل هميشه بود.

  • آرامش :
   28 فروردین 93

   باختن توجيه کردن نداره,
   مگه تيم بارسا با مسى ميچرخه…
   ما رونالدو نداشتيم برديم.. خيلى هم شيک… 😀

  • مسی و رونالدو :
   28 فروردین 93

   بابا این خارجیا با این سیاستشون اصن بازی رو یه جوری انجام دادن که هیچ کس شک نکرد همش فیلمشونه چرا باور میکنید عزیزان من وای بر من

  • erfan :
   29 فروردین 93

   ببخشید ولی میتونم بپرسم با چه مدرک و دلیلی هم چین حرفی میزنید؟

  • آرامش :
   30 فروردین 93

   آقا erfan
   الان سوال شما از چه کسى هست دقيقأ ؟؟

  • erfan :
   30 فروردین 93

   من از مسی و رونالدو پرسیدم…ولی شما هم اگه خواستین جواب بدین.

  • آرامش :
   30 فروردین 93

   من نظرم رو بالاتر گفتم اينکه هميشه پشت پرده فوتبال مسائلى بوده و هست و گاهى هم با سياست قاطى ميشه چيزى روشنه,مخصوصأ در مورد تيم هاى بزرگ ..کتابهاى زيادى در موردش هست, اگه به کتابخانه ى برييد خيلى راجبش پيدا مىکنيد.

  • erfan :
   30 فروردین 93

   بله پشت پرده ی فوتبال این مسائل وجود داره ولی نه در خصوص تیم های بزرگی مثل رئال و بارسلونا و یا بازیکنای بزرگی مثل مسی و رونالدو…

  • آرامش :
   30 فروردین 93

   اينکه پشت پرده فوتبال مسائلى هست واضحه, چه بسا که سياست هم درش دخيل باشه,کتابهاى زيادى راجب تبانى براى برد يک تيم, دلالى در فوتبال, پيروزى و يا باخت تيمى بخاطر سياست و… وجود داره… به کتابخانه يکسر بزنيد..

  • آرامش :
   30 فروردین 93

   اتفاقأ هر چى تيم مطرح وبزرگتر حاشيه ها بيشتره ,
   راجب مالکىن و سهامداران همين دو باشگاه تحقيق کنيد. حاميان مالىشون, راجب بازيکنان معروف هم همين است… قاعده بازى همينه يا باهاشون هستى و يا حذف ميشى,,اين دو بازيکنى که شما گفتيد که حواشى زندگى و ورزشى و کارهاى که بايد بکنند و علنى هم باشه که…عضو چه گروه خاصى باشند…ازکيا طرفدارى کنند..و و و…
   بازم ميگم کتابخانه…
   يک اشاره کوچيک..
   رونالدو بخاطر حمايت از کودکان فلسطىنى…چند سال توپ طلا نگ فت..گوارديولا..مربى سابق بارسا بخاطر نرفتن با تيمش به اسرائىل اخراج شد..مسى.. که عضو فرقه کابالاست..ماسون اعظم.. با لباس يهوديان (صهيونيست آ نه اهل کتاب )عکس مينداره..حمايت ميکنه و هميشه در اوج شهرته…اينا با سند و مدرک هست.. اينترنت بسرچين.. کتاباى کتابخونه…
   البته ما فقط فقط بازى زيباشون رو نگاه ميکنيم.. ورزش بدون سياست…چه دروغ قشنگى…
   بازم توصيه ام.. کتاباى خودشونه…ترجمه شده داريم.. مطالعه کنيد.

   • Admin :
    30 فروردین 93

    دوستان لطفا خواهشا بحث های بی ربط نکنید.

  • آرامش :
   30 فروردین 93

   چشم ادمين.
   معذرت, جواب سوال رو دادم.
   بازم معذرت ميخوام. 🙁

   • Admin :
    30 فروردین 93

    خیلی ممنون از همکاری تون 😉

 31. امیر موسوی :
  28 فروردین 93

  سلام ببخشید کی پخش میشه؟

  • NAVID :
   28 فروردین 93

   یه روز بعد از ظهر پخش میشه خخخخخ.هنوز نساختنش بعد میگی کی پخش میشه؟؟؟!!!!!!!!!

  • خخخخخ :
   28 فروردین 93

   چرا در ملت تدبیر و امید این جور سوالات بی مفهوم پرسیده میشه بابا یه ضره فکر کنین بعد امید داشته باشید فکرتون درست باشه بعد اونو بیان کنین خخخخخ

 32. ر :
  28 فروردین 93

  متاسفانه پیمان قاسمخانی خبر همکاری در شبهاب برره 2 رو تکذیب کرده..
  http://isna.ir/fa/news/93012711249/

 33. این خبر دروغ محض :
  28 فروردین 93

  بابا ور دارید جم کنین این شایعات مسخره رو اگه واقعا مهران مدیری ممنوع التصویر شده دیگه تو تلویزیون نمیاد اگر هم بیاد ارزششو بین مردم از بین میبره من واقعا از سریال های اخیرش لذت بردم و بعضیا میگن کارهای نا موفق اصن هم این جور نیس کاراش واقعا تا همین لحظه که این پیامو ارسال میکنم خوب و عالی بودن اگه دوباره برگرده به تلویزیون ازش بدم میاد خدا کنه این خبر کذب باشه تشکر که وقتی رو با ملت خوب و با تدبیر هم کلام شدم

  • نیروانا :
   31 فروردین 93

   جناب این خبر دروغ محض تو همین سایت برو پخش کلیپ قسمت هشتم برنامه ی سه ستاره ویژه برنامه نوروز 93 از شبکه 3 رو دانلود کن آقای مدیری خودش گفت اوایل سال 93 برمیگرده تی وی به ادمین ما هم تهمت نزن

  • این خبر دروغ محض :
   01 اردیبهشت 93

   ممنون از این که گفتی واقعا . اخه من اون برنامرو ندیده بودم بخدا دروغ نمیگم ولی خیلی ممنون از این که اطلاع دادی دوست عزیز

 34. akbar :
  28 فروردین 93

  فقط قهوه تلخش عالی بود ، کاش که بشه دو مجموعه پایانی قهوه تلخ رو برای پخش بذارن

 35. دانیال :
  28 فروردین 93

  سلام اگر منتشر بشه عالیه

 36. abolfazl7n :
  28 فروردین 93

  سلام
  به نظر من اگه مهران مدیری یه ایده جدید بده بهتره
  هیچ کار تکراری زیبا نیست مثلا پایتخت 1 از 2 و3 قشنگ تر بود یا اخراجی ها 1 از 2و 3 قشنگ تر بود
  ولی در کارهای مهران مدیری اگه تکراری هم باشه واقعا زیباست

  • حیدر علی خان :
   29 فروردین 93

   پایتخت 3 قشنگ ترین پایتخت بود.

  • abolfazl7n :
   29 فروردین 93

   این نظر شماست ولی این تفاوت هاست که باعث شیرینی زندگی می شود

  • حیدر علی خان :
   29 فروردین 93

   ابوالفضل جان من هم موافق ساخت سریال جدید ایشون هستم و از کار تکراری خوشم نمیاد ولی پایتخت استثنا بود.امیدوارم پایتخت 4 رو هم بسازن
   البته کارای آقای مدیری در تلویزیون بیشتر به دلم نشست نسبت به کارای نمایش خانگیشون.
   نقطه چین و برره هم قشنگ بودن

 37. سعید :
  29 فروردین 93

  منم بانظرابوالفضل موافقم.بابا دیگه شبهای برره رو کی میبینه.این همه سریال خوب تلوزیون پخش می کنه.مهران مدیری هم بایدیه سریال باموضوع دیگه بسازه تا بین مردم دوباره محبوب بشه.ولی این جوری بدتر مردم دیگه اصلا فیلم هاشونگاه نمیکنند.ان شاالله که یه چیزدیگه درست کنه….

 38. khaliltiger :
  29 فروردین 93

  سلام
  بی زحمت اگه تئاتر کمدی داماد دیوانه به صورت کامل (نه به صورت کلیپ و قسمت شده) دارین رو تو سایتتون بذارین
  ممنون
  پاسخ

 39. مهدی :
  29 فروردین 93

  خیلی خوب میشه اگه بیاد

 40. مهران مدیری :
  30 فروردین 93

  تک تک پیام های شما عزیزان رو با دقت مطالعه کردم
  ١.مرسی از عزیزانی که به من و کارایی که کردم لطف دارن .
  ٢.مرسی از انتقاد هاتون و توصیه هاتون به بنده برای ساخت سریال جدیدم که به شخصه از این انتقاد ها نهایت استفادرو میبرم .
  و در نهایت در سریال جدیدم نهایت سعیم را خواهم کرد که متمایز با تمام کارهایی که تا به حال کرده ام باشد .
  و اینم بگم که مطلع باشید من به تمامی سایتایی که به بنده لطف داشتن سرمیزنم و تک تک نظرات رو میخوانم و از این پیشنهاد ها و انتقاد ها نهایت استفادرو خواهم برد .

  بازم تشکر میکنم از لطف شما عزیزان .

  • Admin :
   30 فروردین 93

   هه! آقای مدیری رفتی کرج چیکار؟!

  • speedy :
   30 فروردین 93

   سهیل واقعا ایشون خود آقای مدیری بودن؟برام خیلی جالب بود.
   ولی انصافا خیلی ازش داره کسی که سریال هاش رو ابتدا رایگان در صدا و سیما و بعد به صورت cd , dvd مردم باید خریداری میکردن ،دوباره به صدا و سیما رو بیاره .حتی با اون همه سنگ اندازی های که مسئولان انجام میدادن.

   • Admin :
    30 فروردین 93

    مهران مدیری انقدر بیکاره که بیاد توی هر سایتی نظرات رو بخونه؟!
    به نظر میرسه 15 – 16 ساله باشی چون عیوضی رو هم نمیشناختی. درسته؟

  • speedy :
   30 فروردین 93

   نه ادمین جان از این خبرا نیست .من فقط سوال کردم خوبه نظر سعیدو دیدی.
   خب آدم اسم مهران مدیری رو میبینه یه لحظه شک میوفته تو جونش دیگه.درضمن من تا یک سال پیش اصلا تو کار آهنگ و فیلم و اینا نبودم.به نظرم نشناختن یه خواننده ی تیتراژ گناه کبیره نیست .
   تازه یه سوال دارم :چرا همه عادت دارن کسانی که کم سن و سالن رو تحقیر کنن؟
   بنده ی حقیرم 16-17 سالم نیسن 20 پر کردم.

   • Admin :
    30 فروردین 93

    تحقیر چیه چی میگی واسه خودت من فقط تعجب کردم عیوضی رو نشناختی. این حرفا چیه از خودت در میاری.

 41. سعید :
  30 فروردین 93

  خیلی عالی میشه اگه بیاد.
  شوخی کردم که زیاد خوب نیست همون بهتر که زودتر تمومش کنه.

 42. سعید :
  30 فروردین 93

  باسلام خدمت آقای مدیری عزیز.امیدوارم که همیشه شادوموفق باشید.ممنون که به پیام های دوستان پاسخ دادید اگرنظرمن رودرمورد شبهای برره میخواهید.به نظرمن اصلا سراغ ساخت سری جدید این سریال نرید.چون این سریال در بازه زمانی خودش هم زیادپرمخاطب نبود.وکسایی که این سریال رو می دیدند.فقط بخاطر وجودخودشمادراین سریال بود.البته این نظرمنه امیدوارم که نظردوستان هم همین باشه.(کسانی که با من موافقند,لطفا نظرم رو تاییدکنند)

 43. ghazal :
  30 فروردین 93

  معلوم بود برمی گرده…سرلج و لجبازی با یه نفر رفته بود …ولی واقعا جاش تو تی وی خالی بود

 44. LORD :
  30 فروردین 93

  چقدر چرت می گین بابا شوخی کردم چرت نبود یه طنز مفهومی و واقعا معنادار بود و واقعا شوخی نبود واقعیت ها بود همین و همین . زیبایی فیلم هم به نویسندش نیست چون فیلم نامه در طی ساخت تغییر زیادی می کنه با نظر کارگردان و بازیگران عوض می شه فقط کارگردان و بازیگرا مهم هستن تاثیر نویسنده کمتر از این 2 تا هست ولی بی تاثیر نیس

 45. keyhanjoon :
  30 فروردین 93

  به نظر من مهران مدیری باید برمیگشت به تلویزیون دوباره

 46. ممد :
  30 فروردین 93

  کارای مهران لاتیهمن قبولش دارم

 47. hamid (مهران مدیری) :
  31 فروردین 93

  آقای مدیری خیلی ممنون که به سایت محبوب دوستیها سر زدید و پیام هارو خوندید و پاسخ دوستداران و منتقدانتون رو دادید .

  خیلی ممنون

  البته خودم جای شما با بچه های دوستیها حرف زدم

  خیلی هم ممنونم!!!!!!!!!!

 48. ممد :
  31 فروردین 93

  مهران ی دونه ای به مولا

 49. ابراهیم :
  01 اردیبهشت 93

  البته اینو بگم که دوباره قراره ایران در دنیا مسخره بشه و دنیا فکر کنه که ایرانی ها در روستاها زندگی میکنند و بدون تمدن هستن
  دلیل اینکه در ماهواره هم پخش می شد همین مورد بود.
  چی بگم که صدا و سیما که فقط می خواد ملت ببینن و تبلیغات از دست ندن
  دلیل تولید فیلم و سریال فقط اینه که مردم بین تبلیغات از جلوی تلویزیون تکون نخورن

 50. mehran :
  03 اردیبهشت 93

  به به به به

 51. Moh3en :
  04 اردیبهشت 93

  بعد 20 روز نتم وصل شد بالاخره!هورررررررررررراااااااااااااااا
  مرد 2 هزار چهره اگ یادتون باشه اخرش تبعید شد ب برره!اگ ادامه ی اونو بسازه واقعا محشرهههههههههههه

 52. mojtaba :
  04 اردیبهشت 93

  واقعا با برگشت او با شب های برره 2 تغییراتی جالب در تلویزیون پیش میاد کاش هر جه زودتر پخش بشه

 53. محمد(عاشق دو آتيشه سريال شب های برره) :
  30 اردیبهشت 93

  اگه کل گوگل را بگردی…تمام سايت ها رو بگردي سريال شب هاي برره را با کيفيت خيلي پايين گذاشتند …آخه به اينا ميگن سايت…فقط يه سايت با کيفيت ميده .اونم از ما پول ميخواد..مهران مديری عاشقتم…شب هاي برره عاشقتم

 54. يونس :
  05 خرداد 93

  يه ايران و يه مهران مديري اگه مهران مدير نخواد طنز بسازه پس ميخوايين كي طنز بسازه
  واقعا مهران مديري يكي از اسطوره هاي تلويزيوني ايرانه

  همونطور كه طي اين چن سال منتظربرنامه هاش بوديم اين مدتم منتظر ميمونيم

 55. سید محمدرضا :
  07 مرداد 93

  ادمیییییییییییییییییییییییییین مرسی….

  خوشحالم کردی……

 56. هانیه صالحی :
  27 بهمن 93

  سلام مهران جون من تمام فیلماتون رو دنبال می کنم ودوستتون دارم وبرای فرزندان دلبندتون فرهاد وشهرزاد و به ویژه خودتون آرزوی سلامتی دارم.

 57. reza :
  19 اسفند 93

  سلام.ببخشید این پست مال فروردین هستش میخواستم بدونم این سریال درحال ساخته یا نه ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • Admin :
   20 اسفند 93

   سلام
   برره 2 لغو شد و به جاش سریال دیگه در دست ساخت هست.

 58. elyas :
  09 فروردین 94

  سلام چرا سریال برره2 لغو شد
  اسم سریال که در ساخت است چیه

 59. arash :
  23 بهمن 94

  بهترین سریال اقای مدیری ویلای من بود توی این چند سال اخیر،بقیه خنده دار نبودن مثله شوخی کردم ،اقای مهران جان سریالی مثله ویلای من بساز با طنز درون مایه،

 60. مهیار نظری پور :
  17 تیر 95

  چه قلمی داشت این خبر..
  خیلی لذّت بردم.
  با اینکه متن طولانی بود، ولی بدون مکس خوندمش.
  به این می گند “هنر جدّاب نویسی”..
  سپاس