دوستی ها – دانلود فیلم و سریال، موزیک، انیمیشن، بازی

جدیدترین مصاحبه آزاده نامداری با مجله آهنگ زندگی پیرامون جدایی اش از فرزاد حسنی

“من وارد یک زندگی شدم که همه اش جنگ بود و یک عالم حاشیه و مشکلات”

علت طلاق و جدایی آزاده نامداری از فرزاد حسنی

آزاده نامدای درگفت و گویی ناگفته هایی را بیان کرده که به نوعی علت طلاق و جدایی اش را بیان می کند.
در ادامه خلاصه ای از حرفهای آزاده نامداری را در مصاحبه با مجله آهنگ زندگی می خوانید…

علت طلاق و جدایی آزاده نامداری از فرزاد حسنی

من ازدواج کرده بودم که زندگی کنم. با یک مهریه اندک پای سفره عقد رفتم. هیچ دختری ازدواج نمی کند که جدا شود. برای همین اصلا قرار نبود اینجوری شود. من وارد یک زندگی شدم که همه اش جنگ بود و یک عالم حاشیه و مشکلات. ببینید دو تا آدم تفاوت ساختاری دارند. اصلا یکی در یک دنیای دیگر زندگی می کند و دیگری در دنیای دیگری.
تفاوت دو دنیا بود. خوب ما باید این تفاوتها را زودتر از این متوجه می شدیم، اما به هر حال اینجوری شد. بعد هم گفتم حالا که قرار است این زندگی را تمام کنیم، خیلی طبیعی، فرهنگی، آرام و بی حاشیه این کار را خواهیم کرد.

علت جدایی آزاده نامداری از فرزاد حسنی

اما عده ای که شاید لیدرشان را هم بشناسم، اجازه ندادند و آن جنگ را شروع کردند. خیلی راحت بگویم من جنگیدن به روش آنها را در شان خود نمی دانم. اصلا اعتراض من به همین روش ها باعث چنین اتفاقی در زندگی ام شد، پس من باید به روش خودم بجنگم. جنگیدن من این است که زندگی خودم را بکنم و آرام باشم. برای همین این روزها یک شغل جدید دارم، به کلینیک می روم و بیمار می بینم و این خیلی اتفاق خوبی است.لذت هایی دارد که تا حالا تجربه اش نکرده بودم.
Doostiha.IR
من با بعضی چیزها کنار نمی آیم. نمی توانم تحملشان کنم. هستند هنرمندان یا چهره هایی که از هم جدا شده اند، اما این موضوع را اعلام نمی کنند.
حالا یا به دلیل فرار از حاشیه ها یا تبعات اجتماعی و خانوادگی یا هر چی. یک اسمی هم برایش گذاشته اند؛ ازدواج سفید!من نخواستم به این شیوه تن بدهم. این کارها از دست من بر نمی آید. من آزاده نامداری هستم و اینجوری بزرگ نشده ام. بعضی ها سرزنشم می کنند که اگر این کار را نمی کردی و حرفی نمی زدی حالا این قدر عذاب نمی کشیدی، اما من راستش را گفتم،من دروغ را دوست ندارم. چون فکر می کنم آن شیوه اخلاقی نیست.
Doostiha.IR
بگذارید من زندگی ام را بکنم، این جنگ را تمام کنید لطفا. چرا یک دفعه من را از همه قانون طبیعی ام محروم می کنید. باور کنید من کاری به کار شما ندارم. من اصلا جنگیدن به شیوه شما را بلد نیستم و تازه بلد هم که باشم از این شیوه متنفرم. این همه دشمنی را بس کنید و جور دیگری وانمود نکنید.
Doostiha.IR
عده ای می خواهند از من تصویر زنی روشفکر نما را بسازند که مثلا طلاق گرفته برای این که خاص باشد و سوژه مطبوعات باشد. اصلا چنین چیزی نیست یک سیلی که آمد من را برد. توی این زندگی از جایی احساس کردم که خوب نمی شود، وقتی که نمی شود، قطع ارتباط کردم. این قطع ارتباط کردن بعد از وقتی که کارد به استخوان می رسد، هولناک نیست.

۱۲۴ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

 1. یاسان :
  23 آبان 93

  نمیدونم چرا اکثر چهره های معروف در زندگی مشترک آخرش جدا میشن

  • خوشگل :
   23 آبان 93

   دقیقا!!

 2. حمید :
  23 آبان 93

  سلام خانم نامداری به شما تبریک می گویم که از دست آن انسان ریا کار آسوده شدید .
  دیدید به همراه خانواده اش چه نمایشی شبکه 3اجرا کرد؟

  • یاسر :
   24 آبان 93

   بازهم تهمت،جای تاسف داره

  • نوشين :
   27 آبان 93

   به نام خدا
   وای بر عیب جویان هرزه زبان(ویل لکل همزه لمزه)

  • مجید :
   03 آذر 93

   این بیچاره فک کرده خانم نامداری نشسته اینجا داره کامنتارو میخونه ای جونم بگو عمو درد دلتو بگو

 3. شیلر :
  23 آبان 93

  سلام
  علت جداییشونو میدونم اما صلاح نیس ک بگم. فقط همینقدر بدونین که این خانم مقصر اصلی جدایی بود و داره مظلوم نمایی میکنه فردی مثه من ک کل ماجرا رو میدونه حرصش میگیره از نحوه ی مصاحبه ی این خانوم.

  • Sina :
   23 آبان 93

   تو اگه چیزی میدونستی میگفتی جوری خودتو نشون نده که کله ماجرا رو میدونی

  • آزاده :
   23 آبان 93

   اگر میدونی بگو وگرنه جو نده لطفا و هیجان کاذب ایجاد نکن – علت اکثر طلاق ها خودخواهی بیش از حده یک یا هر دو نفر است مگر اینکه علت عجیب و غیر معقول و نامتعارفی باشه – همیشه هم یک نفر رو محکوم نکن – دانسته های شما اگر باشد حاصل شنیده هاست می تواند نادرست باشد

  • مسعود :
   23 آبان 93

   اگه چیزی میدونی بگو تا مردم با توجه به دانسته هاشون قضاوت کنن. اینطوری سربسته حرف نزن و چهره کسی رو تو ذهن مردم خراب نکن… انسانیت هم خوب چیزیه!!!

  • شیلر :
   26 آبان 93

   من اگه نمیگم بخاطر وجدان کاریمه و زندگی خصوصی افراد نباید جایی گفته شه. منظور من ازین کامنت این نبود ک انسانیتو زیر پا بزارم اتفاقا بخاطر انسانیت و وجدان دلیلو نگفتم. و حاصل شنیده ها نیست.

  • الف ف :
   09 دی 93

   بنظرم قضاوت ما عادلانه و منصفانه نیست
   و ما در جایگاه قضاوت نیستیم
   حق نداریم به هیچ کدوم آزاده و فرزاد حسنی توهین کنیم
   دو انسان بالغ بودند که دنیاهاشون متفاوت بود
   به هم نمی خوردند
   جدا شدند.همین.

 4. امیر :
  23 آبان 93

  زندگی خصوصی دیگران به ما ربطی نداره!!!

  • آزاده :
   23 آبان 93

   وقتی مشهور شدی دیگر زندگی خصوصی ات هم عمومی میشود! باید سعی کنی حداقل در ظاهر کار بدی نکنی ! طلاق هم مذموم است اول زندگی کیه که مشکل ندارشته باشه! باید با محبت ساخت و ادامه داد یعنی در 10 ماه هیچ کار نمیشد کرد|؟

  • مهدی 01 :
   23 آبان 93

   ازاده خانوم…
   با خط اول کامنتتون تقریبا موافقم…متاسفانه…چرا که مسائل بی اهمیتو درباره یه سری افرادو خیلی یه توان میرسونیم…متاسفانه تلویزیون هم باعث دامن زدن به اینجور مسائل میشه…با این ذهنیت نسبت به هر عمل بازیگر دامن زده میشه…البته در بعضی موارد خیلیم خوبه اما نه در هر موردی.

  • الهه :
   23 آبان 93

   آزاده جان
   چرا فکر می کنی تمام تلاشش رو نکرده؟
   خودتو یه لحظه بذار به جای اون..
   دوست داشتی بعد از یه ماجرای تلخ، سرزنش بشی؟ ما که خبر نداریم واقعا چی گذشته..

 5. الهه :
  23 آبان 93

  هرکسی ممکنه اشتباه کنه…من واقعا نمی فهمم چرا جدایی دو نفر هرچند مشهور، اینقدر مهم شده ؟!

  بعدشم اینکه میگن اینا الگوی جوونا هستن و باید مواظب رفتارشون باشن ، فقط یه بهانه ست واسه ی درست کردن یه مساله و هی بهش پرداختن و گیر دادن و حرف برای محفلاشون درست کردن!
  جوونا اگه عاقل باشن ، می رن یه الگو پیدا می کنن که درصد اشتباهاتش کم باشه یا اصلا اشتباه نداشته باشه..
  چرا الگوی جوونای ما ، بازیگرا و خواننده ها و فوتبالیستا هستن که آدمایی معمولی هستن و ممکنه اشتباه کنن توی زندگیشون؟ تنها تفاوت اونا توی دید بودن شغلشونه…همین… این که باعث نمیشه الگو بشن… این فقط باعث میشه بیشتر دیده بشن.. حرفایی که توی فیلم می زنن یا جلوی دوربین می زنن مال خودشون که نیست…

 6. ویدا :
  23 آبان 93

  از آزاده نامداری خوشم نمیاد ولی همه ایران فرزاد حسنی رو میشناسند به اینکه آدم خشن و بی ادبیه پس لطفا جو ندید که فرزاد بیگناهه

  • مریم :
   24 آبان 93

   خیلی مردم راحت توهین میکن شما بی ادب نیستید!این مصاحبه کامل نیس بخشی ازش هست که برداشت شنا رو صحیح نمیکنه .گفته نذاشتن زندگی کنیم وخیلی دخالت تو زندگیمون میشده از جانب مردم ،فرزاد ترانه خوند براش که دهنها دخالتگر بسته بشه ولی نشد اینها رو گفتم چون یکسری توهین کردن به اقای حسنی که براشون احترام قاءلم چون خیلی چیزها ازشون یادگرفتم وم

   وقتی نمیشناسی چرا حرف میزنید اونم با کینه اتفاقا همه کساییکا که میشناسنش میدونن که دلش شیشه اس دلسوز ،پاک،مهربون ورمانیک .
   بخشی از گفته ها را چیدن که برداشت بد میکنید کاملش اینومیفهمی که دوست داشتن وبعلت دشمناشون واین حرف مردم وشناهایی که هر چی از ذهنتون میاد میگید داغونشون نکرده نتونستن تحمل کنن.پس نظری گفته نشه بهتره بنظرم مرتب گفتنش اصلا خوب نیست کاراشتباعی میکنه.

  • یاسر :
   24 آبان 93

   پس معلومه فرزادحسنی رونمیشناسید چون همه ی این صفات زشتی که گفتید خوشبختانه ازآقای حسنی به دور هست.ایشون آدم خیلی دلسوز ومهربونی هستن ومن خیلی براشون احترام قائل هستم.

  • مجید :
   03 آذر 93

   مریم خانم دلش شیشه است؟خیلی باحالی شما اعجوبه ای هستی یعنی
   خودش گفته دنیای ما یکی نبود…آزاده اسلامیه فرزاد نیست حالا هی بیاین بگین دخالت دخالت اصن به ما چه بیخیال شید…دلش شیشه اس وای چه رمانتیک

 7. مریم :
  23 آبان 93

  آزاده خانم.
  شماسعی کن که دیگه به این حرفا گوش ندی و زندگی خودتو بکن عزیزم . دهن دیگران همیشه برای حرف زدن بازه . اهمیت نده . و به روش خودت زندگی کن . تا وقتی بخوای جواب این آدمهای حرافرو بدی .مطمئن باش این مسئله ادامه پیدا میکنه پس در مقابل همه این اراجیف سعی کن نشنوی و سکوت کن . در ضمن نمیخوام قضاوت کرده باشم اما آقای حسنی بسیار بی ادب و خود سر هستن و همه رو ریز میبینن. اینو زمانی که در یک برنامه مجری بودو من هم اونجا بودم متوجه شدم . بسیار خودخواه . کله شق.

 8. اسماعیل :
  23 آبان 93

  خانوم نامداری باید علنی اعلام می کردند که طلاق گرفتند تا مردهای مناسب دیگه اطلاع داشته باشند و اگه تمایل دارند برای درخواست ازدواج اقدام کنند چون این خانوم مثل فرزاد حسنی نمیتونه بره درخواست ازدواج بده بعد به طرف توضیح هم بده که طلاق گرفته از شوهر قبلیش . در مورد طلاقش هم حدس می زنم فرزاد حسنی دوست نداشته باشه این خانوم کار کنه در حالی که خود جناب فرزاد حسنی هم توی برخوردهاش با خانومها آدم سنگینی نیست و شوخی می کنه بیش از حد با زن نامحرم .

 9. خالد شیطاوی :
  23 آبان 93

  کسی خبر نداره ایشون میخان دوباره ازدواج کنن یا نه چون جوونه و براش سخته بعد این موقعیت تنها بمونه و عذاب بکشه یکی باید کنارش باشه تا ارومش کنه
  این همه دوستان نظر دادند ایا کسی هست بخاد با ایشون زندگی کنه ؟

 10. آرامش :
  23 آبان 93

  آقای فرزاد حسنی رواز برنامه ی کوله پشتی شناختم …پیگیر برنامه های رادیویی ایشون بودم …اطلاعات زیادی دارن در حوزه فرهنگی ،اجتماعی ،قرآنی …فردی باادب و دارای شخصیت جالبی هستند ..با کمال ادب و طنز با مخاطبشون صحبت میکنن و هر گز در حوزه ی کاری که اطلاعاتی راجبش نداشته باشند وارد نمیشن ،ایشون در سیما و صدا اولین کسی بود که باعث شد جوانها با شب لیله الرغایب و قرآن با برگزاری مسابقات قرانی آشنا بشن و جوانها رو راغب به دیدن برنامه های روتین کرد و ….
  هر شخصی کامل نیست و مبرا از بدی ولی بی انصافیه که ندید گرفتنش …کارهای خوبی که داشته …بشخصه به ایشون به علت اطلاعات بالاشون وقدرت اجرای فوق العادشون ،زبون رکی که دارند و ،،،احترام میگذارم .و طرفدارشونم همینکه مثل بعضی ها عقده ندارند و اینور و آنور راه نمیفتن و از طلاقش حرف بزنه کمال شعورو عقلشون رو میرسونه ..ایشون رو درک میکنم …عقلشون رو و اینکه عقده ای نیستن و کمبود ندارند ..ایشون محبوبن و احتیاج به مظلوم نمایی ندارند .منتظر اجراهای خوبشون هستم .

  • فاطمه یاس :
   24 آبان 93

   ارامش جان
   اقای حسنی اطلاعاتشون تو بعضی مسایل بالا هست قبول.
   اجرای خوب و جوون پسندی داره،اونم قبول.
   اصن فرض میکنیم که ایشون زندگی اجتماعیقابل قبولی داره…اما ایا توی زندگی شخصی هم همینطوره؟؟؟!
   ایا میشه قضاوت کرد که مقصر نیست و الان هم به نوعی با سکوت و مظلوم نمایی از طرق مختلف و نامحسوس داره شخصیت ازاده نامداری رو زیر سوال میبره.
   من خانوم نامداری رو دوست دارم.دختر سنگین و موجهی بود و هست.البته از نگاه من.
   اما چرا ما توقع داریم اون هم با روش اقای حسنی و با سکوت و حرکات غیر مستقیم،به این موضوع ادامه بده؟؟؟!
   اونم برای خودش حرفها و دلایلی داره.نوشته هاش منطقی بود.
   اونم حق داره نخواد وقتی دیگه همسر یک فرد نیست،دیگران فکر نکنند،هنوز با همند.
   دوست نداره دروغ بگه.این که بد نیست.
   اون هم تو این هجمه شایعاتی که بر علیهش هست،باید حداقل با یک مصاحبه،بخواد از خودش دفاع کنه.حق نداره؟؟؟
   در کل من از هیچ کدومشون بدم نمیاد.
   نامداری رو بیشتر دوست داشتم و دارم.
   حسنی،با عقد کردن در محضر سید حسن خمینی،حداقل به من فهموند که خیلی هم اطلاعاتش بالا نیست !!
   به هرحال من نمیتونم قضاوت کنم تو زندگیشون چی گذشته و کی حق داره و کی نداره.الله اعلم…ولاغیر

  • آرامش :
   24 آبان 93

   فاطمه یاس عزیزم
   من به ایشون به دلایلی که گفتم باور دارم وبرنامه هاشون رو پیگیرم ….ازدواج و طلاقشون یه امر شخصیه ،خودشون همدیگر رو پسندیدن و بعد حتما میدونستند طلاقشون چه عواقبی براشون داره که انجامش دادن ،بشخصه از خانم نامداری از اولم خوشم نمیومد و نخواهد اومد ولی خوب هر کسی در دوست داشتن و نداشتن فرد آزاده ،شما هم خوشتون میاد بدلیل خودتون که محترمه،ایشون بهر دلیلی که طلاق واقع شد بینشون از فرداش شروع کردن به مانور دادن ،از خود تعریف کردن وبه این شهر و اون شهر سفر کردن ومدام تو اینستا و دنیای مجازی از خود و پاکی و مظلومیتشون حرف زدن و عکس های مومن و مذهبی گذاشتن ..،که چی ؟؟ اگر واقعا مقصر نیست که احتیاجی به این همه تبلیغات و مانور نداشت اونم سعی در مذهبی نشون دادنش که وقتی بهش اعتراض شد گفت دوست داشتم بی چادر هم انداختم و همه جا نباید چادر سرم باشه و ازین مزخرفات که من ازین ببعد نگاهم بهش کلا تغییر کرد ( چادر دلخواه نیست که بنا به موقعیتت سر کنی و نونش رو بخوری ..حرمت داره ) اینا در حالی بود که آقای حسنی فقط در جواب دوستان و خانوادش که اصرار به گفتن حقیقت داشتن فقط گفت هیس آبرو دارها فریادنمیزنند …اونم میتونست حرفی بزنه که ایشون نتونه از جاش بلند بشه ولی نگفت و آبروی مسلمونی که خودشو زیر سوال برده بود حفظ کرد .،گر چه خورشید مدت طولانی زیر ابر نمی مونه وبالاخره علت جدایی معلوم میشه و اونوقت قیافه ی این خانم دیدنی تر میشه .
   من کلا ازینکه ایشون روش مظلوم نمایی رو در پیش گرفته و هر کاری کرد تا آقای حسنی رو تحریک کنه برای اقدامی تاایشون بل بگیرند رو خوشم نمیاد ،تو زندگیم دیدم امثال این شخص که کری خوندن وقتی جوابشون رو دادم شروع به مظلوم نمایی کردن بعد انکار حرفشون و بعد فیلمی بازی کردن که تازه طلبکارم میشن و خودت شک میکنی شاید مقصرم بودی .من آقای حسنی رو بدلایلی که گفتم و شناخت چندین سالم و اینکه تغییر روش و رنگ نداد و نون بنرخ روز نخور بود علاقه دارم و پیگیر کارهاشون هستم .
   و اما عقدشون :
   ایشون در مصاحبه ای گفتند از بچگی عاشق امام بودن و عکساشون رو جمع میکردندو علاقه خاصی به امام داشتند و برای عقد دوست داشتن در بیت ایشون و در کنار نوه ایشون باشند ..خانواده ی امام عزیز خوب بین مردم یک چیز دیگه هستند و برداشت از آنها طور دیگه ..جنبه علاقه به امام و جاری شدن خطبه در انمکان و بدست نوه امام مهم بوده ..که البته در مورد نبودن اطلاعات بالا در این مورد با شما هم عقیده ام …بقول شما الله اعلم…
   فاطمه یاس عزیزم
   نظر شما هم محترمه و نظر تمام دوستانی که این خانم رو دوست دارند منم نظرم رو گفتم و اصلا پیگیر چرایی جدایشون نبوده و نیستم ..زندگیست دیگر
   و خداوند بهترین حکم کنندس ..ممنون از نظرت .

  • فاطمه یاس :
   24 آبان 93

   نمیدونم شاید هم هدف نامداری همینه که میگی.من هیچ کدومشونو خوب نمیشناسم.
   در مورد چادرم ننیدونستم همچین نظری داده!!!
   فقط کاش هدف حسنی هم فقط ابروداری باشه نه چیز دیگه.
   همونطور که گفتیم الله اعلم…
   🙂

 11. yalda :
  23 آبان 93

  واقعا متاسفم برای آزاده نامداری که میاد تو نشریات به همین راحتی درباره زندگی خصوصیش میگه!خیلی از آدمای معروف ازدواج کردن و طلاق گرفتن ولی دیگه اینقدر کشش ندادن و رسانه ایش نکردن!انگار بدش نمیاد سوژه مطبوعات و رسانه ها باشه!متاسفم…

  • پری :
   24 آبان 93

   درسته واقعا جای تاسف داره.یک خانوم درجامعه هنری اینقدر بدون عقل وتدبیر عمل کنه

  • فرزان :
   26 آبان 93

   کاملا موافقم . منم از همون اول یه انتقادم به این خانوم همین بود .چه زنهایی رو آدم توی دنیا ازتموم کشورا میبینه که طلاق میگیرن چقدرخوشگل ترومعروفتر وتموم دنیا میشناسنش وثروتمندتروآزادتر ؛ولی تامدتها بعدطلاقشون یک کلمه بارسانه ها صحبت نمیکنند وآرزو بدل میذارن رسانه ها رو دراین زمینه وانتظارجلب توجه ندارن ومن من نمیکنن.این باتلاقی هست که هرچه توش دست وپابزنه بیشترفرو میره توش مگراینکه خودش اینو بخواد اصلا. زشته آدم یه حرکتی کنه که هم خدا ناراضی باشه؛هم بقول حضرت علی ؛اون حرکت جزو فضائل اخلاقی نباشه.

 12. خانم مهندس :
  24 آبان 93

  شخصیت ازاده نامداری با فرزاد کاملا متفاوت بود اصلا دنیاشون باهم فرق داشته و اینکه ما بخوایم قضاوت کنیم کی خوبه کی بد اصلا درست نیست و نمیشه دوتا ادم متفاوت رو قضاوت کرد

 13. فنر :
  24 آبان 93

  سلام
  ببیینید پولداری و زندگی برپایه ی پول چه بلایی به سره مردم میاره، مرفه هان بی درد
  آقای حسنی و خانم نامداری برای هر جفتتون متاسفم
  همانطور که با احساسات مردم بازی کردید، با احساستان بازی شد….

 14. دنیا :
  24 آبان 93

  آدم خوش ظاهر و بد باطن کیه؟؟ یکی مثل فرزاد حسنی
  می بینید که اهانت کردن آسونه. متاسفم برای کسانی که فقط از روی ظاهر یه نفر تو جامعه، میگن اون آدم خوبه
  میشناسم کسانی رو که وقتی با اطرافیانشون در ارتباطن کسی فکرشو هم نمیکنه که این آدم تو زندگی خانوادگی عجب آدم بدذاتیه.پس لطفا سطحی نگر نباشید و بدونید که ما در جایگاه قضاوت نیستیم و بخوایم صد در صد بگیم یکیشون با شخصیته و اونیکی عقده ای .فقط خدا خبر داره

  • پری :
   24 آبان 93

   خانوم نامداری کسی که بی گناه باشه واسیه اثبات بی گناهیش راه نمیفته داد بزنه جار بزنه وبه زور حرف ومصاحبه وقسم لایه بخواد بی گناهیشو ثابت کنه که ثابتم نمیشه چون مرددم خر نیستن
   کسی که بی گناهه چون خودش میدونه چون خدای خودش میدونه نیازی نمیبینه بخواد این کارهارو بکنه.

   خودتونیدخانوم محترم ماروخرفرض نکنید به خداماهم عقل وشعور داریم
   بایدم خوشحال باشه

   فرزاد عالیه من بهش ایمان داریم بخاطر خوب بودنش حااضرم دست روی قران بزارم چون میشناسمش.

  • دنیا :
   25 آبان 93

   خودتونید؟؟؟ با کی بودی الان؟؟؟؟
   اگه با من بودی واقعا متاسفم برات.خط اول نظر من این بود که منم میتونم بگم فرزاد اله و بله.اما خودمو در حد قضاوت درباره ادما نمیدونم.توام برو یکم تربیت یاد بگیر
   و متاسفم که چشم دیدن نظرات مخالف رو ندارید .منم حق انتخاب دارم که از یکی خوشم بیاد یا نیاد توام همینطور.اما دور از انسانیته که با توهین حرفتو پیش ببری

  • نسترن :
   27 آبان 93

   کی گفته آدم بی گناه نباید از خودش دفاع کنه؟؟؟ شما چند بار متهم شدید بعد سکوت کردید که بین شما و خداتون باشه؟؟؟من تا جایی که میدونم درستش اینه که ادم از حقش نگذره و دفاع از خود هم یه نوع حقه

 15. سمانه :
  24 آبان 93

  توی مطلبی که درباره ازدواج این دو مجری بود هم گفتم اصلا از هیچ کدومشون خوشم نمیاد و اینکه این دوتا بتونن با هم زندگی کنند هم غیر قابل باوره.
  چون دوتایی شون مثل هم هستند
  مغرور و لوس وامکان نداره دوتا آدم با خصوصیات منفی متشابه بتونن باهم کنار بیان.
  از اول هم ازدواجشون کار اشتباهی بود!
  البته این نظر شخصی منه

 16. سمانه :
  24 آبان 93

  توی عکس دومی چیقده این فرزاد حسنیه خوشحاله!!!!!!!!!
  طفلی ذوق مرگ شده!!!!! ههههههههه

 17. شقایق :
  24 آبان 93

  من از طرفداران پروپا قرص فرزاد حسنی هستم و احترام ویژه ایی براش قائلم.
  ایشون هرچند کمی رک هستند و گاهی زبان تندی دارند، اما هاران ویژگی مثبت دارند که البته همین ویژگی ظاهرا منفی شن نیز به ریاکاری و نان به نرخ روز خوردن می ارزد.
  من با اینکه هیچ وقت از شخصیت آزده نامداری خوشم نیامده، اما به ایشان توهین نمیکنم و از دوستان مخالف آقای حسنی هم خواهش میکم این کار را نکنند که نمونه بارز بی فرهنگی است.
  این را البته کاملا قبول دارم که هر شخص در زندگی شخصی کاملا با چیزی که در بین دیگران به نظر میرسد تفاوت داشته باشد که البته این نشانه تظاهر نیست! چون من از نزدیکانم نمونه این افراد را دقیقا میشناسم.
  با تشکر و با آرزوی روزی که اینقدر قضاوت ناعادلانه و بی احترامی را از زندگی مان حذف کنیم.

  • زن :
   08 فروردین 94

   مشکل همین کاراى تند و حرفاى تنده ، که به عرضتون برسونم که نه تنها بده بلکه غیر عادیه ولى خیلى ها اینو تو مردها عادى میدونند ، مرد باید براى زنش خوب باشه ، نه دیگرون

 18. مينا خانم :
  24 آبان 93

  فک نکنم کار درستی باشه که یه طرفه به قاضی بریم….از اون مهمتر تو کار کسی که از دست ما کاری دیگه براش ساخته نیست دخالت کنیم هم مذموم ترین کار ممکنه…بریم به زندگیمون برسیم…برم که امسال کنکوریم….میخام مکانیک قبول شم…

 19. نازنین :
  24 آبان 93

  سلام دوستان اگه زندگی بقیه به شما ربطی نداره .پس نظرهم ندین هرکه چوب کارای خودش رو می خوره

 20. آزاده نامداری :
  24 آبان 93

  من در اینترنت درحال جستجو بودم که به ای سایت برخوردم که چنین نظر هایی رو راجع به خودم دیدم.خیلی زشته که آدم ندونسته از زندگی دیگران حرف بزنه و شخصی رو بدون اطلاعات مقصر اعلام کنه.این کاری که شما می کنید،هم غیبته هم تهمت.هرکی خواست واقعیت رو بدونم به خودم توی همین سایت بگه تا به ایمیلش شرح بدم.واگه به هویت من شک داره،حتی با او تماس تلفنی هم خواهم گرفت اما بعضی حرفها بسیار تند و نابه جا بود و اصلا وجود حقیقی نداشت.بزارید اعتراف کنم.قبول دارم تا یه جایی هم من مقصرم اما این کار خیلی زشت و خارج از تعاریف فرهنگ است که این گونه داوری کنید.وبزارید بگم که فقط تقصیر فرزاد نبود بلکه دیگران خیلی در زندگی ما دخالت کردنند و زندگی ما آشوب شد.خواهشا انقدر پشت من صحبت نادانسته و برمحور فرض های شخصی خود صحبت نکنید دارم رسما توی این سایت و چند جای دیگر اعلام میکنم:هرکی خواست واقعیت رو بدونه به من اعلام کنه تا به خودش شخصی بگم و از هرگونه بی انصافی در حق خودم و فرزاد جلوگیری کنم

  • دنیا :
   24 آبان 93

   😀 خیلی باحالی شما!

  • حسن :
   07 آذر 93

   شخصا به عنوان کسی که مطالعاتی در روانشناسی داشتم این قضاوت رو راجع به آقای حسنی میکنم:
   در یک کلیپ تلوزیونی (مربوط به برنامه ای در نوروز که هر دوی این عزیزان در اون حضور داشتند، و می تونید اون رو از اینترنت سرچ کنید و ببینید) دیدم که آقای حسنی در این برنامه زنده با گله مندی داستان چند شب پیشی رو که در منزل پدری خانم نامداری اتفاق افتاده بود رو نقل کرد و حتی ایستادند و عینا نقش حرکات اتفاق افتاده در اون شب رو بازی کردن و ازین قضیه شاکی بود…
   دوستان عزیز اگر بخواهیم تحلیل درستی از این رفتار ایشون در یک رسانه داشته باشم با نگاه کردن این کلیپ و برنامه های قبلی ایشون باید بگم که آقای فرزاد حسنی با اینکه فرد با سواد با هوش و مسلطی بر کارشون هستند (و بنده هم ایشون رو دوست دارم) اما متاسفانه دارای شخصیت بسیار حساس و زود رنج و وابسته ای هستند و متاسفانه به بلوغ شخصیتی لازم برای یک زندگی مشترک نرسیدند ، زندگی مشترک در کنار این تیپ های شخصیتی برای هر خانمی کار بسیار دشواریه.
   اگرچه ممکنه خانم نامداری هم مثل همه آدمها ضعفهایی داشته باشند.
   برای شناخت پایه های شخصیتی آدمها نیازی نیست سالها در کنار اونها زندگی کنیم، زود رنجی، حساسیت بالا، خودخواهی و وابستگی، اختلالات شخصیتی هست که بوضوح در آقای حسنی مشاهده میشن،
   اگرچه که هوش و مهربانی و صداقت هم از خصوصیات بارز ایشون هست.

 21. sina2003 :
  24 آبان 93

  آزاده نامداری فکر میکنه خیلی آدم معروفی هستش .
  اصلا طلاق گرفتن اون به مردم چه ربطی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 22. زهرا :
  24 آبان 93

  سلام
  شایدتوهنم حدسهایزنم اما قضاوت فقط مال خداست
  حدس من اینه که چیزی که از ظاهر قضیه پیداست خودشیفتگی بیش از حد اقای فرزاد حسنی است
  که این واقعا توی زندگی مشترک که احتیاج به گذشت وفروتنی داره واقعا مشکل سازه
  این ادما معمولا زیر بارهم نمیرن وعوض نمیشن
  پس شاید شاید طلاق راهکار بدی برای رهایی نباشه

  • بنده :
   25 آبان 93

   اگرقضاوت ازخداست پس چراقضاوت کردید ما ها فقط حرف میزنیم انقدرنمیفهمیم که با حرفها وتوهینهای بیخودیک هنرمند چقدراسیب میبینه پاشایی عزیزهم گله مند بود او هم ناراحت از دست مردمش که به جای روحیه دادن وقتی زنده بود شایعه خبرمرگشو داده بودن وگفت مگه من جای کی رو تنگ کرده بودم دلم گرفت اون دنیا جوابگو باید باشیم دیرنیست زمان زودمیگذره.

 23. یاسر :
  24 آبان 93

  اگه تونامداری هستی بزاربهت بگم
  تویه دختره بی سواد وبه دردنخور هستی
  کسی که راه میفته توسایتا وازمردم درخواست میکنه بهم زنگ بزنید تاراستشو بگم .تاخدایی نکرده کسی بهش بالاتر ازگل نگه
  واقعابرای همچین کسی متاسفم
  فرزادیک مرد باشخصیت باسواد وکاربلو وسیاستمدار وعاقله وزندگی با همچین شخصی براش از جهنمم سخت تره من واقعا ازاین بابت خوشحالنم وفکر میکنم چقدر خدافرزاد رو دوست داشته

  • sarang :
   08 دی 93

   شما با این قضاوتتون اصلا به بلوغ فکری وفرهنگی نرسیدین.مشکل فرهنگ ما اینه که فکرهامون رو بدون اطلاعات کامل بیرون میریزیم وبه سادگی در مورد یه مشکل ژیچیده ی خانوادگی قضاوت میکنیم و آخرش خیلی کودکانه اضافه میکنیم که .اصلا به ما چه. وبا این عبارت همافکار خوانده ی نظر وهم افکار خودمون رو به سخره میگیریم دو دقیقه تفکر کافیه که به روشی که در نظر گرفتیم بخندیم.ای کاش میدانستیم که نمیدانیم

  • زن :
   09 فروردین 94

   آره بشینه یه گوشه مثل بقیه هى بخوره از مرده ،هى تحمل کنه ، هى بهش بى احترامى بشه تا یه وقت تو سایت ها حرفى نزده نشه ، این سایت ها که میبینى امثال آزاده ها و فرزاد ها هستند ، در ضمن یکى دو مورد نیست که آقایان این جورى اند ، هزار ها و هزارها مرد نامرد وجود داره البته در ضمینه زندگى مشترک وگرنه آقایون براى دیگرون و مادر ، خواهرشون بهترینند

 24. فرفره :
  25 آبان 93

  واه واه…صد رحمت به خر..به اینم میگی عقل و شعور…نداشته باشی سنگین تری

 25. نوشین :
  25 آبان 93

  سلام .گفتین دلیل طاقتون رو میخواین بگین شماره ام میخواین بدین واسه اطمینان . لطف میکنین همین کارو بکنین چون اینهمه مصاحبه شما همه رو کنجکاو وکلافه کرده .که اینهمه مظلوم نمایی می کنید و بقیه رو تخریب.مرسی

 26. ی.م :
  25 آبان 93

  وای چقدر ازاین دختر بدم میاد من نمیدونم چه طور فرزاد این وتحمل کرده!!
  فرزادبا اون همه عقل وتدبیر وسیلاست گیر این خانوم بی عقل وبدون تدبیر افتاده بود

 27. مسیح :
  25 آبان 93

  باسلا خانم نامداری امیدوارم که ازحالاتاآینده که فکرنکنم خیلی دورباشه خوشبخت زندگی کنید همین طوراقای حسنی من توزندگیم 1باربااین مشکل دستوپنجه نرم کردم خدا برا کسی نیاره.

 28. EBN :
  25 آبان 93

  خانم نامدارى ، با توجه به پیشنهاد خودتون ، لطفا در حد خیلى کم موضوع را براى من شرح بدید تا خدایى نکرده قضاوت ناآگاهانه نکنم . ایمیل :
  ali.hyojoo15@gmail.com
  با تشکر از شما …

  • مانی :
   25 آبان 93

   حالا شما حتما باید قضاوت کنی؟؟؟؟؟؟ خجالت بکش!!

 29. میترا :
  26 آبان 93

  یعنی خودتون واقعا متوجه نشدین جریان چیه؟!! ایشان خودش داره میگه ما 2 تا آدم کاملا متفاوت بودیم که تو 2 دنیای جدا ازهم سیر میکردیم
  خب از ظاهرشون هم کاملا پیداست تا چه حد از هم متفاوتن؛ راستش من خودم وقتی خبرازدواجشون رو شنیدم شوکه شدم…چون همیشه فکر میکردم آقای حسنی بایه دختر قرتی و به قول بعضی ها مدرن وامروزی! !!!! ازدواج کنه؛ نه خانم محجبه و سنگین رنگین نامداری
  عاقبت هم تفاوت ها کار دستشون داد!

  • فاطمه یاس :
   26 آبان 93

   فکر نمیکنم منظور از تفاوت ها اینی باشه که شما میگی.
   فرزاد حسنی هم ادم مذهبیه و خانواده مذهبی داره و حداقل تو این مورد کاملا بهم میومدن.
   خیلی زوج خوبی بودن به نظرم و دوس داشتم زندگیشون هم همینطور باشه که کتاسفانه نشد و قطعا بدونید تو هیچ دعوای زن و شوهری امکان نداره فقط یک نفر مقصر باشه.
   پس بهتره که دیگه دنبال مقصر نگردیم.

  • شیلر :
   26 آبان 93

   شمام از رو ظاهر قضاوت کردی متاسفانه. اتفاقا اقای حسنی بسیار بسیار مذهبی تر از خانوم نامداری هستن

 30. مهسا :
  26 آبان 93

  می خواهی قضاوتم کنی ؟ کفش هایم را بپوش راهم را قدم بزن ، سال هایم را بگذران و دردهایم را بکش بعد قضاوت کن…

 31. حامد :
  26 آبان 93

  منم از ازدواج این دو نفر شوکه شدم لیاقت خانم نامداری خیلی بیشتر از فرزاد حسنی هست ایشان باید با مردی متشخص و روشنفکر ازدواج می کردن

  • ی.م :
   02 آذر 93

   لطفا درباره چیزی که نمیدونی حرف نزن.اگربرنامه ها وصحبت های ایشون رودنبال کنی میفهمی چقدرباسواد وباشعور هستن.

  • زن :
   09 فروردین 94

   با سوادى و باشعورى مرد براى دیگران که نشانه خوب بودن طرف نیست ، مرد باید زنش خوب باشد ، خوبى واقعى فرد در زندگى خصوصى فرد نشون داده میشه چون پردها کنار میره و چهره واقعى طرف معلوم میشه

 32. نوشین :
  26 آبان 93

  سلام به خانم نامداری وبقیه .دفعه پیش یادم رفت ایمل بذارم .گفته بودین میخواین دلیل طلاقتون بگین تا در حق کسی اجحاف نشه. ومردمم به خاطر مصاحبه هاتون دچار سوءتفاهم نکنین امیدوارم پاسخگو باشین.واقعا.

  • Admin :
   26 آبان 93

   دوست عزیز ایشون خانم نامداری نیست.

  • الهه :
   27 آبان 93

   یعنی آدم روحش شاد میشه این کامنتا رو می خونه…
   یکی میاد میگه‌من نامداری هستم، یکی میاد میگه من حسنی هستم…
   😀 😀
   معرفی می کنم : من اوباما هستم بخاطر این بانمکی شما ایرانیها تصمیم گرفتم چند تا از تحریما رو بردارم…. 😀 😀

 33. یوسف :
  27 آبان 93

  سلام
  من خانم نامداری رو زیاد نمیشناسم.اما فقط اینو خوب میدونم که آقای حسنی دارای افکار پنهان بسار زیادی هستن.و همین کافیه

  • زن :
   09 فروردین 94

   آقا یوسف ، از اینکه انتقاد کردید از هم جنس خودتان ممنون ، میخواستم بگم یه عده نامرد ، پر مدعا ، و بچه لجباز و بى ادب و بد رفتار اسم خودشونو گذاشتند مرد ، اسم بقیه رو خراب کردند ، خانومها بعد ازدواج کوتاه میان ولى اگه یکى هى اهل آزار باشه به طرق مختلف خوب این آخر کاسه صبر خانوم رو لبریز میکنه ، اگه یکى زندگى شو دوست داره چرا باید این حرکات رو انجام بده ، قدیم طلاق خیلى کم بود چون مردها بچه بازى در نمیاوردند ، الان چى ؟

 34. نسترن :
  27 آبان 93

  دنیا که به آخر نرسیده .

 35. نوشين :
  27 آبان 93

  اصلا دوست ندارم در مورد قسمت طلاق این خانم صحبت کنه چون نه چیزی میدونم و نه میخوام بدونم. اما یک قسمت از این مصاحبه منو متعجب کرد و دیدم که هیچکس هم به اون اشاره نکرده. خانم مجری با اعتقاد و مذهبی اگر خیلی از بازیگران و سرشناس ها هم این تحربه تلخ داشتند و چیزی نگفتند به دلیل فرار از چیزهایی که شما گفتی نبوده بلکه به دلیل حرمتی بوده که برای شریک سابق زندگیشون نگه میداشتند ، به دلیل احترام به حریم شخصی زندگی خودشون بوده پس لطفا اینقدر خودتون و جدا از دیگران و بهتر نشون ندهید همه آدم ها ایراداتی دارند که قطعا شما هم از این امر مستثنا نیستین. و اما در مورد ازواج سفیدی که گفتین تا آنجایی که من در مورد این موضوع خوندم و اطلاعات دارم ازدواج سفید یعنی دو تا آدم با هم زندگی میکنند بدون اینکه ازدواج کرده باشند نه اینکه طلاق بگیرند و بعد در کنار هم زندگی کنند!!!!!!!!!!!متاسفم که از چیزی که اطلاع ندارید اینجوری صحبت میکنید و به دیگران هم نسبت میدین خانم مدهبی معتقد

 36. رهگذر :
  28 آبان 93

  شیلر
  شما اگر حقیقتو میگفتی خیلی بهتر از این بود که سر بسته حرف بزنی چون هرکس یگناهی رو به این بنده خدا نسبت میده فرض کن شما ادمی هستی که ناخونتو میخوری من میرم جایی میگم شیلر ی عادت خیلی بدی داره اما نمیتونم بگم خب شنونده تو ذهنش همه چیو فک میکنه مثل عادت به مواد مخدر یا هرچیزی اما درصورتی که حقیقت چیز دیگس شما اگه این حرفو نمیگفتی بهتر بود ماهیچ شناختی نسبت به این دو نداریم پس ذهنیتو خراب نکن

 37. معصومه :
  08 آذر 93

  سلام. ای کاش ازاده نامداری این بحث در مورد طلاقشو تموم میکرد و حرفی نمیزد . نمیدونم دنبال چیه بنظرم صورت خوشی نداره اینقدر زندگی خصوصیشو تو بوق و کرنا میکنه.

 38. رز :
  11 آذر 93

  خانوم ازاده نامداری من همشهری شما هستم طبیعتا بیشتر طرفدار شما هستم تا اقای حسنی ولی ازتون خواهش میکنم سکوت کنید در همون برنامه سال تحویل که هر دو مجری بودین و اقای حسنی شمارو کسیکه براش ترانه خوند ابراز علاقه کرد جلوی رسانه ملی متلک بارون کرد سکوت کردید بازهم سکوت کنید اینطوری که داره ادامه دار میشه به این زودی نمیتونید فراموش کنید همه ماجرا رو خواهش میکنم به نفعتونه

 39. فرانک :
  14 آذر 93

  نمیدونم چه اخلاق بدیه که ماها داریم وقتی این2نفر باهم ازدواج کردن از اولش گفتیم این2تا که اصلا بهم نمیخورن‏،زندگیشون دوام نداره…‏!‏ بعدش که طلاق گرفتن طرف میگه:بهم نمیخوردیم،ملت همه میشن بازپرس پرونده و1000تا سوال میپرسن که چرا بهم نمیخوردین و آخرشم هزارجور تهمت میزنن به این2تا بنده خدا!اگه طرف از خودش دفاع نکنه میگین:چون مقصره حرفی واس گفتن نداره‏!‏ اگه ازخودش دفاع کنه میگین مظلوم نمایی میکنه‏!‏‏ قابل توجه کسانی که میگن از آزاده خوشمون نمیاد:شما قرارنبود آزاده رو انتخاب کنید،فرزاد میخواست انتخابش کنه و اینکارو کرد‏!قابل توجه اونایی که گفتن ازفرزاد خوشمون نمیاد:فرزاد هم از شماها نخواست به خاستگاریش جواب مثبت بدین‏!از آزاده خواست‏!‏بدلایل شخصی ازدواج کردن،بدلایل شخصی هم جداشدن‏!همونجوری که علت ازدواجشونو نگفتن،دلیلی هم نداره که علت طلاقشونو بگن

 40. زهرا :
  17 آذر 93

  دوستان عزیزم هیچ زوجی از اغاز زندگی تصمیم ب جدایی در میانه راه رو ندارند قطعا ادامه مسیر زندگی برای هردو هنرمند عزیزمون با تمام محسنات و معایبی ک در تمامی ادمها هست دشوار بوده . ولی این قضیه طلاق برای این زوج هنری ک در اغلب لحظه های زندگی ما شریک بودن دو جنبه مثبت و منفی داشت . جسارت در طلاق امر کاملا ناپسندیده ای هست ولی توی جامعه ما ک گاهی برای زنان ما طلاق باشرف تر از تحمل حقارت میباشد طلاق راه اخر و اصلح میباشد.تنها دعای دوستان است ک میتواند در ادامه راه این دو عزیز اثربخش باشد.

 41. باحال :
  17 آذر 93

  انصافا از کامنت الهه خوشم اومد کلی حال کردم .
  دمت گرم حالا که یکی نامداری شد یکی حسنی و یکی اوباما ما هم مسی هستیم از آشناییت خوشبختم

 42. مهرداد :
  18 آذر 93

  هیچ آدمی کامل نیست. اگر فرزاد حسنی بد بوده پس آزاده نامداری هم انسان کاملی نبوده که نشناخته به ازدواج تن داد. بر عکسش هم صادقه.
  چه سخته تو تنهایی شرمنده میشیم
  ماها قهرمانیم( جلوی دوربین) و بازنده میشیم

  • زن :
   09 فروردین 94

   آقا مهراد ! اول بله گرفتن از خانوم و نزدیک شدن جسمى و روحى و عاطفى که بعضى آقایون هم مناسب و هم عاشق خانوم خودشان را نشان میدهد ولى امان از بعدش یهو مادرش میشه ملکه مافوق ، خواهرشون میشه زن عقدى ، و رفتار خودشون هم ١٨٠ درجه تا ٣۶٠ درجه عوض میشه و بعدشم خانوم میبینه آقا به جاى محبت و عشق و روابط زناشویى لجبازى و توهین و اذیت و پیش گرفته ، خوب خانوم باید چیکار کنه ؟ بگه به درک که جسم و روحمو به این آقا دادم ، براى حرف مردم بمونم تو این رابطه ؟

 43. ترمه :
  20 آذر 93

  سلام،باباچیکار زندگی مردم دارین شماها؟اگه کسی درمورد زندگی خودتون اینجوری کنجکاوی میکرد خوشتون میومد؟
  همش دارین بهم میگین قضاوت نکنیدو….بس کنین دیگه،بخدازشته همش تهمت بزنین ب این دوتا،بالاخره بهم نمیخوردن طلاق گرفتن،چرا فرهنگ ماهنوز پیشرفت نکرده ک کاری ی مسائل شخصی ادما نداشته باشیم؟
  پس تمومش کنید
  خواهش میکنم،گذشت تموم شدورفت بابا حرفای شما چیزی روتغییرنمیده،وققتتونوتلف نکنید

  • زن :
   09 فروردین 94

   کسى به زندگى خصوصى کسى کار نداره ، خانوم!
   مردها بد شدند اکثرشون ازدواج ، رابطه زناشویى ، عشق حرمتى براشون نداره وقتى خودشونو وارد زندگى یک خانوم کردند تازه اذیت کردن و ظلم رو شروع میکنند ، دیگران هم غیر از فضولى و آزار و دخالت کارى نمیکنند اعم از مادر و دوست و آشنا ولى چون آقا خودش مایش خرابه
   گند میزنه به زندگى خودش و بقیشم که خودتون میدونید

 44. خانم مهندس :
  23 آذر 93

  سلام خواهش این حرف بگذارید کنار حرف خوب بزنید دوباره این دو زوج هنرمند به هم برسند ویل کنید هیچ کس از درون زندگی هم خبر ندارد چرا این دو نفر اذیت می‌کنید مسلمان هستید پس اگر هستید این قدر قضاوت نکنید حرف بهتر بزنید مطالب درست حسابی بگذارید تا این دو نفر به هم برسند امید سال تحویل 94 با هم برنامه اجرا کنند توکل به خدا و ائمه اطهار

  • زن :
   09 فروردین 94

   اگه آقا فرزاد بخواد میشه ولى اگه رفتارهاى بد داشته با خانوم و بقیه موارد بعیده که بدتر نکنه ، مگر اینکه واقعا اظهار پشیمانى کند که کدوم مردى اینکارو میکند که قرار باشد اینقدر مردانگیش زیر سوال برود

 45. pari :
  06 دی 93

  آزاده نامداری گل گل.هر کاری کنه درسته.

 46. ساناز :
  09 دی 93

  کلا منظورتون از این کامنتلا چیه؟دوست دارید یکی تو زندگیتان سرک بکشه ؟ عوض این کارا برید 4 تا کتاب بخوانید معلوماتتان بره بالا به شما چه که کی چکار می کنه عقب افتاده های جهان سومی

  • زن :
   09 فروردین 94

   فایدش اینه که جواب حرف چرتو و به ظاهر سر بالا رو یه بنده خدایى آخر میده
   مردان امروز ظرفیت زندگى مشترک را ندارند !!!!

 47. فرهاد20گچساران :
  13 دی 93

  پروانه ها یادشان میرود که زمانی کرم بودند.اقای حسنی

 48. سامی :
  15 دی 93

  واقعااا پیامهای خیلی از شمااا نشان دهنده شخصیت شماست..ما ی عمره ادعای فرهنگ و تمدن میکنیم ولی هنوز یاد نگرفتیم بی احترامی بهم وتخریب شخصیت همدیگه ومحکوم کردن ادمهااا در جایگاههی ک نیستیم و اعتقادات وارزش های دیگران رو پایین اوردن از رویه تفکرات شخصیتون نه از رو منطق حقیقت نشون دهنده ی بی فرهنگی ی جامعه است..

 49. سیدمحمدموسوی :
  26 دی 93

  اتقدرتهمت نزنین .واقعا نمیشه دهن مردم و بست .آزاده خانوم ازاین تو کارهاتون تصمیم عاقلانه بگیرین نمیخوام جسارت کنم چون فکر عاقبتشو بکن .واقعا نمیشه دهن مردم وبست

  • زن :
   09 فروردین 94

   همین نمیشه دهن مردم رو بست ،همه رو بدبخت کرده دیگه و مردها از این موضوع در روابط خصوصى با خانومشون انواع آزارها و بدى ها رو انجام میدن ، حداقل حقى که زن دارد اینه که طرف مقابلش دوستش داشته باشه و باعث آرامش و آسودگى روح و جسمش باشه ، آیا آقایون امروز به نظر شما این جورى اند ؟

 50. سیدمحمدموسوی :
  26 دی 93

  شماهاهیچ وقت حق ندارین آبرویا هرچیزی که دلتون خواست بگین هرچقدرهم خطاکرده باشه شماکه قاضی و ناظرنیستین .شماکه باچشمهای خودتون چیزی ندیدین که بین این دونفرچه اتفاقی افتا. فاصلهبین حق و باطل چهارانگشت اون چیزی رو که باچشم خودت میبینی حق واون چیزی که باگوش خودت میشنوی بباطل.والسلام

  • زن :
   09 فروردین 94

   لازم نیست آدم با چشم خودش ببینه ، اگر بحث خیانت اخلاقى نباشد علت اصلى طلاق آقایان هستند

 51. سیدمحمدموسوی :
  26 دی 93

  شماهاهیچ وقت حق ندارین آبرویا هرچیزی که دلتون خواست بگین هرچقدرهم خطاکرده باشه شماکه قاضی و ناظرنیستین .شماکه باچشمهای خودتون چیزی ندیدین که بین این دونفرچه اتفاقی افتادفاصله بین حق و باطل چهارانگشت اون چیزی رو که باچشم خودت میبینی حق واون چیزی که باگوش خودت میشنوی باطل

 52. مرتضي :
  12 بهمن 93

  چه عصابی دارین شما ها

 53. ساره :
  14 بهمن 93

  دوستان باور کنین بعضی از شما حتی لفظن میگین که قضاوت نکنین اما باز هم پی ام های دیگری رو قضاوت میکنین
  مگه قضاوت فقط شامل این زوجه
  قضاوت حتی اگه از ذهن شما هم بگذره از لحاظ روانشناسی بر روحتون تاثیر منفی میذاره
  پس اول مواظب رفتار خودمون باشیم بعد نقش قاضی رو بازی کنیم

 54. ساره :
  14 بهمن 93

  اگر رفتار شحصی با رفتار اجتماعی رفتار یکی باشه گذراندن زمدگی سخت میشه
  و کسی که رفتار اجتماعی و شخصیش متفاوته به معنای انسان دو رو نیست
  این شخص با توجه به موقعیت رفتار میکنه و در زندگی موفقه
  پس رفنتار اجتماعی انسان ها ملاکی برای تشخیص مشکلات شخصی اون ها نیست

  خداوند قاضی مطلق زمین و آسمان هاست و به همه چیز آگاه است و بصیر و سمیع است
  پس عزیزان من به اعصاب خودتون مسلط باشین.به مشکلات خودمون فکر کنیم بهتر نیس؟آدما خودشون مشکلات خودشونو جل میکنن دحالت ما فقط کارو خراب تر میکنه

 55. محمدرضا :
  04 اسفند 93

  آقای فرزاد حسنی آدم بسیار از خود راضی وخودخواهی میباشد واقعا متاسفم

 56. هم وطن :
  05 اسفند 93

  سلام خانم نامداری: شماانسان خوبی هستید ، آقای حسنی هم آدم خوبی است و به نظر من اونجوری که از صحبتاش فهمیدم یه مقدار مغرور تشریف دارند و خود خواه .

 57. خانوم :
  12 اسفند 93

  علت تمام جدایى یعنى اکثرشون در ایران نداشتن عشق و محبت و طفره رفتن از روابط زناشویى از سوى آقایان هست که این در حریم دو نفر از سوى خانوم تحمل میشود ولى اثرات بیرونى آن با رفتارهاى غیر عادى از سوى آقایان توسط دیگران مشاهده میشود ، وگرنه هیچ خانومى علاقه اى به جدایى ندارد ،متاسفانه جو امروز در جامعه طورى شده که آقا به جاى زن فکر کرده دوست دختر از خیابان گرفته و هیچ حرمتى براى زن قایل نیست، پر رویى ، بى ادبى ، رفتار هاى تحقیر آمیز همه از سوى آقایان است که در نهایت منجر به طلاق میشود
  خانوم نامدارى ، زیبا ،قدبلند، خوش برخورد، جذاب و فهمیده مانند خانومهاى دیگر ، نه از اصالت این خانوم چیزى کم شده نه از عفت شون نه از غرورشون آقاى فرزاد حسنى تاوان کارشو میدهد که باعث این جدایى بوده است مانند بسیارى از مردان که جامعه را به ابتذال کشیدند
  درود بر مردان بزرگ تاریخ که در مردانگى و عشق براى خانومها و وطن شان چیزى کم نگذاشتند کجایید که ببینید چه بر سر مردان ما آمده است

 58. جواد :
  19 اسفند 93

  خانم نامداری منطقی تر هستند.ولی درجدایی یک زوج از همدیگه دنبال مقصر نباشید هردو مقصر هستند.شاید قسمت هم نبودن

 59. يك زن :
  21 اسفند 93

  شما یا خرید یا خودتونو به خریت میزنید
  آقا تو یه برنامه تلویزیونى علنا با پرویى خانواده خانوم نامدارى رو مسخره کرده ، شاید به نظر خیلى خیلى بد نباشه ، ولى ! ولى! نه فقط آقاى حسنى بقیه آقایون البته گروه کثیرى نه همشون از این رفتار هاى زور گویانه و تحقیر آمیز زیاد دارند ، مطمین باشید ایشون با خانوم نامدارى بدتر کردند و ایشان از همان ابتدا تحمل کردند تا زندگى درست شه ولى نشده میدونید چرا چون مردها پررو و عوضى شدند برایشان شخصیت طرف مهم نیست ،خوردش میکنند وقتى تو یه جامعه به مرد زیادى بها داده شود به هر علت و حتى رفتارهاى زشتشون نادیده گرفته شود کم کم میبینى به فرمایش خانم نامدارى کارد به استخون میرسد ، به نظر من مرد خوب ازدواج حرمتى براش داره و طلاق نخواستن هم همینطور ، رابطه زناشویى هم همین طور ، اخلاق و رفتار درست هم همینطور ، اگر بحث خیانت نباشه که نیست اکثر مردان با رفتارهاى تحقیرآمیز با خانوم کارى میکنند که از خیانت بدتره و این در جامعه جا افتاده و زنان هم به اقدام تلافى جویانه دست میزنند که انواع مختلفى داره ، واضح است چرا طلاق زیاد شده ، حتى اگه خانومها همه فاسد شده باشند ، یقین بدارید مردان با بى ارزش کردن همسر یا زنان دیگر چه در محیط خانه و بیرون ، پرده حیا و حجب خود را کم کم پاره میکنند و خانومها رو به بن بست میرسانند ، یکى با گرو کشى هاى مالى میکند یکى با خورد کردن طرف یکى با تهدید به طلاق و غیره
  من نمیگویم همه آقایان بد هستند آنهایى که خوب هستند بیشتر از من و شما حرص میخورند ، ولى بدانید همانطور که خانوم نامدارى گفتند
  هیچ دخترى ازدواج نمیکند که طلاق بگیرد ولى مودبانه علت را تفاوت دو دنیا بیان کردند ، تفاوت دو دنیا هست ولى بگذارید من بگویم حقیقت را تفاوت انتخاب دنیاى بدى و خوبى است ، آقاى حسنى دنیاى بدى را میخواهد یعنى چه ؟ یعنى هر کارى کنه بعد از بله گرفتن از خانوم هى تحمل شه به خاطر آبرودارى یا …….
  من منظورم آقاى حسنى نیست ، ایشان بله محسنات و خوبى هاى خود را دارد شکى نیست ولى لازمه یک عشق سالم ، احترام گذاشتن به حقوق اولیه فرد است از لحاظ اخلاقى ، عقلى و غریزى حتى اگر مسایل شرعى را در نظر نگیریم !
  پس معلوم است جریان دیگرى در ذهن مردان در جامعه به راه افتاده که اینقدر طلاق زیاد شده ، بله شاید گروهى از خانومها مقصر باشند ولى معدودند بخصوص در قضیه جدایى
  خانومهایى که براى بار اول ازدواج میکنند اکثرا تا نهایت ممکن براى نگهداشتن زندگى مشترکشان با آقا تلاش میکنند ، ولى آقایان اکثرا عکسش را انجام میدهند

  همگى موفق و پیروز باشید

 60. اﻣﻴﺮﻋﺒﺎﺱ :
  04 فروردین 94

  ﺁﺯاﺩﻩ ﻧﺎﻣﺪاﺭﻱ ﻣﺴﺘﺤﻖ ﻛﺘﻜﻪ ﭼﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺯﺑﻮﻥ ﺩﺭاﺯه. ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﭼﻲ ﺑﻴﻨﺸﻮﻥ ﺑﻮﺩﻩ اﻣﺎ ﺯﻥ ﺯﺑﻮﻥ ﺩﺭاﺯ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻭﺯﻱ 3 ﭘﺮﺱ ﻛﺘﻚ ﺑﺨﻮﺭﻩ

  • زن :
   07 فروردین 94

   دست از زدن حرف هاى این جورى بردارید چه با هم جنس چه خطاب به غیر هم جنس ، نتیجه وحشى گرى و رفتارها و گفتار هاى بد هیچى نیست که زن و یا مردى بهش افتخار کنند بلکه فقط نشانه پستى است

 61. حمیده :
  05 فروردین 94

  سلام.منم تجربه داشتم .تجربه جدایی.تجربه بدیه.واقعا تجربه بدیه و قضاوت سخته واقعا سخته بخدا.فقط خدامیدونه مقصر کیه.هرکس مجبوره از خودش دفاع کنه هرکس.اینجور دوطرف رو مقصر نزارید.ازاده و فرزاد ادمای متشخص و فرهنگی هستن .تفاهم نبوده.اینقد زهن دوطرف رو خراب نکنید.ایشون رو ناراحت نکنید

 62. زن :
  07 فروردین 94

  این جامعه 1000سال دیگه هم درست نمیشه روز به روز بى شخصیتى و بى لیاقتى مردان بیشتر میشه همانطور که در بقیه موارد در سراشیبى قرار گرفتیم ، البته خانومها هم خیلى تفاوتى ندارند ولى وقتى حالت زورگویى پیش بیاد همین میشود ، اگه مردى عقل داشته باشه هیچوقت کاراى زشت نمیکنه با همسرش ، خانوم نامدارى ناراحت نباش ٩٩ درصد مردان یه چیزى تو همین مایه ها هستند ، همین شجاعت گفتن رفتارهاى این اراذل خودش مردونگى میخواد که خانوم ها دارند ، بالاخره زیبایى خانوم و ادبش یه بار پى ازدواج بهش میخوره و آخرش هم آقا تو زرد در میاد

 63. زن :
  10 فروردین 94

  دوستان من میخواستم بگم چرا آقایان باید رفتارشون اینقدر مثل آقاى حسنى زشت باشد که خانوم آسیب بیند ، یه گروه آدم ها اینقدر در روابط دو فرد دخالت میکنند و گاهى آنها را به مرحله انفجار میرسانند که آقا ببخشید قاطى میکند و متاسفانه دست رو زنش بلند میکند و یا اتفاقات بدتر رخ میدهد ، نمیدانم شما دوستان با من موافق هستید که بعضى ها آدم و به قدرى دیوانه میکنند که رابطه زن و مرد را خراب کنند ، مثلا با تهمت و یافتن نقطه ضعف ها ، من در دفاع از آقاى حسنى باید بگویم ایشان باید رفتارشان ثابت و امن میبود براى خانوم نامدارى ، اومدیم یه عده گفتند زنتو بکش ، مرد که نباید اینکارو کند ، امیدوارم آقاى حسنى هم این موضوع را فهمیده باشند ولى حتما ایشون کنترل عصبى خود را از دست داده بودند و الان هم نباید بدتر شند ، همین که پشیمان باشند و بدانند کار غیر طبیعى کردند کافى است ، آقایون تو رو خدا یهو دیوانه نشید یه کارى با خانوم بکنید که هیچ راهى براش نمونه ، آخه فایدش چیه فقط آبروریزى
  از گل نازک تر به خانومها نگید به خدا این خانومها حجب و ارزششون از بعضى از مادرهاتون هم بیشتره ، گناهه والا !

 64. ک-م :
  10 فروردین 94

  آقای حسنی محترم خدایی اش با چی آزاده رو زدی؟ هدفت چی بود؟ خوبه یکی با تو یا مادرت این کار و بکنه/

  • زن :
   11 فروردین 94

   احسنت بر شما ، آفرین بر غیرتت و شرافتت !

 65. احمد :
  14 فروردین 94

  با تجربه ای که دارم می گم عدم مدیریت اقا فرزاد و نیز بچه بودن خانم نامدری که ازدواج براش زود بود موجب این طلاق شد اقا فرزاد عزیز زنها از عقل کوچکی برخوردارند باید با حرفهای قشنگ و گاها احساسی انها را مدیریت کرد اگه شما مدیریت داشتید همچنین ازاده خانم این قدر خودخواه و بچه نبود کار به طلاق نمی کشید از این تجربه ها استفاده کنید هر دو طرف مقصر بودند

 66. ک-م :
  14 فروردین 94

  کامنت زیاده ولی چیزی که به نظر می اد این هست که خانم نامداری با خود فکذ کرد که حسنی کار، شغل، شهرت ، مال و…. داره پس می نونه کیس مناسبی باشه به تنها چیزی که فکر نکرد اخلاق بوده خوب نسل حالا اینطوری هستن آقای حسنی هم در حرفاش و هم در عکساش نشون داده که خیلی اهل رفیق هست تا خانواده ایشون خودش به صراحت بیان میکنه که من در یک خانواده مذهبی بزگ شدم خوب کجای ایشون مذهبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 67. بازنده :
  26 فروردین 94

  فرزاد حسنی یه آدم خودخواهه خیلی خودبرتر بینه حتی توی یکی از برنامه هاش کسی که برا مصاحبه اومده بودو بدجور تحقیر کرده اونم توی یه برنامه زنده تلویزیونی اون که به اون راحتی مردمو خرد میکنه توی حریم خصوصی زندگیش بدتر از اینم میتونه باشه متاسانه خانم آزاده نامداری فقط به خاطر شهرت وثروت ازدواج کرده بود نه به خاطر ارزشهای واقعی زندگی!کاش ازدواج هیچ وقت به تجارت تبدیل نشده بود

 68. گلنار شیرازی :
  31 فروردین 94

  جناب آقای فرزاد حسنی
  سلام.
  بسیار متٱثرم از افشای مسایل پنهان حریم خصوصیتان ،
  توسط فردی که روزی ، با شما پیوند محرمیت بست.
  محرم اسرار شما این چنین اعتبارتان را بازیچه قرار داد و خدشه دار کرد. من ، یک دختر هستم.
  و طبیعتا حامی حقوق زنان جامعه ام.
  اما میدانم که بردن آبرو از یک فرد ؛ از یک “مرد” ، عین جنایت است.
  اگر به زنی ظلم شود ، بدون شک چشم قانون بسته نمیماند.
  اما ، فرا فکنی و بست مسایل شخصی برای دیگران ،
  چیزی جز یک بازی انتقام جویانه نیست.
  ما هیچ کداممان معصوم نیستیم.
  هیچ کداممان قاضی نبوده ایم.
  هیچ کدام نمی دانیم که در پس ِ پشت جداییتان چه توجیه ها پنهان است.
  ما نیاموخته ایم که کلاه خومان را بچسبیم و وارد حریم خصوصی انسانی نشویم.
  جناب آقای فرزاد حسنی ،
  تهمت هایمان را ببخش.
  از توهین ها بگذر.
  از قضاوت های ندانسته مان چشم پوشی کن.
  زن ها ، دختران کوچکی هستند.که تاب نمی آورند گاهی.
  وقتی نتوانند بسازند ، خراب می کنند.
  و این شاید ، توجیه خلاصه ای باشد برای انتشار آن همه گزافه.
  فرزاد حسنی اگر بر فرض محال هم دست به آن اعمال زده باشد ،
  بدون شک سزاوار تاوان است. اما ،
  قضاوت بعضی ناسپاسان و نا آگاهان و بی صفتان ، نابخشودنی ست.
  زندگی خصوصی هیچکس ، جولانگاه اغیار نیست.
  جناب آقای فرزاد حسنی ،
  ای کاش که بتوانی ببخشی ما را .
  همان هایی که تورا ندانسته و نا آگاهانه ،
  بی دادگاه و بی دادخواست ، محکوم و مجرم جلوه دادند.
  زندگی ادامه دارد . ناامید نشوید . کم نیاورید.
  گاهی شانه های مردانه هم زیر بار غم و درد ، دیگر کوه نیستند.
  طاقت بیاورید آقا … خدا ناظر است. : )

 69. هوشیارم، بیدارم، از دروغ‌ها بیزارم :
  31 فروردین 94

  بالاخره رسانه‌ی میلی هم باید در برابر تلوزیون‌های “من و تو” و “بی بی سی” و “وی او ای” و … که مجری‌های “جنجالی” و “جذاب” دارند، باید چیزی برای رقابت داشته باشد دیگر…
  وقتی باشگاه خبرنگاران جوان با اشتباه تاکتیکی خود برای مجریان آن‌طرف آبی پرونده سازی و حاشیه پردازی می‌کرد، تئوریسن‌های مقابله با تهاجم فرهنگی باید فکر اینجاهایش را هم می‌کردند…
  در سرزمین قدکوتاهان
  معیارها بر مدار صفر
  می‌گردد

 70. زن :
  03 اردیبهشت 94

  تا زمانى که مردان براى بله گرفتن در ایران خود را آدم و بعد از عقد به خود حق مى دهند هر حیوانى باشند حالا به هر علت ،این مردان صلاحیت همسر شدن و پدر شدن را ندارند
  بلا نسبت هیج الاغى دیگر با یک مرد ایرانى که حالا قراره روانى هم بشه و رابطه زناشویى هم نداشته باشه عقد نمى کنه
  وسلام نامه تمام

  اگه بیمارید برید دکتر اگه خود آقاى دکترتون سالم بود و دو تا شاهد مرد گواهى دادند که از نظر سلامت روحى و جنسى مشکل ندارید اونوقت تازه میتونید برید خواستگارى !

  دروووووود بر تمام آزاده هاى دنیا

 71. اسماعیمی :
  11 اردیبهشت 94

  سلام عزیزم آزاده جان درکت میکنم چون دقیقا سرنوست شمارو داشتم اما همون نامزدی جدا شدم همیشه از فرزاد حسنی مغرور بدم میومدبراتون دعا میکنم

 72. شهره :
  20 اردیبهشت 94

  فک کنم ب هیچ کس جزخودشون مربوط نشه ک چرا جدا شدن

  چقدر بیکارید شماهاااااااااااااااا

 73. فاطمه :
  14 خرداد 94

  مجردها خواهش پیام ندن که هیچ سر در نمیارند
  اما متاهلین محترم
  خداییش چقدر با جرات پشت سر این دو جوان قضاوت میکنید
  وقتی مهر در زندگی تمام شد (طلاق عاطفی) یعنی همه چیز تمام شد
  حالا این زوج هر کی میخواد باشه.
  انشالله خدای مهربان دری از درها رحمتش رو به سمت این دو جوان باز کنه
  آمین

 74. مهسا :
  30 تیر 94

  سلام خانوم نامداری اگه ممکنه شماره تماس مرکز مشورتونو برام بفرستین منم یه زنم مثل شما درد کشیده و ناراحت خیلی دوست دارم بدونم واقعا چه اتفاقی براتون افتاد

 75. ava :
  27 شهریور 94

  ول کنید شما چیکارداید تقصیر کی بوده خدا عاقبتمونو بخیر کنه ایشالا خدا همه جووونا را خوشبخت کنه در ضمن تو دعوا همیشه دوطرف مقصرن

 76. فرامرز :
  03 فروردین 95

  قبلا از پر رو بودن و خودخواهی این پسره (فرزاد حسنی) معلوم بود و میدونستم که فردی است که با تربیت خاصی بزرگ شده و مادرش این بچه رو اینطور پررو کرده حالا هم در برخوردش در همین مدت کوتاه زندگی مشترک معلومه که همچین آدمی چشم دیدن افراد بهتر از خودش رو نداره حتی همسرش و اصلا درکی از عشق و محبت و از خودگذشتگی نداره چون ندیده و یاد نگرفته و اطمینان دارم هیچ گاه زندگی مشترک خوبی با هیچ کس غیر از استادش (مادرش) نخواهد داشت. او دوست دارد فقط همه او را تشویق کنند و این نشان از توهم دارد مطمئن هستم خانم نامداری این خصوصیات ایشان را تأئید می کنند چون نمونه هایش را زیاد اطرافم دیده ام

 77. بهار :
  24 خرداد 95

  آزاده خانم به نظر منم دلیلی نداره از زندگی خصوصی و ازدواج جدیدتون چیزی بگین اگر چه مطمین نیستم اینا حرفای خودتون باشه اما همین عکس گذاشتنا خودش باعث حاشیه سازی میشه آزاده خانم امیدوارم ازدواج موفقی داشته باشین و این ازدواجتون به منظور انتقام یا خاتمه دادن به یک سری بحث ها نباشه و زندگی بی دغدغه رو تجربه کنید و از دنیای مجازی بیاین بیرون
  با ارزووی موفقیت برای همه

 78. محدعلی :
  04 شهریور 96

  خانم نامداری شما خانوم چادری و با ادبی به نظر میاید تو نگاه مردم.ولی این درست نیست که طلاق رو گردن یک نفر بندازید و شما هم تو این ماجرا مقصر بودید و مطمین باشید که مردم.هنوز هم شما رو دوست دارند.اگر با ادب تر و با تربیت تر شید خیلی بهتره.فرزاد هم همین طور.البته من فرزاد رو به خاطر پرسپولیسی بودنش بیشتر دوست دارم.

  • محمد علی :
   04 شهریور 96

   فرزاد لنگی خیلی باشعور تر از نامداری اس اسیه.