دوستی ها – دانلود فیلم، سریال و انیمیشن

دانلود کتاب الکترونیکی داده کاوی برای برنامه نویسان به تألیف ران زاچارسکی

کتاب داده کاوی برای برنامه نویسان با ترجمه مسعود کاویانی

دانلود کتاب داده کاوی برای برنامه‌نویسان

در قرن 21 آن محدودیت های سابق در خرید، به دست فراموشی سپرده شده است. ‌فرض کنید من میخواهم یک موسیقی بخرم. سایت آیتونز iTunes حدود 22 میلیون قطعه موسیقی برای انتخاب دارد.‌ این فروشگاه، 16 میلیارد قطعه تا اکتبر 2011 فروخته است.‌ کم است؟ انتخاب های بیشتری میخواهم؟ میتوانم به اپلیکیشن اسپاتیفای Spotify‌ که بیش از 15 میلیون قطعه ی موسیقی دارد سر بزنم.‌ میخواهم کتابی بخرم؟ وبسایت آمازون بیش از 2 میلیون عنوان کتاب برای انتخاب دارد. میخواهم یک فیلم تماشا کنم؟ انتخاب های زیادی وجود دارد. بیش از 100 هزار عنوان در Netflix موجود‌ است. نزدیک 50 هزار عنوان در هولو Hulu موجود ‌است و همینطور هرچیزی که فکر کنید به راحتی در دسترس است…

[دانلود کتاب با فرمت PDF با حجم 19 مگابایت]

توجه:
این کتاب توسط Zacharski Ron به رایگان صورت منتشر شده است و به درخواست صاحب امتیاز توسط مترجم اط طریق سایت دوستی ها در اختیار شما قرار گرفته است. در ترجمه ی این کتاب سعی شده است تا به اندازه ی ممکن قلم نویسنده حفظ شود. با این حال مترجم در چند قسمت به صورت مختصر توضیحاتی جهت شفاف تر شدن موضوع برای خوانندگان فارسی زبان اضافه کرده است.

۱ دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

  1. مهران.ز :
    10 اکتبر 19

    خیلی خوب است که سایت دوستی ها دارد به دوران گذشته اش برمی گردد، چند سال پیش در کنار فیلم و سریال و موسیقی میشد بازی و نرم افزار ویندوزی و موبایلی ، والپیپر ، کتاب ، پیامک ، آشپزی ، سرگرمی های جالب و خیلی چیز های دیگر را دید و دانلود کرد. مدت هاست که این موارد را نداشتید اما در طول این چند ماه یواش یواش و به تدریج میبینم که دوباره عناوین قدیم دارد به سایت اضافه میشود که جای خوشحال دارد. امید وارم تا جایی که برایتان مقدور هست به همین روش ادامه ادامه داده و این گونه پست ها را هم در سایت مدنظر داشته باشد.
    ممنون _ به امید موفقیت برایتان