دوستی ها – دانلود فیلم، سریال و انیمیشن

(قابل توجه هم وطنان گرامی و ایرانیان داخل کشور)

دانلود فیلم و سریال با مصرف اینترنت نیم بها از سایت دوستی ها

همانطور که مستحضر هستید سرویس های دانلود دوستی ها جهت دسترسی مناسب تر و مستقیم به کاربران ایرانی در داخل کشور ارائه میگردد. بدیهیست با توجه به موقعیت این سرورها و همچنین کاربران داخلی و ارتباط مستقیم بین ISPها و مرکز داده، دانلود مستقیم و بدون واسطه متضمن بهترین سرعت و کیفیت و همچنین کمترین هزینه پهنای باند میباشد. اما با استفاده از هر نوع Connection واسط اعم از Proxy و VPN این ارتباط مستقیم از بین رفته و بجای انتقال مستقیم از مرکز داده به کاربر که هر ۲ در داخل کشور واقع شده اند، هزینه های پهنای باند بین المللی بی رویه هم به کاربر و هم مرکز داده و زیرساخت تحمیل میگردد.

به عنوان مثال موقع دانلود یک فایل ۱۰۰ مگابایتی توسط کاربر داخلی از سرور داخلی با استفاده از VPN در سمت کاربر به میزان ۱۰۰ مگابایت از پهنای باند بین المللی و در سمت سرور نیز ۱۰۰ مگابایت از پورت بین المللی برای ارسال اطلاعات به سرور VPN واقع در خارج کشور مصرف میگردد معادل ۲ برابر مصرف پهنای باند بین المللی! در حالی که در دانلود بدون VPN از سرور داخلی تنها ۱۰۰ مگابایت انتقال اطلاعات به طور مستقیم از سرور به کاربر بر روی شبکه داخلی صورت خواهد گرفت. علاوه بر اینکه سرعت دانلود در بستر پهنای باند داخلی بسیار بالاتر از پهنای باند بین المللی میباشد در صورت استفاده از VPN کلیه مصرف پهنای باند بین المللی برای کاربر محاسبه میشود که از به نسبت پهنای باند داخلی گرانتر میباشد.

لذا با توجه به این توضیحات اکیدا توصیه میشود کاربران بدون هرگونه ارتباط واسط ( Proxy و VPN و فیلتر شکن ) اقدام به دانلود نمایند. با توجه به اهمیت این امر چه در بحث خرد و برای کاربران و چه در بحث کلان و صرفه جویی در پهنای باند بین المللی کشور از کلیه مشتریان گرامی تقاضامند است بدون VPN اقدام به دانلود از سرورهای داخلی نمایند.

مصرف اینترنت برای کاربران اینترنت مخابرات با تخفیف 75% یعنی نصف نیم بها محاسبه می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که لینک های رایگان قانونی حسب توافقات صورت گرفته با تهیه کنندگان، شرکت ها و استودیوهای دوبلاژ برای مشترکین همراه اول و ایرانسل به جای دریافت هزینه اشتراک یا تک فروشی، تمام بها و سایر سرویس دهندگان اینترنت نیم بها محاسبه میشود. این لینک ها با آدرس Doostihaa.Upera.TV آغاز میشوند.

لازم به توضیح است که وبسایت دوستی ها با کلیه موسسات و شرکت های توزیع و پخش فیلم از جمله هنر اول، تصویرگستر پاسارگاد، سوره، سرو رسانه پارسیان، تصویر دنیای هنر، گلرنگ رسانه و… در جهت فروش و دانلود قانونی فیلم ها و سریال های ایرانی همکاری طولانی مدتی دارد و مفتخر است که با ارائه دانلود نیم بهای این محصولات فرهنگی، در هزینه های کاربران صرفه جویی نماید.

اگر کاربر داخل ایران نیستید و در خارج از کشور زندگی میکنید، به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط سرویس دهندگان، دسترسی به دانلود محدود یا غیرفعال می باشد. برای رفع این مشکل میتوانید از سرویس های ریموت آپلود استفاده کنید.

در پایان توجه داشته باشید چنانچه در دانلود مشکل دارید و موقع کلیک بر روی لینک دانلود هیچ واکنشی صورت نمیگیرد و دانلود انجام نمیشود قطعا شما از مرورگر پیشفرض گوشی یا از مرورگر کروم استفاده میکنید که به هر دلیل مانع از دانلود میشود! به همین علت حتما از برنامه های مدیریت دانلود قدرتمند و پرسرعت نظیر ADM برای گوشی های هوشمند و تبلت و نرم افزار IDM برای کامپیوتر و لپ تاپ استفاده کنید.