دوستی ها – دانلود فیلم، سریال و انیمیشن

راهنمای عضویت در کانال تلگرام دوستی ها

 

کانال تلگرام چیست؟

در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام، قابلیتی به نام کانال وجود دارد. شما کاربران گرامی، با عضویت رایگان در این کانال می توانید از مطالب ویژه و پرطرفدار سایت دوستی ها مطلع گردید. این قابلیت به شما کمک می کند که در هر زمان، به محض درج مطلب جدید و پر طرفدار در سایت دوستی ها، آن را روی تلفن همراه یا تبلت خود یا حتی نرم افزار تلگرام دسکتاپ دریافت نمایید.

 

راهنمای عضویت با موبایل:

ابتدا اپلیکیشن تلگرام را در تلفن همراه خود نصب نمایید. سپس در مرورگر موبایل خود روی این لینک و یا روی تصویر زیر کلیک نمایید:

Join Telegram - عضویت در کانال تلگرام وبسایت دوستی ها

پس از کلیک روی این لینک، چند ثانیه صبر کنید، وارد اپلیکیشن تلگرام خواهید شد. در پنجره ی باز شده، در پایین صفحه روی گزینه ی Join کلیک نمایید.

کانال تلگرام دوستی ها

 راهنمای عضویت با کامپیوتر:
شما می توانید از نسخه ی دسکتاپ تلگرام نیز استفاده نمایید. برای دانلود آخرین نسخه این نرم افزار برای کامپیوتر، به وب سایت تلگرام در آدرس https://tdesktop.com/win مراجعه نمایید. پس از دانلود و نصب این نرم افزار روی ویندوز، لینوکس یا مک، روی تصویر زیر کلیک کنید.

Telegram-Channel-Chrome

Telegram-Channel-Firefox

در این پنجره، گزینه های قرمز رنگ موجود در تصویر را انتخاب نمایید. سپس وارد صفحه ی نرم افزار تلگرام می شوید. در این نرم افزار هم در پایین صفحه روی گزینه Join Channel کلیک نمایید.